Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POBIJ REKORD

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Kwachu » 22 Marzec 2011, o 23:29

    Oliver- nic nie cytuje, mam wiel przemyslen, recenzja a zawrtosc kasiazki to drugie.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Kwachu » 22 Marzec 2011, o 23:31

    rafimoc - jutro cos napisz etearz jestem wyczerpany do granic możliwosci i ide spac :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Kwachu » 23 Marzec 2011, o 15:16

    Na temat weglowodanow już nie mam checi nic pisac, nie ma to poprostu sensu i tak bedziesz się dlaje trzymal teorii nie wiadomo z kąd.
    Tycie przy 8 tys ? Zobaczile spozywają zawodowi sportowcy.
    Do reszty nie ma sensu sie ustosunkować bo do niczego to nie prowadzi :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 25 Marzec 2011, o 13:25

    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Oliver » 25 Marzec 2011, o 13:35

    specem nie jestem od pompek na jednej ręce, sam zrobię tylko kilka i to nie poprawnych technicznie,
    ale na pierwszym filmiku wyraźnie widać, że ma dupę za wysoko i schodzi tylko górną częścią ciała,
    w przeciwieństwie do drugiego filmiku, gdzie widać zachowanie "prostej sylwetki" i wykonywania pompki całym ciałem:)
    pierwszy sposób o wiele łatwiejszy
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 25 Marzec 2011, o 13:50

    No i znowu co człowiek to pogląd i opinia,moim zdaniem żadne wykonanie nie jest prawidłowe,gdyż barki powinny być równolegle do podłoża tak jakbyś wykonywał na dwóch rękach a jednej by nie było widać.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Oliver » 25 Marzec 2011, o 13:55

    ale ja nie powiedziałem, że to drugie jest prawidłowe bo nie wiem:)
    napisałem, że jest lepiej wykonane od pierwszego:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 25 Marzec 2011, o 14:04

    Oliver napisał:ale ja nie powiedziałem, że to drugie jest prawidłowe bo nie wiem:)
    napisałem, że jest lepiej wykonane od pierwszego:)

    Kurka chciałem znaleźć na YT jak to powinno wyglądać ale niestety nie zapisałem sobie linku.
    Czy lepiej wygląda?,wątpię jest tylko kręcone z innej strony gość zgina ciało w biodrach mniej niż ten drugi ale to i tak mu ułatwia że nie musi schodzić niżej z barkami.Już lepiej od obydwu robi ten z drugiego miejsca http://www.pobij-rekord.pl/10-pompek-na ... arta,id,50, ale wszystkim do ideału daleko i dlatego w tej dyscyplinie nie mam filmu bo w ilości prawidłowych wątpię czy zrobiłbym 5 sztuk :)
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Oliver » 25 Marzec 2011, o 14:09

    no nie wiem, ja wyraźnie widzę, że ten na pierwszym filmiku za bardzo dupę podnosi do góry, robi takiego kota:)
    co prawda schodzi niżej barkiem, ale ogólnie estetyczniej wygląda dla mnie drugi filmik:) ale to tylko moje oko
    ja niestety nigdy nie widziałem poprawnie wykonanego tego ćwiczenia, a co lepsze żadna osoba, które znam nie wykona nawet
    jednego powtórzenia źle technicznie a co dopiero technicznie:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 25 Marzec 2011, o 14:13

    http://www.pobij-rekord.pl/Pompki-na-je ... rta,id,292
    Ja opisałbym to inaczej biodra ma cały czas w jednej pozycji a podnosi i opuszcza sam tułów a więc nie można tego zaliczyć do pompki tylko do kategorii "wyginam śmiało ciało" :)
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron