Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dieta i Zdrowe Odżywianie
  • Mleczna droga

    Kulturystyka, fitness, trójbój siłowy, dwubój, sztuki walki, strongman czy inne sporty siłowe to nie tylko sam trening. To również odpowiednia dieta która jest podstawą w tym sporcie.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Mleczna droga

    Postprzez Kwachu » 8 Styczeń 2010, o 18:49

    To proponuje sie przejsc do weterynarza i zpytaj się czy kotek pije mleko? Dla kotków sa specjalne mleka. To człowiek podał kotu mleko, kotki powinny jesc ryby.

    Proponuje udac sie do bibloteki (Gawecki "Wstep do Dietetyki") dośc zrozumiałem językiem napisane
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Mleczna droga

    Postprzez slim shady » 8 Styczeń 2010, o 18:54

    Liczą się badania na ludziach i działanie pewnych środków na ludziach, i zapamiętaj to sobie raz na zawszę.

    Czytałem sporo książek z kategorii dietetyka i nie tylko, teraz nie mam czasu, ale przy okazji zajrzę żeby nie było że tylko czytam tą literaturę co mi odpowiada.
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Mleczna droga

    Postprzez Kwachu » 8 Styczeń 2010, o 19:02

    Bardzo czesto czytam badania na ludziach i potem nie moge sie opanowąc od śmiechu.
    Znalazłem nawet ostatnio o mleku:
    trenujacy panowie pili 500ml mleka90,(5-1,5%)i uzyskali o 10% większe przyrosty masy mięsniowej i 20%tłuszczu stracili w porównaniu z tymi co pili napoje sportowe.
    Oczywiscie nie podano co to za napoje, ile wazyli, jaka mieli diete, staz, trening, uwarunkowania genetyczne itd.

    Czekam moze coś znajdziesz ciekawego.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Mleczna droga

    Postprzez slim shady » 8 Styczeń 2010, o 19:16

    to są pewnie rewelację z M&H trzeba czytać z wiarygodnych źrodeł
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Mleczna droga

    Postprzez Kwachu » 8 Styczeń 2010, o 19:18

    Dlatego pisze że duży dystans do badań, laajik przeczyta i wezmie do siebie ja czy ty popatzrymy z innej strony
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Mleczna droga

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 11:51

    Mleko nie jest kozystne zawiera damskie horminy, co udowodniły ostatnie badania, bydło jest utrzymywane w stanie sztuczenej ciąży(ilosc estrogenu i progesteronu jest wysoka) ato wszytskomy wypijamy z mlekiem.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Mleczna droga

    Postprzez slim shady » 9 Styczeń 2010, o 20:02

    słyszałem o tym i mogę się z tym zgodzić, tak samo jak soja teoretycznie wpływa na zmniejszoną ilość plemników

    jednak mleka nie pije się w takich wielkich ilościach, pije tylko do odżywki białkowej (oprócz proteiny po treningowej)
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Mleczna droga

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 20:14

    Soja to całkiem osobny temat, pewnie tez kontrowersyjny.

    Ps. to co dyskusja na temat soji
    heheh zart
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Mleczna droga

    Postprzez slim shady » 9 Styczeń 2010, o 20:16

    można dyskutować ;) widziałem badania że produkuje więcej estrogenu i widziałem, że niby nic nie produkuje ;)
    No pain, no gain !
    Awatar użytkownika
    slim shady
    Chorąży
     
    Posty: 1220
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:06
    Pochwały: 80
    Miasto: Szczecin

    Re: Mleczna droga

    Postprzez Kwachu » 9 Styczeń 2010, o 20:27

    Zgadza sie soja wzmaga produkcję estrogenów,były tez doniesienia że podnosi poziom testosteronu, ja opcjował bym za pierwszą opcją
    Na dobra sprawe nasz organizm wogóle nei wchłania soji, powód brak enzymatyki(ludzie azji trawia je z racji ze dodaja tam grzyba plesniowego), temat białka sojowego jest bardzo ciekawy.
    Oglądałem nawet program na Galileo w który pzredstawiano produkcję sosu sojowego.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dieta i Zdrowe Odżywianie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron