Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Kto dłużej pożyje

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kto dłużej pożyje

    Postprzez damiankusak » 15 Maj 2011, o 10:42

    Nie dawno ktoś mi powiedział że on dłużej pożyje od de mnie dlatego że ćwiczę na siłowni.
    Powiem szczerze że nic mu nie odpowiedziałem bo nie wiem jak jest w praktyce a jak w teorii. :D
    Więc założyłem ten temat żeby sobie odpowiedzieć na to pytanie i koledze i myślę że się przyda komuś ten temat jeszcze.
    Proszę o gorącą dyskusje na ten temat ;)
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez dazid_18 » 15 Maj 2011, o 10:57

    Heh,a ja slyszalem wlasnie odwrotnie,nawet czytalem pare badan na ten temat.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez blacha » 15 Maj 2011, o 11:36

    Może i miał w tym trochę racji..

    http://www.sportfan.pl/artykul/25090/gr ... ocej-niz/2
    Zapraszam do mojej hardcore'owejrelacji:
    http://www.kulturystyczni.pl/pora-na-mnie-22ix2010r-zaczynamy-t3073.html

    ^trening na poważnie od str. 10

    SIŁA!
    Awatar użytkownika
    blacha
    Starszy sierżant
     
    Posty: 347
    Rejestracja: 20 Wrzesień 2010, o 15:46
    Pochwały: 4
    Miasto: Tarnów
    Data urodzenia: 06 09 1992

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez Michał » 15 Maj 2011, o 11:46

    lepiej cwiczyc na silowni niz siedziec przed kompem i obrastac w tluszcz. Jak owy kolega jest biegaczem to jest prawdopodobienstwo ale nic na 100%. Zreszta kolega pewnie zazdrosci bo jemu sie dupy ruszyc nie chce i tyle.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez damiankusak » 15 Maj 2011, o 12:03

    zobaczcie z innej strony my ćwiczymy kulturystkę i przeszczekamy diety czyli jemy regularnie np.o stałej porze i przede wszystkim unikamy dużego nadmiaru tłuszczów a zamian tego odżywiamy się dużą ilością warzyw i owoców które posiadają dużo białka i węglowodanów a także zdrowe witaminy i unikamy nadmiaru alkoholu i tytoniu, a tamci jedzą kiedy chcą i co chcą,mam na myśli te osoby co nie uprawiają żadnego sportu, co jakaś impreza piją tak że na drugim dzień dowiadują się od kumpli co robili na imprezie. Ten artykuł co BLACHA pokazał jest niby napisane że biegacze dłużej pożyją i może tak jest. Jak by nie patrzeć to wole ćwiczyć na tej siłowni niż się szlajać z kolegami gdzieś po krzakach i pić z nimi to piwo, a później się okaże kto dłużej pożyje na tym świcie.
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez blacha » 15 Maj 2011, o 12:38

    Masz racje Damian ;) No i trzeba zauwazyc, ze w tym artykule, ktory wrzucilem, jestesmy w grubie z bokserami i innymi uprawiajacymi rozne sztuki walki.. a to chyba jest gorsze dla zdrowia niz cwiczenia na silowni + dobro odzywianie..
    Zapraszam do mojej hardcore'owejrelacji:
    http://www.kulturystyczni.pl/pora-na-mnie-22ix2010r-zaczynamy-t3073.html

    ^trening na poważnie od str. 10

    SIŁA!
    Awatar użytkownika
    blacha
    Starszy sierżant
     
    Posty: 347
    Rejestracja: 20 Wrzesień 2010, o 15:46
    Pochwały: 4
    Miasto: Tarnów
    Data urodzenia: 06 09 1992

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez Kwachu » 15 Maj 2011, o 13:53

    ZDROWIE A KULTURYSTYKA TO DWIE PRZECIWSTAWNE SPRAWY NIE DA SIE TEGO POŁĄCZYĆ TO JAK WODA I OGIEŃ.
    Jest taka teoria ze nasz organizm jest przygotowany na ileś lat i w zależności jak sie prowadzimy to ten czas sie skraca. Choć tu często jest mylona pewna spraw ze nasze serce jest przygotowane na pewną ilsoc uderzeń i jeśli będziemy trenować to serce wtedy uderzając na minute więcej razy powoduje że skraca się nasz czas życia, ale zauważcie ze osoby które sa wytrenowane nie mają 72(książkowo) uderzeń na minutę , a zdecydowanie mniej np; u sportowców jest to 30-40 razy na minute.
    Temat Ciężki, ale ciekawy należy go rozpatrywać z mnóstwa stron.
    Weź też pod uwagę ze liczy się jakość życia nie długość, patrz na przestępców prowadza życie na wysokim poziomie ale żyją krótko :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez damiankusak » 15 Maj 2011, o 15:19

    ja to zrozumiałem tak, żeby teraz dożyc np.70-80lat to powinienem niczym się nie zajmować po prostu cały czas leżeć i marzyć
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez Kwachu » 15 Maj 2011, o 19:27

    damiankusak - czytaj jeszcze raz :) od leżenia też nic dobrego nie będzie :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Kto dłużej pożyje

    Postprzez damiankusak » 15 Maj 2011, o 19:34

    to teraz rozumie chyba :D nasz organizm jest przygotowany na ileś lat ale ćwicząc nie skracamy życia
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron