Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Ubrania i buty do biegania

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Ubrania i buty do biegania

    Postprzez zwar » 26 Kwiecień 2021, o 08:06

    Czy ktoś może regularnie biega?

    W jakich sklepach kupujecie ubrania oraz buty do biegania?
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Ubrania i buty do biegania

    Postprzez nass » 26 Kwiecień 2021, o 08:29

    Biegam od jakiegoś czasu . Kiedyś głównie na bieżni bo chodziłem na siłownie. Z powodu koronawirusa przestałem chodzić na siłownie tak więc przerzucilem sie na regularne bieganie i szczerze powiedziawszy bieganie po dworze daje mi osobiscie znacznie wiekszą satysfakcję niż bieganie na siłowni. Jest znacznie ciekawiej Odpalam sobie jakaś dobrą muzykę i po prostu biegnę. Robię coraz większe dystanse.
    Podstawa tutaj jednak jest odpowiednie ubranie oraz wygodne buty. Nie polecam koszulek bawełnianych do biegania bo szybko mozna się zapocić ale koszulki specjalnie dopasowane pod bieganie.Warto jest zajrzeć sobie na przykład do Ombre https://ombre.pl/ Mieli ostatnio sporo dobrych przecen na sportowe ubrania.
    Awatar użytkownika
    nass
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 12 Styczeń 2016, o 10:49

    Re: Ubrania i buty do biegania

    Postprzez Ailis » 25 Maj 2021, o 11:23

    Sklepów z odzieżą czy butami to nie brakuje, jest dużo internetowych sklepów. Jeśli chodzi o sportowe to nie pomogę, bo mój mąż tylko w półbutach chodzi i jest fajna oferta w sklepie na buty męskie. Trzeba tylko wybrać odpowiedni model, a to czasem może być naprawę trudne. A jesli chodzi o ceny to sa ok, nie wygórowane.
    Ailis
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 152
    Rejestracja: 5 Marzec 2018, o 14:53
    Miasto: Białe Błota

    Ubrania i buty do biegania

    Postprzez Niuniaaa » 28 Czerwiec 2021, o 16:01

    Co do ubrań bardziej luźniejszych, dziennych, to tutaj https://www.goldkiller.pl/moda-meska/spodnie-meskie/ możecie przejrzeć sobie oferty. Ten sklep ma obszerną ofertę i zróżnicowaną, także każdy jest wstanie upolować coś dla siebie. Sama planuje teraz kupić mojemu mężowi spodnie.
    Niuniaaa
    Starszy sierżant
     
    Posty: 357
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2018, o 06:41

    Ubrania i buty do biegania

    Postprzez jurasekl22 » 28 Lipiec 2021, o 21:38

    Fajnie że polecacie takie sklepy bo ja na pewno z nich skorzystam. Właśnie szukam fajnych sprawdzonych bitów do biegania.


    __________________________________________________________________
    https://stevemadden.pl/collections/whats-new-damskie
    jurasekl22
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 863
    Rejestracja: 12 Październik 2017, o 08:27

    Ubrania i buty do biegania

    Postprzez werena48 » 15 Wrzesień 2021, o 14:43

    A ja mam takie pytanie, jak najlepiej takie ubrania prać? Zastanawiam się czy po prostu nie dawać ich do pralni. Na https://www.pralnia-warszawianka.pl/ znalazłam bardzo fajną i ciekawie prezentująca się pralnie na telefon z dowozem do klienta.
    werena48
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 17
    Rejestracja: 28 Grudzień 2016, o 13:03
    Miasto: Poznań


    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.