Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez Bajceps » 19 Marzec 2012, o 14:15

    Witam, Pare dni temu kupiłem sobie zestaw odżywek taki jak HI tec bcaa powder 500g, PEAK creatine alkaline-formula, omega - 3 oraz Dyma-Burn. Gdy w pierwszy dzien zjadłem 1 kaps. Dyma-Burn, Creatine i omega 3 to za jakas godzine wypilem BCAA i wtedy jak mnie coś ruszyło.. drgawki, brak powietrza. potem juz powoli przechodzilo.. i przez kolejne 2 dni bralem wszystko to samo tylko nie brałem Dyma-burn bo myslalem ze to od tego. Jednak przez te 2 dni w które nie brałem spalacza to moje cisnienie tez nie było małe. Dzisiejszy dzien zacząłem podobnie jednak jakies 30min temu wziąłem 1 kaps. Dyma burn. Ale to nic bo 5 minut po wzięciu z ciekawości zmierzylem ciśnienie i wyszło mi 166/99/130 i po chwili znow zmierzylem i bylo 153/89/85 po czym udałem sie do apteki w celu dokladnego zmierzenia, jakies 100m od mojego domu. Po zmierzeniu tam wykazało 185/65/102, po 5 minutach od tego po ponownym zmierzeniu wyszło 183/94/117 . Odżywki oczywiście odpuszczam juz od teraz.
    Czy myślicie, że któraś z tych rzeczy może tak wpływać na moje ciśnienie? złe połączenie? nie wiem... mam 182cm wzrostu i 97kg wagi, oczywiście ćwiczę, moje zatłuszczenie jest cos w okolicach 16%. Miewałem podwyższone ciśnienie, ale teraz jestem przerażony bo zawsze mialem maks 145 to pierwsze.
    Przepraszam, ze namieszałem i z góry dzieki za odpowiedzi.
    W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...
    Awatar użytkownika
    Bajceps
    Kapral
     
    Posty: 50
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 12:35
    Miasto: Dzn
    Data urodzenia: 11 06 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez Bajceps » 19 Marzec 2012, o 14:17

    dosłownie podskoczyło mi z minuty na minute. Zmierzyłem teraz w obecnej chwili i mam 140/81/83
    od czego mogą byc takie skoki?
    W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...
    Awatar użytkownika
    Bajceps
    Kapral
     
    Posty: 50
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 12:35
    Miasto: Dzn
    Data urodzenia: 11 06 1994

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez kay182 » 20 Marzec 2012, o 07:26

    Witaj.
    W moim przypadku odnotowałem skoki ciśnienia w wieku ok 18 lat, przy komisji wojskowej.
    Po badaniach w szpitalu nic nie znaleźli i stwierdzili samoczynne nadciśnienie. Jeśli odnotowujesz ciśnienie górne 145 to już jest podwyższony wynik.
    Warto sprawę skontrolować z lekarzem i zainteresować się tematem.
    Zanim jednak zaczną karmić Cię tabletkami (tritace, bespres, valzek) szukaj sposobu żeby się bez nich obejść.
    Ja biorę leki od 5 lat i okazuje się że odstawienie ich nie jest takie proste/możliwe..
    Awatar użytkownika
    kay182
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 19 Styczeń 2012, o 13:52
    Pochwały: 4
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 21 02 1988

    Re: Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez Bajceps » 20 Marzec 2012, o 13:22

    Ten skok jest najprawdopodobniej od spalacza DYMA-BURN, widocznie nie jest dla mnie.
    Ja często miewałem podwyższone ciśnienie, ale ogólnie to pierwsze cos okolo 135 czyli lekko podwyższone i wykryli mi to w Liceum na badaniach. Ale to zapewne dlatego, że tak od 13 roku życia ćwiczyłem na siłowni, a na dodatek mam 17 lat, i przy wzroście 182cm waże 96kg. Najlepiej czułem się gdy ważyłem 89kg. Dlatego teraz chce zabrać się za redukcje, bo na razie wystarczy mi masy i myślę tak do 88/90 kg spaść.
    W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...
    Awatar użytkownika
    Bajceps
    Kapral
     
    Posty: 50
    Rejestracja: 3 Luty 2011, o 12:35
    Miasto: Dzn
    Data urodzenia: 11 06 1994

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez kamilmen » 20 Marzec 2012, o 15:06

    za dużo tauryny i kofeiny w środkach może być i przez to tak ci skacze
    Kiedy ćwiczysz, twoje ciało wydziela związki chemiczne zwane endorfinami, które wprowadzają cię w stan naturalnego upojenia.
    Awatar użytkownika
    kamilmen
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 5 Kwiecień 2010, o 19:43
    Pochwały: 2
    Data urodzenia: 14 09 1994

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez TwojeZdrowie_org » 17 Kwiecień 2012, o 14:39

    Być może,zależy jak się odżywiasz oraz jaki tryb życia prowadzisz,jak duży jest wysiłek fizyczny. Tak czy inaczej jeśli to będzie się powtarzało to udaj się do lekarza na badania kontrolne.
    www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
    TwojeZdrowie_org
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 46
    Rejestracja: 22 Luty 2012, o 20:55

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez blazej87 » 1 Październik 2013, o 23:19

    Ja miałem problemy z ciśnieniem przez napoje energetyzujące. Odstawiłem i jest powoli ok.
    blazej87
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 23:14
    Data urodzenia: 08 06 1987

    Re: Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez robbssonn96 » 2 Październik 2013, o 16:33

    blazej87 napisał:Ja miałem problemy z ciśnieniem przez napoje energetyzujące. Odstawiłem i jest powoli ok.


    ja tak samo zrobiłem..
    robbssonn96
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:18

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez urnaimarta » 9 Grudzień 2013, o 22:29

    te napoje to masakra jest :)
    urnaimarta
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Grudzień 2013, o 22:25

    Pilne szybko pomóżcie. CIŚNIENIE

    Postprzez piniakolada » 10 Grudzień 2013, o 17:09

    trzeba się oszczędzać :)
    piniakolada
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 10 Grudzień 2013, o 17:08

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron