Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Ćwiczenie podczas choroby

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez Kamil28 » 20 Luty 2011, o 13:08

    Witam!

    Od dwoch dni męczy mnie choroba tzn. temp. ciala waha sie 37-38 stopni i kaszle. W piątek sie zaczęło , bylem oslabiony , ale zrobilem trening barków ( siłke mam w domu wiec nie musze nigdzie wychodzic) i nawet poczulem sie lepiej po treningu. Dzisiaj mam w planie trening klatki , takze jestem troche osłabiony , dalej te same objawy kaszel i temp. ciała 37-38 stopni. Według was powinienem przerwac treningi , czy jechać dalej? Nie chcem ani troche wypaść z formy.
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez dazid_18 » 20 Luty 2011, o 13:50

    Powiem CI tak,ja mialem tak samo powinno sie przerwac trening bo choroba moze sie powiekszyc podobno,ale ja to nie przerywalem cwiczen i po treningu odrazu czulem sie lepiej,wiec wedlug mnie jesli masz sily aby zrobic trening zrob go,nawet na mniejszych ciezarach,a jesli dasz rade zrob go normalnie.
    "Nie ma opierdalania sie"
    dazid_18
    Generał broni
     
    Posty: 6747
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 12:28
    Pochwały: 9
    Miasto: Ostrołeka
    Data urodzenia: 01 01 1995

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez Kwachu » 20 Luty 2011, o 13:51

    Przerwi treningi organizm walczy z chorobą i tym jest zajety, wiec nie obciazaj o dodatkowo wysilkiem fizycznym, zadnych korzysci z tego nie uzuszkasz, skup sie raczej nad własciwym odzywianiem.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez Kamil28 » 20 Luty 2011, o 14:55

    Ta kwachu wiem , wiem jem normalnie tak jak przed chorobą , tylko martwie sie o wyniki siłowe w wyciskaniu na klatke , oby przez kila dni choroby nic nie spadlo... bo jestem po cyklu na mono i troche siła ruszyła i nie chcem żeby teraz wszystko poszlo sie jeb**:P
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez Kwachu » 20 Luty 2011, o 15:45

    Kamil28 - jestem zdania że jesli skupisz sie na właciwym odzywianiu to odpuszczenie 2-3 treningów nic nie zaszkodzi a nawet pomoze zeregenerowac organizm, bedziesz miał wiecej siły fizycznej i psyczhicznej aby poprawic wyniki siłowe.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez szymon126 » 21 Luty 2011, o 11:17

    Kwachu ma racje a ja bym na twoim miejscu udał się do lekarza który pomoże ci szybciej zwalczyć chorobę i szybciej powrócisz do treningów ( jeśli już tego nie zrobiłeś )
    szymon126
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 10:36
    Miasto: Byczyna
    Data urodzenia: 26 09 1996

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez kaffar » 21 Luty 2011, o 12:00

    ja ćwiczyłem podczas choroby to mi siła poszła :D
    Awatar użytkownika
    kaffar
    Sierżant
     
    Posty: 228
    Rejestracja: 31 Grudzień 2010, o 18:58
    Pochwały: 4
    Miasto: Zdolny Śląsk
    Data urodzenia: 0- 0-1993

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez Kamil28 » 21 Luty 2011, o 12:28

    Wczoraj zrobilem taki lzejszy trening klatki , bo czulem sie na silach , cwiczylem w bluzie , troche sie wypocilem , dzisiaj czuje sie lepiej , temperatura spadla do 37,2 , mam tylko katar i kaszel no i czuje sie troche slabiej niz zwykle , typowe przeziębienie , wiec dzisiaj tez nie odpuszcze treningu biceps + triceps.
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez cooler_102 » 21 Luty 2011, o 12:32

    odpusc, jesli mozesz jesc to przeznacz wolny czas na diete dopieta na ostatni guzik, nic ci nie spadnie. mozesz isc do lekarza ale nie daj sobie wcisnac antybiotyku ;)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    Re: Ćwiczenie podczas choroby

    Postprzez Kamil28 » 21 Luty 2011, o 12:39

    Ale jak juz zdrowieje to zrobie lekki trening , spompuje lape ;p Jem podobnie jak przed chorobą :DMialem isc dzisiaj do lekarza , ale jednak nie poszedlem , bo chyba juz nie ma sensu mysle , ze sroda - czwartek juz bd w pelni zdrowy. 37,2 to prawie norma xD
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Następna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron