Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Ciągły katar

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Ciągły katar

    Postprzez nass » 31 Lipiec 2017, o 10:03

    Witam, od około 1,5 roku mam ciągły katar, nasila się on podczas picia i jedzenia ciepłych posiłków, gdy na dworze robi się zimno to jest po prostu masakrycznie, bez chusteczek się nie ruszam nigdzie. W lato gdy robi się ciepło katar ten mija, bylem z tym u lekarza... przepisał mi jakieś krople , które w ogóle nie pomogły!

    Jeżeli możecie mi pomóc to z góry dziękuję :).

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    nass
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 12 Styczeń 2016, o 10:49

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Ciągły katar

    Postprzez jon » 31 Lipiec 2017, o 11:51

    Raz miałem taką sytuację,ze się uzależniłem. Zaczeło się od kataru alergicznego ( mam uczulenie na lipę oraz na bylice i pyłki traw) Początkowo stosowałem jeden raz dziennie, potem zacząłem się tym psikać normalnie co 3 godziny. Doszło do tego,ze wiecznie musialem mieć te krople przy sobie. Przestałem czuć, jedzenie równiez mi nie smakowało :P Odzwyczaiłem się chociaż bylo trudno ( nie obyło się bez pomocy rodzinnego, niestety nie mogę sobie przypomnieć jaki środek mi przypisała). Aktualnie wolę srodki antyalergiczne. Raz dziennie tabletka i nie mam problemu z alergią.
    http://www.alergia-allegra.pl/niezyt_nosa.html
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    Ciągły katar

    Postprzez Karaluch9 » 31 Lipiec 2017, o 18:50

    Ciężko powiedzieć jeżeli krople nie pomogły to będzie ciężko
    Ludzie przeciwko ludziom
    Awatar użytkownika
    Karaluch9
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 31 Lipiec 2017, o 18:46

    Ciągły katar

    Postprzez norbert2626 » 28 Sierpień 2017, o 13:50

    Może to jakies przewlekle zapalenie zatok? Musiałbyś udac sie do specjalisty.
    norbert2626
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 16 Sierpień 2017, o 14:26

    Re: Ciągły katar

    Postprzez Zywa » 30 Październik 2017, o 19:47

    Zawsze możesz w dowolnym momencie wykonać prosty test alergiczny. Wtedy będziesz mieć większą pewność, że akurat dolega ci właśnie to i przestaniesz tkwić w domysłach. Z samą alergią da się żyć, bo obecnie nie brakuje w aptekach leków łagodzących jej objawy. Na całe szczęście ich zakup nie rujnuje niczyjego portfela.
    Zywa
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 33
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 12:49

    Re: Ciągły katar

    Postprzez zabol » 24 Listopad 2017, o 23:41

    Nie wiem skąd jesteś ale wykonaj testy alergiczne rzeszów ma dobre labo. Serio tak wykonasz wszelkie próby tych najpopularniejszych alergenów czy to wziewy czy alergie pokarmowe. Warto zrobić bo będziesz miał jasność skąd ten katar.
    zabol
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 23 Wrzesień 2017, o 22:00

    Re: Ciągły katar

    Postprzez tobi85 » 1 Marzec 2018, o 17:38

    Moja dziewczyna tak miała i na womenshealth.pl przeczytała, ze mogą to być zatoki. Okazało się, ze ma przewlekle ich zapalenie, więc lepiej to sprawdź
    tobi85
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 10:57
    Miasto: Wrocłąw
    Data urodzenia: 03 01 1985

    Re: Ciągły katar

    Postprzez marguin » 4 Marzec 2018, o 21:32

    czesc
    marguin
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 4 Marzec 2018, o 21:31

    Ciągły katar

    Postprzez Niuniaaa » 19 Kwiecień 2018, o 11:27

    Moim zdaniem najlepiej jak wybierz się do lekarza i zrobisz sobie badania na alergie, skoro problem z katarem już długo trwa. Póki co do pielęgnacji nosa polecam Ci zakupić taki spray w postaci mgiełki do nosa http://www.disnemar.pl . On pozwoli Ci usunąć nadmiar wydzieliny z nosa. Jak masz dzieci to możesz go stosować również dla nich. Jest to bezpieczny środek, który stosuje się już od 1 dnia życia dziecka.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Ciągły katar

    Postprzez Lucek45y » 19 Kwiecień 2018, o 15:41

    Szukasz kinketu, który będzie lampą ścienną? Nie wiesz czy takie coś nadal warto kupować? Polecam Ci wejść na http://twoje-miejsce.pl/kupujemy-kinkiety-ogrodu/ i zapoznać sie z informacjami, które się tam znajdują.
    Lucek45y
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 15:16

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron