Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez marianek » 10 Grudzień 2014, o 13:57

    W diecie najważniejsze jest białko i węglowodany, tylko nie za dużo. Nie zapomnij o witaminach z warzyw i owoców! To mega ważne. Mój przepis na dobre śniadanie to papryki nadziewane kaszą i serem zapiekane i podawane z ketchupem, ważne żeby był z naturalnych składników, a nie jakaś ochyda do tego kefir lub mleko z jajkiem i miodem. Ja ostatnio zobaczyłem taki nowy ketchup, nie byłem przekonany, ale jest ok. Prawie jak domowy. zobacz go tu i oceń sam. Ogólnie ostatnio kupuję mniej odżywek i innych suplementów, a staram się jeść zdrowiej i bogato w białko naturalne. To chyba lepsza metoda niż pakowanie sztuczności. :Wstyd:
    Awatar użytkownika
    marianek
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 9 Sierpień 2012, o 12:50

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez Hubo » 3 Styczeń 2015, o 14:50

    Ja jestem na super diecie od mojego trenera personalnego. Nie ma ona "sztywnych reguł". Przed świętami została ułożona tak, abym w święta nie musiał specjalnie dla siebie oddzielnie gotować. Trochę naciągneliśmy reguły ale za to teraz mam dużo więcej ćwiczeń :D Muszę odpokutować.

    -----------------------
    Najlepsza kriolipoliza kraków. Przekonaj się.
    Hubo
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 31 Lipiec 2014, o 15:13
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 12 04 1988

    Re: Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez solange » 2 Czerwiec 2016, o 09:08

    :D :D :D :D :D
    solange
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 2 Czerwiec 2016, o 09:07
    Miasto: Wrocław

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez silacz11 » 10 Czerwiec 2016, o 18:28

    dobrze tylko jak zrobic masę w jak najkrótszym czasie ?
    mam mało pieniedzy..
    silacz11
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 10 Czerwiec 2016, o 11:12

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez silacz11 » 10 Czerwiec 2016, o 18:29

    dobrze tylko jak zrobic masę w jak najkrótszym czasie ?
    mam mało pieniedzy..
    silacz11
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 10 Czerwiec 2016, o 11:12

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez KalisTHENIk » 27 Czerwiec 2016, o 06:29

    Dieta na masę nie musi się wiązać z mega wydatkami. Jednak jeśli masz mały kapitał będziesz musiał inwestować w kurczaka bo to jedno z najtańszych źródeł białka ;) Nie ma innej drogi do osiągnięcia celu treningowego jak najszybsze wzięcie się do pracy. Trening + dieta + wyrzeczenia + samodyscyplina.

    Poszukaj sobie w necie artykułów o wydatkach w diecie i zobaczysz, że nie jest to wcale takie drogie.
    KalisTHENIk
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 15
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2016, o 07:25
    Miasto: Toruń
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez zwar » 8 Listopad 2016, o 07:52

    Czy ja wiem czy musi być taka droga... Bez przesady. Mogę napisac, ze zdrowa dieta równięż jest droga poniewaz musisz wydawać kasę na owoce i warzywa a te nie są zimą takie tanie.

    Ze swojej strony sugeruję zrobić sobei spaghetti - o tutaj jest dobry przepis.Danie bardzo proste, moja specjalność. Obowiązkowo robię co tydzień Warto jest dosać do sosu puszkę pomidorów. Dzięki temu jest znacznie lepsze.
    Image
    Awatar użytkownika
    zwar
    Starszy kapral
     
    Posty: 98
    Rejestracja: 28 Lipiec 2016, o 07:46

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez diety-na-mase » 10 Maj 2017, o 16:37

    Witam wszystkich ;) Napisałem poradnik żywieniowy dla "hardgainerów" (osób, które mają problemy z nabraniem odpowiedniej masy ciała). Może będzie dla kogoś przydatny.

    Każdy, kto trenuje, nieuchronnie napotyka poważne bariery na drodze do osiągnięcia swoich celów i aspiracji. Być może należysz do hardgainerów, którzy pomimo wysiłków po prostu nie mogą zyskać na wadze nawet dodatkowego grama. A może zaliczasz się do grupy, którą trapi wręcz przeciwny problem — starasz się zrzucić nadwagę i nie jesteś w stanie stracić tego zbędnego kilograma. Czyżby panowały i zbierały żniwo popularne mity i błędne opinie na temat ćwiczenia i odżywiania się? Dlaczego tak wielu zadaje wciąż te same pytania, a tak niewielu naukowców zna na nie odpowiedzi? Spróbuję dostarczyć wyjaśnień co do kwestii, z którymi najczęściej się spotykam.

    Do przeczytania na FB:
    https://www.facebook.com/notes/kulturys ... 943428796/
    diety-na-mase
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 2 Maj 2017, o 13:06

    Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez masownik » 11 Maj 2017, o 17:21

    Panowie, jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl Dzięki jego pakietowi DZIK (dieta+trening+suplementacja) w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10kg tłuszczu. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że przy okazji przybyło mi prawie tylko samo masy mięśniowej. Genialne efekty, a koszt bardzo niewielki. Teraz jest tam promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po pakiecie DZIK. Wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl Igor jest najlepszy w tym co robi, polecam polecam i jeszcze raz polecam!
    masownik
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 11 Maj 2017, o 17:16

    Re: Układamy dietę na masę !!! by slim shady

    Postprzez wysportowani23 » 12 Maj 2017, o 19:07

    Moi drodzy jeśli do tej pory próbowaliście różnych diet, planów treningowych i magicznych suplementów i nie odchudziliście się, to jedynym ratunkiem dla Was jest PAKIET VIP na stronie www.igortreneronline.pl czyli pomoc jednego z najskuteczniejszych trenerów w Internecie. Plany, które w ciągu miesięcy zmieniają ludzi w piękne łabędzie, to jego specjalność. Głowa do góry jeśli nie wyszło Ci 1000 razy i dalej nie możesz patrzeć na swoje odbicie w lustrze, to jest jedyny trener, który Ci pomoże www.igortreneronline.pl PAKIET VIP to prowadzenie danej osoby online i co tygodniowe konsultacje przez Internet, po to, żeby zmienić ją nie do poznania. Moi mili sama stosowałam i zrzuciłam 20 kg tłuszczu w zaledwie parę miesięcy. Kto nie wierzy niestety do końca życia będzie grubasem.
    wysportowani23
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 40
    Rejestracja: 9 Maj 2017, o 19:37
    Miasto: łomza
    Data urodzenia: 29 08 1991

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron