Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez jon » 27 Lipiec 2016, o 09:36

    Witam panowie.Czy ktoś z Was brał moze w przeszłości tabletki na powiekszanie penisa? Jakie tabletki warto jest sobie kupić aby miały działanie i aby nie było to jakieś placebo? Zastanawiałem się nad penilarge.
    Czy ktoś brał?
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez zwar » 28 Lipiec 2016, o 07:48

    Musiałem utworzyć nowe konto aby odpowiedzieć ( na forum udziela się kilku moich znajomych i jednak nie chciałbym aby czytali o tym,ze próbowałem w przeszłości powiekszać penisa). Mialem do czynienia z kilkoma rodajami tabletek. Zdaję sobie sprwę,ze na każdego może to działać inaczej ale u mnie penilarge o których piszesz dały najlepszy efekt. Poprzednie dwa preparaty praktycznie niczego nie dały. Penilarge rzezcywiście zaczęło dzialać chociaż jakby nie działało to juz dałbym sobie spokój z powiekszaniem ( postanowiłem wyprobować po raz ostatni taki preparat). Tyle,ze trzeaa walczyć do konca kuracji i nie poddawać się jak nie widzisz efektów bo miesiacu.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez zwar » 29 Lipiec 2016, o 09:21

    No ja też o tym za bardzo nie rozpowiadam :P Jest to jedynie moja prywatna sprawa. Miałeś jakieś efekty uboczne po tych tabletkach? Myslisz,że można je brać przy wysokim ciśśnieniu? Bo w ostatnim czasie coś mocno mi wywala.
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez ersiner » 8 Sierpień 2016, o 17:54

    Jak dla mnie teraz jedyne co zdało egzamin to - http://nplink.net/RxYkJDQ8 . Efekt jak Penilarge, cena trochę niższa :) Efektów ubocznych w sumie nie odczułem poza nieco wyższym ciśnieniem, ale coś za coś.
    ersiner
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 8 Sierpień 2016, o 17:40
    Miasto: Warszawa

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez tiszort » 11 Sierpień 2016, o 10:50

    Nie polecam stosowania takich tabletek.
    tiszort
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 11 Sierpień 2016, o 10:48
    Miejscowość: Koszalin
    Miasto: Chorzów
    Data urodzenia: 06 08 1987

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez presto » 7 Listopad 2016, o 16:25

    Tabletki to ciężki temat, jest ich dużo, są mniej i bardziej skuteczne, bywa i tak, że penis powiększyć się zaledwie o centymetr czy dwa. Warto przed zakupem zajrzeć przykładowo do ranking na http://wiecejmeskosci.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa no ale inne metody też są, także warto spróbować.
    presto
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 5 Listopad 2016, o 13:02
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 07 10 1983

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez frannek4dg » 14 Listopad 2016, o 13:10

    Moim zdaniem nie warto wydawać kasy na tego typu tabletki.
    frannek4dg
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 13 Listopad 2016, o 11:11

    Re: Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez roksinies » 24 Styczeń 2017, o 11:30

    :Yohoo:
    roksinies
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Styczeń 2017, o 11:29

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez wladek65 » 26 Styczeń 2017, o 12:50

    dlaczego nie warto napisz

    when you visit
    wladek65
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 26 Styczeń 2017, o 12:36

    Jakie tabletki na powiększanie penisa

    Postprzez MISIO11 » 17 Marzec 2017, o 14:16

    No rynek ten szybko się rozwija i jest coraz wiecej tabletek, wiec najlepiej najpierw trochę poczytać na temat, na stronach ktore ścisle się tym zajmują, jak choćby ta: http://powiekszanie-penisa.net/ i sprawdzić ich rankingi i oceny.Oprócz tabletek teraz są i pompki i tak zwane ekstandery wiec jest w czym wybierac
    MISIO11
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 17 Marzec 2017, o 14:12
    Miasto: Poznan
    Data urodzenia: 03 04 1987

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron