Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Jaja zbiór danych

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Oliver » 8 Marzec 2010, o 12:47

    nie jestem w stanie podać dokładnych proporcji, ale widzę jak rosnę, widzę jak się czuję i wyciągam z tego wnioski.
    "aha, skoro wcześniej nie jadłem warzyw, a po dodaniu ich do diety czuję się o wiele lepiej i od razu waga ruszyła, to czemu nie?"
    i co ty na to ?;> ja po dodaniu tłuszczy i warzyw właśnie przybrałem trochę kg:)
    dlatego zalecam liczenie zarówno białka mięsnego jak i roślinnego:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Kwachu » 8 Marzec 2010, o 12:58

    Skoro wczesniej nie jadłes warzyw to miałes niedobór wit i min, ale zaczołes jeśc więc dostarczas je i poprawił się twój nastrój. Dodanie tłuszczy równa sie dodanie Kcal a to sie równa wzrost masy. Wiec wnioski nie mają nic wspólnego z o tym co piszemy.

    Przeczytaj sobie które to sa rosliny straczkowe :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Oliver » 8 Marzec 2010, o 13:04

    nie muszę czytać które to są, napisałem ogólnie warzywa.
    im więcej tłuszczy i białka tym lepsze pobudzenie przysadki mózgowej, co się równa teść.
    ja niedobór witamin? jak ja miałem hiperwitaminozę swego czasu:D kwachu Twoje teorie szlak trafia:P

    ja wiem swoje, mam doświadczenie praktyczne, które podważają teorie książkowe, wielu ludzi będzie podobnego zdania.
    zresztą ile ludzi tyle teorii, zdania nie zmienię;] liczą się tylko odczucia na własnym przykładzie bo nie ma uniwersalnych teorii
    w kulturystyce, to jest sport indywidualny.
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Kwachu » 8 Marzec 2010, o 13:17

    Piszesz ze nie jadłes warzyw, więc wnioskowalem że z tąd twoja poprawa po dodaniu ich do diety.
    Zboczyłes z tematu, nie piszemy o wpływie tłuszczy i białek na przysadke mózgową, a o przyswajaniu bialek rosliinych.
    Gdzie moją teorie szlak trafia?
    Piszesz tak jak bym nigdy na siłowni nie był, u mnie wiele z wiedzy teoretycznej sprawdza sie w praktyce, to nie jest tak ze pisze jedno a robie drugie. Wszystko przetestowalem na sobie.

    Zapraszam innych do dyskusji...
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Oliver » 8 Marzec 2010, o 13:20

    Inni to lenie:P
    I tak oboje zboczyliśmy z tematu, a raczej już przed moją wizytą to się stało..
    temat o jajkach był;]
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Lord » 8 Marzec 2010, o 13:32

    ja jestem leń wiec powiem tak hehe
    jem 7 jajek dziennie od dłuższego czasu i jest wszystko OK
    Białka z warzyw nie wliczam bo mi się nie chce i nie widzę takiej potrzeby
    Warzywa traktuje tylko jako dodatek do posiłku
    Trzymam po prostu 2g zwierzęcych i git :D
    pozdro lenie :)
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez chunga » 8 Marzec 2010, o 14:16

    wiesz fajki tez ludzie palą i jest wszystko ok ,dopiero po 20 latach odsetek tych ludzi umiera na raka płuc,wylewy ,miażdzyce,zawały itd.
    co bedzie z żółtkożercami to sie dopiero okaze ,moda na jedzenie żółtek zaczęła sie niedawno,więc musimy poczekac
    5 białek+ 1 żółtko do tego warzywa jest najrozsądniejszym i najpewniejszym rozwiązaniem ,
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Kwachu » 8 Marzec 2010, o 14:24

    A inni palą i pija i zyja 100lat, drugi zaś zdrowo się odzywia, cwiczy joge i umiera w wieku 50 lat. Nie am teorii.

    Tak wogóle to co to za porownwnie papierosy do jajek?
    Od samych papierosów do zmian miazdzycowych nie dojdzie, tak samo w przypadku zwiększonego poziomu cholesterolu
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez chunga » 8 Marzec 2010, o 16:09

    wiesz co Porucznik jedz sobie nawet 20 żółtek dziennie to twoja sprawa czy strata i pal 2 paczki papierochów do tego jak ci tak pasuje
    ale zadam Ci pytanie:
    Jakbym miał do wyboru za doradców w sprawach treningu i żywienia kilku czołowych kulturystów chociażby polskich ,albo kilku magisterków-gryzipiórków kiwających się z boku na bok tylko dlatego że maja za cięzkie buty ,to zgadnij z czyich rad bym skorzystał ???
    Myśle ,że dla większości ludzi pakujących ostateczną wyrocznią jest Pudzian czy Słodkiewicz,a nie profesorek co zmienia zdanie co 10 lat.
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: jaja zbior danych

    Postprzez Kwachu » 8 Marzec 2010, o 16:17

    Podejdz z dystansem i usmiechem do rozmowy tu nikt nikomu nic nie musi udowadniać.
    Gdyby nie te mole ksiazkowe to teraz siedzilibysmy w jaskini, a nie pisali na komputerach. Nic nie widzial byś o jajkach. Pudzianowski nie byl by mistrzem swiata bo niedokryto by SSA. Rozumiesz, bez nauki stali bysmy w miejscu.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.