Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Nadmiar .

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Nadmiar .

    Postprzez goino » 1 Wrzesień 2011, o 14:43

    krwinki biale , mam 14,3 , a powinno sie miec 4.00 do 10.0 -
    NEUTROFILE mam 7,4 , a powinno się mieć 1,5 do 6,0
    LIMFOCYTY mam 4,8 a powinno się mieć 1,0 do 3,7
    MONOCYTY mam 1,4 a powinno się mieć 0,2 do 0,8
    EOZYNOFILE mam 0,6 a powinno się mieć 0,0 do 0,5
    MCV mam 96,0 a powinno się mieć 80,0 do 92,0
    RDW-SD mam 44,2 a powinno się mieć 35,0 do 44,0
    P-LCR mam 44,1 a powinno się mieć 13,0-43,0
    FOSFOR NIEORGANICZNY mam 5,2 a powinno się mieć 2,7 do 4,5


    I POZNIEJ ANALITYKA OGÓLNA :


    LEUKOCYTY - NEGATYWNE ,
    AZOTONY - NEGATYWNE ,
    PH - 5 ,
    ERTYROCYTY - NEGATYWNE ,
    BIAŁKO - NEGATYWNE ,
    GLUKOZA - NORMA ,
    KWAS ASKORBINWOY - NEGATYNWE ,
    KETONY - NEGATYNWE ,
    UROBILINOGEN - NORMA ,
    BILIRUBINA - NEGATYNE

    Jak można zniwelować te białko? Proszę o pomoc , bo jak zobaczyłem wyniki badań krwi to się lekko załamałem.
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Nadmiar .

    Postprzez Oliver » 2 Wrzesień 2011, o 18:46

    nie panikuj chłopie, wahania są tak małe, że prawie bez znaczenia, ważne, że nie masz za mało i nie masz anemii:)
    ja przy honorowym oddawaniu krwi to zawsze mam cyrk bo się dziwią dlaczego mam tak zawyżone wyniki,
    to jest spowodowane ilością pożywienia, którego spożywasz więcej niż przeciętny kowalski, te normy są dla
    właśnie takiego przeciętniaka rozumiesz?:) pozdrawiam i nie pękaj
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Nadmiar .

    Postprzez goino » 2 Wrzesień 2011, o 23:07

    Oliver widze , że tylko na twoje odpowiedzi moge liczyc.
    Bo teraz pilem z rana 5 jajek + dodawałem 100-150 g owsianki , mieszalem wszystko razem i pilem.
    Czy to dobrze co dzien pic tak jajka? Jak nie to napisz mi czym mozna zastapic bialko z rana ; )
    Na pewno mam nie duzy nadmiar białka? Miałeś więcej ode mnie ? ; D
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Re: Nadmiar .

    Postprzez Oliver » 3 Wrzesień 2011, o 05:36

    przede wszystkim to nie jedz surowych jajek nawet wymieszanych z czymś:)
    nie jest to zbyt zdrowe do tego możesz się nabawić jakiegoś choróbska albo pasożyta
    jajka po prostu gotuj i po problemie:)
    najważniejsze pytanie czy taka dieta jest zdrowa? nie, nie jest zdrowa, nigdy nie była i nie będzie,
    żołądek, wątroba, nerki to wszystko dostaje po dupie z nadmiaru składników, ale na tym etapie co Ty jesteś to nie ma czego się bać, kulturyści i że tak ich nazwę, "ćpuni węglowi i białkowi" wżerają o wiele więcej i nie mówię tu nawet o koxiarzach, tylko
    sucharach chociażby z kulturystyki klasycznej:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Nadmiar .

    Postprzez goino » 3 Wrzesień 2011, o 09:52

    Czyli z rana sobie gotować 5-7 jajek i jeść je z chlebem czy tylko rozłupać skorupkę i tak same jeść + do tego z 100-150 g owsianki?
    Ja słyszałem , że jajek tak co dzień nie można , bo mają za dużo cholesterolu , może mi powiesz czym ty zastępujesz jajka z rana?;)
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Re: Nadmiar .

    Postprzez Oliver » 3 Wrzesień 2011, o 13:12

    z tym cholesterolem to jest pierdolenie głupot, poczytaj trochę na necie a dowiesz się więcej:)
    jajek jedz według zapotrzebowania, z owsianką będziesz miał rewolucje i WC, jeżeli Ci takie smrody nie przeszkadzają to ok:)
    mi osobiście nie przeszkadzały, jadłem 7 jaj gotowanych na miękko z owsianką, chuj że dom wietrzony przez cały dzień, ale to nic:P
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Nadmiar .

    Postprzez goino » 3 Wrzesień 2011, o 13:45

    Jadłem tak i nie było tak tragicznie ;)
    Powiedz mi tylko czym można czasem z rana zastąpić jajka + owsiankę , bo ciągłe jedzenie tego samego z rana to jest chyba nie możliwe.
    A jeśli bym kupił jakieś białko serwetkowe + owsianka i bym to razem mieszał i pił na śniadanie , to też by tak było można?
    To taka awaria , jak by nie było czasu czegoś przygotować , rozumiesz?
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Re: Nadmiar .

    Postprzez Oliver » 3 Wrzesień 2011, o 15:43

    jak nie ma czasu to tak można mieszać:)
    jajek raczej nie da się zastąpić z racji na ilość składników jakie posiadają,
    ale patrząc na same białko to twaróg ponieważ ma długi czas wchłaniania a o to chodzi w porannym posiłku:)
    ale to też zależy kiedy masz trening
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Nadmiar .

    Postprzez goino » 3 Wrzesień 2011, o 19:18

    Trening to godzina 16 zazwyczaj.
    Więc z rana twaróg lub 5-7 jajek gotowanych i je tylko rozłupać i jeść same tak? + później 150g owsianki?
    A jak nie ma czasu to białko serwetkowe + owsianka , wole to niż surowe jajka , po co sie nabawic jakiegś gówna ;)
    Można wiedzieć jak spożywasz twaróg i zazwyczaj ile tego?;)
    A właśnie jak zjem najpierw jajka a później owsianke to nie będzie żadnej róznicy jak bym zjadł najpierw owsianke a pozniej jajka?;)
    Jem zazwyczaj co 2-3 godziny , dobrze?
    Właśnie ile minut przed snem powinno się jeść?

    Sory , że tak pytam tutaj , to powinno sie znalesc w dziale DIETA , ale tam jakoś nikt mi nie chce pomóc , a to są dla mnie na prawdę ważne informacje i dziekuje Ci za pomoc , na prawdę to doceniam ;) Pozdrawiam !
    Awatar użytkownika
    goino
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 829
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2010, o 07:51
    Pochwały: 4
    Miasto: Nysaaa
    Data urodzenia: 23 09 1993

    Re: Nadmiar .

    Postprzez Oliver » 3 Wrzesień 2011, o 19:55

    tak rozłupać i jeść same:) a kolejność ma znaczenie akurat w tym wypadku ale to kwestia indywidualna, poszperaj google:)
    twaróg to tak jak kto lubi, ja preferuje z jogurtem, jakoś najlepiej mi tak wchodzi, albo z makaronem.
    tak 3h to jest git, ale nie musisz obowiązkowo trzymać się tych 3h, jak zjesz 20min wcześniej czy później to nic się nie stanie:)
    czas posiłku przed snem jest zależny od tego co jeszcze, czy się długo trawi czy też nie, ale ok 1,5-2h jest git,
    wiadomo też u każdego przemiana materii będzie się przejawiać innym tempem, nie doprowadzaj do tego byś kładł
    się głodny bo np. zjadłeś już wyznaczona ilość posiłków, tak się nie robi, skoro organizm się domaga to trzeba mu dostarczyć to
    czego potrzebuje:) tylko trzeba wiedzieć co aby sobie nie zaszkodzić, tu też wujek google na temat produktów:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.