Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez filip.konopko » 26 Sierpień 2013, o 09:22

    To zależy... ja bym raczej proponował kamforę i porządny odpoczynek, ale jak kto woli :) :)
    filip.konopko
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 26 Sierpień 2013, o 09:13
    Data urodzenia: 08 09 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez orzech52 » 29 Sierpień 2013, o 11:52

    Stosowałem plastry rozgrzewające z środkiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Nie trenowałem kilka dni i wszystko wróciło do normy.
    orzech52
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 29 Sierpień 2013, o 11:50

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez psiak1 » 31 Sierpień 2013, o 17:35

    Uważam, że odpoczynek jest konieczny, potem spróbuj z mniejszym ciężarem;) polecam również masaże, naprawde pomagają ;p
    psiak1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 31 Sierpień 2013, o 17:31
    Data urodzenia: 04 02 1991

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez psiak1 » 31 Sierpień 2013, o 17:36

    Uważam, że odpoczynek jest konieczny, potem spróbuj z mniejszym ciężarem;) polecam również masaże, naprawde pomagają ;p
    psiak1
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 31 Sierpień 2013, o 17:31
    Data urodzenia: 04 02 1991

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez ornitolog1 » 10 Wrzesień 2013, o 20:10

    U mnie na początku odzywało sie wszystko, i barki (oba), i uda, i krzyż... ;-) Ale to niekoniecznie jest kontuzja albo rzecz do leczenia - może być po prostu przetrenowanie albo przesilenie. Ja zawsze odczekiwałem 7-10 dni, czy wszystko wróci do normy, oczywiście bez treningu.
    ornitolog1
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Wrzesień 2013, o 19:52
    Miasto: Wadowice
    Data urodzenia: 10 03 1980

    Re: Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez fikus » 15 Wrzesień 2013, o 20:37

    WagaSTOP_pl napisał:Jeżeli boli Cię bark,to także radziłbym trochę odczekać,aż sytuacja wróci do normy,bo z doświadczenia wiem,że tutaj naprawdę nie jest trudno o jakąś poważniejszą kontuzję,lepiej odczekać.

    Zgadzam się całkowicie i przestrzegam przed "lekkim trenowaniem" przy sforsowanym barku, ja w moich początkach tez posłuchalem takiej "rady" i wylądowałem na pięć tygodni poza treningami. Generalna i święta zasada : boli = przeforsowane, przetrenowane, nadwyrężone --> odczekać! Aż wróci do normy.
    fikus
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 Wrzesień 2013, o 20:34
    Miasto: Wieliczka
    Data urodzenia: 02 03 1984

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez sztanga » 17 Wrzesień 2013, o 22:37

    Jak tam Twój stan zdrowia i Twój brak kolego? Wyzdrowiałeś już? Wróciłeś do treningów?
    sztanga
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 17 Wrzesień 2013, o 22:36
    Miasto: Krzeszowice
    Data urodzenia: 05 05 1977

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez konradpow » 18 Wrzesień 2013, o 23:27

    Ja mogę ze swojego doświadczenia powiedzieć, że to jest bardzo częsty błąd nowicjuszy : chce się trenować, szybko można się przesilić, nadwyrężyć, ale mimo to chce się trenować dalej... Nic bardziej mylnego - fizjologii sie nie oszuka, trening jest dobry do tzw. "siódmych potów" - ale nie do przeforsowania się, na siłę na za szybko można tylko zrobic sobie krzywdę.
    konradpow
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Wrzesień 2013, o 23:23
    Miasto: Stalowa Wola
    Data urodzenia: 0-11-1987

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez szpryca » 22 Wrzesień 2013, o 22:15

    Witam, ja miałam podobny problem - tyle że u mnie samo zaprzestanie treningów nie pomogło, nie obyło się bez serii (osiem) masaży, u naprawde dobrej masażystki - kobieta była spocona po masażu jak ja po treningu ;-) Ale pomogło rzeczywiście i od tamtego czasu już mi sie nic nie odzywa.
    szpryca
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 22 Wrzesień 2013, o 22:10
    Miasto: Siemianowice
    Data urodzenia: 03 07 1991

    Czy na ból w barku dobry lekki jego trening?

    Postprzez foka » 26 Wrzesień 2013, o 06:28

    Do szprycy - a jak długo ten ból w barku nie ustępował?... Że musiałaś iść po pomoc do masażysty. Pytam, bo mnie ten ból nawraca, co prawda mija po jakimś czasie (bez treningów), ale potem znowu wraca. Może też muszę się jakoś podreperować?
    I drugie pytanie - ile kosztuje taka seria masaży u dobrego masażysty?
    foka
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 25 Wrzesień 2013, o 20:38
    Miasto: Wodzisław
    Data urodzenia: 17 09 1989

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron