Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Półpasiec !!

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Półpasiec !!

    Postprzez Kamil28 » 15 Sierpień 2010, o 10:10

    Witam ! Mam wielka prosbe. Niedawno dostalem tego swinstwa . Dokladnie jest to juz 5 dzien. Bylem u dermatologa , przepisal mi masc. Zaczelo mnie tak blec i swedziec , ze spac nie moge. Oto pytanie: Czy moge trenowac ?? Silownie mam w domu. Jestem troche oslabiony itp. Ale jak narazie trenuje. Doradzcie cos ;]
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Michał » 15 Sierpień 2010, o 10:12

    daj sobie spokój ... wylecz sie i dopiero trenuj
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Kamil28 » 15 Sierpień 2010, o 10:14

    Boje sie spadku formy ... A i jeszcze jedno. Biore gainer mutant mass. Brac dalej? Jakies porady :)
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Michał » 15 Sierpień 2010, o 10:16

    w pare dni nic Ci sie nie stanie, a mutanta bierze sie w razie brakow w diecie a nie cyklicznie.
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Kamil28 » 15 Sierpień 2010, o 10:20

    Tylko wlasnie nie jestem pewny cyz to szybkoprzejdzie... :( A co do mutanta o wiem , wiem , tylko czy jak np nie bede cwiczyl tonie odlozy sie tluszczyk :P Bo mam mniej wiecej obliczone z gainerem jem 7-8 g wegli na 1kg masy ciala.
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Michał » 15 Sierpień 2010, o 10:23

    ja bym nie cwiczyl a mutanta odłozyl i z samej diety dostarczal
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez luo » 15 Sierpień 2010, o 11:16

    Też kilka dobrych lat temu miałem ten syf.. Przeszło mi gdzieś po 2-3 tyg, więc u Ciebie pewnie będzie podobnie.
    Jak będziesz trzymał miskę to spadków nie będzie. Przecież to tylko 2 tygodnie! Zresztą przerwa pewnie wyjdzie Ci na dobre, ogranizm się zregeneruje, a później znowu ognia :). Gainer możesz sobie popijać
    luo
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 34
    Rejestracja: 20 Lipiec 2010, o 22:51
    Pochwały: 2

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Marchewka » 15 Sierpień 2010, o 12:53

    Jesteś ektomorfikiem więc zalanie Ci raczej nie grozi
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Hermann » 15 Sierpień 2010, o 13:19

    Daj sobie spokój z tym ćwiczeniem w czasie choroby. Nigdzie nie napisałes co to za rodzj półpaśca i gdzie wystapił więc odpowiedz tez będzie raczej ogólna. Po pierwsze; powikłania po niewyleczonym prawidłowo półpaścu moga byc bardzo poważne aż po zapalenie nerwu a wtedy pożegnasz sie z siłownią na kilka miesięcy. Po drugie dziwne że dostałes same maście a nic przeciwwirusowego np Heviran,Hascovir czy podobny lek przyspieszyłoby to proces leczenia i zapobiegło nawrotom. Po trzecie jestes 16 latkiem i mieszkasz zapewne z rodzicami i mama Cie karmi tzn gotuje obiady, dba o kolacje i inne posiłki więc po co ten gainer skoro nie będziesz ćwiczył? Po czwarte uzupełnij diete w witamine B , jast bardzo ważna w tym schorzeniu. Po piąte o jaki spadek formy Ci chodzi przygotowujesz sie do jakichs zawodów, mistrzostw czy co? Teraz sam wybierz co jest ważniejsze myśle że rozsądek podpowie Ci odpowidż na pytanie które zadałeś. Pozdrawiam

    Pochwały przyznane za posta: 2
    Hermann
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 20
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 23:19
    Pochwały: 2

    Re: Półpasiec !!

    Postprzez Kamil28 » 15 Sierpień 2010, o 14:15

    Herman mam ten syf przy prawej lopatce i troszeczke pod klatka piersiową. Wlaśnie 11 listopada mam zawody w wyciskaniu sztangi leżąc :P. Dzieki za porady i jeszcze jedno , widze , ze troche o tym wiesz . Moge wychodzic na dwor?? Czego unikać ?
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron