Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Jakie okulary do biegania

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jakie okulary do biegania

    Postprzez TheLeida2008 » 1 Czerwiec 2015, o 21:15

    okulary to nie tylko do biegania ale również na rower. ostatnio sam się przekonałem jak dostałem muchą w oko. Bolało troszkę ale najgorzej było sobie poradzić z wyciągnięciem bo byłem sam i nikogo wkoło nie było.
    TheLeida2008
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 09:37
    Data urodzenia: 23 04 1954

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez UltraSammie26 » 2 Czerwiec 2015, o 09:05

    pójdziesz do jakiegokolwiek sklepu ze sprzętem sportowym to Ci polecą okulary. Wszystko pewnie będzie się opierać o budżet jakim dysponujesz.
    UltraSammie26
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 09:08
    Data urodzenia: 01 03 1962

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez aleksander07 » 20 Czerwiec 2016, o 12:22

    tak tylko wygoda też jest ważna , twarz też się inaczej poci w okularach.
    aleksander07
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 20 Czerwiec 2016, o 12:00

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez gad166 » 24 Czerwiec 2016, o 05:23

    Masz rację. Cóż jednak z tego jak nie będziesz mieć pieniędzy?
    Lepiej dzień pomyśleć, niż cały tydzień bezcelowo pracować.
    Awatar użytkownika
    gad166
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 13 Czerwiec 2016, o 18:50

    Re: Jakie okulary do biegania

    Postprzez aniela194 » 1 Lipiec 2016, o 08:08

    :Witam: :Yohoo:
    aniela194
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Lipiec 2016, o 08:07

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez Astral » 8 Wrzesień 2016, o 10:57

    W okularach bieganie według mnie jest mega niewygodne:) Nie wiem jak można tak biegać.
    Astral
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 1 Wrzesień 2016, o 10:07
    Data urodzenia: 03 04 1954

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez rpetome » 12 Wrzesień 2016, o 08:35

    Jak ktoś ma dużą wadę wzroku to raczej bez okularów się nie obejdzie, ale nie wydaję mi się żeby to jakoś bardo przeszkadzało, wiadomo pot się trochę leje ale chyba można to przeżyć, a kupować specjalne jakieś okulary do biegania to trochę strata pieniędzy.
    rpetome
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 7 Wrzesień 2016, o 15:26

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez BenedyktJasinski » 22 Wrzesień 2016, o 08:37

    Polecam tak samo sklepy sportowe, renomowane marki zawsze mają bogaty wybór i fachowe doradztwo.
    BenedyktJasinski
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 21 Wrzesień 2016, o 10:15
    Miasto: Zakopane
    Data urodzenia: 11 07 1955

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez mondek32 » 10 Marzec 2017, o 06:11

    Ja nie wyobrażam sobie biegać w okularach. Zawsze używałam soczewek kontaktowych, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad laserową korekcją wzroku (mam krótkowzroczność, -2,00). Słyszałam, że taki zabieg można wykonać np w Warszawie, w Centrum Mikrochirurgii Oka Laser ( jest to klinika profesora Jerzego Szaflika). Już od 18 lat wykonuje się tam tego typu operacje, więc mają spore doświadczenie. Na ich stronie http://www.okolaser.com.pl znalazłam jednak informację o różnych metodach takiego zabiegu - EBK, EPI-LASIK, LASEK, SBK-LASIK i jakieś metody niestandardowe. Wiecie może, czym one się różnią?
    Chętnie poczytam wypowiedzi osób, które miały taki zabieg - jesteście zadowoleni? Ile płaciliście?
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Jakie okulary do biegania

    Postprzez Fitmaniacy.pl » 27 Marzec 2017, o 08:15

    Akurat chodzi tutaj o okulary typowo sportowe do biegania i moim zdaniem jak najbardziej ma to sens, szczególnie podczas słonecznych dni jakie ma nadzieję są przed nami :) Wystarczy jedynie wybrać dobre i solidne, wytrzymałe okulary które będą dla nas zarazem wygodne, warto poszukać w sklepach online.
    Fitmaniacy.pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 19 Grudzień 2016, o 14:57

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron