Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POBIJ REKORD

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 18:19

    Nie.
    Znam Adama.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 18:27

    rafimoc napisał:Nie.
    Znam Adama.

    No to jak prowadzisz Adama do eliminacji?,przez internet,na siłce? i czy jeździsz z nim na zawody strong man?
    No ja znam tego w okularach ale tylko na cześć,nie mamy ze sobą kontaktu.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 18:34

    dostalem oficjalne zaproszenie na te eliminacje.
    Oczywiscie analizuje z nim kazdy trening za posrednictwem komunikatorow internetowych, on mi podsyla filmy do oceny - rozwazamy co mozna poprawic a co zostawic, ale efekty sa mega:)

    Moze podam tak pogladowo:
    Adam w lockoucie przysiadowym, data: 29.12.2010 - 140kg 5 razy
    z kolei,data: 11.02.2011 - 245kg 5 razy

    Push press : 110kg 5 razy
    a w pt co byl (czyli 11) : 155 6 razy

    Ogolnie jest petarda - mega postep a czeka nas jeszcze 2 miesiace progresu:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 18:50

    rafimoc napisał:dostalem oficjalne zaproszenie na te eliminacje.
    Oczywiscie analizuje z nim kazdy trening za posrednictwem komunikatorow internetowych, on mi podsyla filmy do oceny - rozwazamy co mozna poprawic a co zostawic, ale efekty sa mega:)

    Moze podam tak pogladowo:
    Adam w lockoucie przysiadowym, data: 29.12.2010 - 140kg 5 razy
    z kolei,data: 11.02.2011 - 245kg 5 razy

    Push press : 110kg 5 razy
    a w pt co byl (czyli 11) : 155 6 razy

    Ogolnie jest petarda - mega postep a czeka nas jeszcze 2 miesiace progresu:)

    Faktycznie postępy ogromne.
    A nie zastanawiał się Adam żeby wysłać kolejny film na pobij-rekord.pl
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 19:29

    rafimoc a jakim cudem Adam akurat wybrał Ciebie do konsultacji i układania treningów,czy masz uprawnienia instruktorskie?
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 19:35

    czy uprawnienia instruktorskie predysponuja mnie TYLKO I WYLACZNIE do konsultacji treningowych?
    Chcesz miec kurs? skierowanie z Urzedu Pracy...dziekuje za takich instruktorow...
    Poza tym swoj rozum ma i sa mega efekty, wiec? sadzisz ze z instruktorem zrobilby wiecej? jak wiekszosc nawet nie wie co to jest TUT czy lockout klatkowy,przysiadowy.. nie zna podstawowych cwiczen w zamknietym lancuchu funkcjonalnym - KOSMOS.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez Domazer » 14 Luty 2011, o 19:41

    Witam.

    nie certyfikat czy dyplom swiadczy o wiedzy.
    mialem do czynienia z ludzmi i trenerami co chwalili sie papierkami... kazdy proponuje te same treningi, ktore dzialaly na mnie tak, ze nigdy nie przekroczylem 180 kg w siadzie, czy nie przelamalem 50 cm w rece.
    Całkiem niedawno, bo jakies ok rok temu spisalem sie z Rafałem... i zaskoczył mnie bo wiedze mial juz potezna. wtedy prowadzil mnie znany polski strongman, lecz on uzywal starej szkoly. zaufalem rafalowi i jego innowacyjne metody NIE POPARTE ZADNYM PAPIEREM INSTRUKTORSKIM przelamaly moja stagnacje, rozwoj masy miesniowej..gdzie kilku trenerow mialo problem ze mna...
    jaki z tego wniosek ??
    ...wzoruj się tylko na tych najlepszych...
    Awatar użytkownika
    Domazer
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 717
    Rejestracja: 27 Luty 2010, o 23:08
    Pochwały: 11
    Miasto: Lubawa
    Data urodzenia: 16 06 1991

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 19:50

    Domazer napisał:Witam.

    nie certyfikat czy dyplom swiadczy o wiedzy.
    mialem do czynienia z ludzmi i trenerami co chwalili sie papierkami... kazdy proponuje te same treningi, ktore dzialaly na mnie tak, ze nigdy nie przekroczylem 180 kg w siadzie, czy nie przelamalem 50 cm w rece.
    Całkiem niedawno, bo jakies ok rok temu spisalem sie z Rafałem... i zaskoczył mnie bo wiedze mial juz potezna. wtedy prowadzil mnie znany polski strongman, lecz on uzywal starej szkoly. zaufalem rafalowi i jego innowacyjne metody NIE POPARTE ZADNYM PAPIEREM INSTRUKTORSKIM przelamaly moja stagnacje, rozwoj masy miesniowej..gdzie kilku trenerow mialo problem ze mna...
    jaki z tego wniosek ??

    Ok Adam Twój wybór i jeżeli Ci służy to jest spoko.Nie przeczę rafi ma wiedzę tylko że ja też porównuję tę wiedzę z Jego filmikami na YT i nawet jako laik i amator mam do niektórych kilka zastrzeżeń jeśli chodzi o technikę lub na co jest akurat dane ćwiczenie.Oczywiście nie komentuję tego na YT bo to z reguły kończy się kłótniami lub taką samą reakcją co do filmów komentującego z resztą już jedno takie starcie z rafim miałem :)
    motylki-t3764-10.html
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 19:53

    Napisze - powtorze.
    To co ja robie to moja sprawa - jesli mialem zrobic wioslowanie w polowicznym ruchu to to zrobilem, jesli mialem nawet oderwac sam ciezar tez to zrobilem bo ja widze w tym sens - kazdy progres jest na wage zlota! niektorzy sie dziwnie patrza na silowni - trudno, a pozniej sie patrza jeszcze dziwniej kiedy widza szrugsy na 280kg na 3pow - coz ja na to poradze kolego:) to ze ktos nie widzi w tym sensu, nie znaczy ze nie dziala. Ja filmow porobie jeszcze mnostwo zarowno tych mocno technicznych - uwierz ja wiem co robie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 19:57

    Ba... napisze Ci jeszcze : a gdybym teraz Ci powiedzial,ze za miesiac, gora 1,5 jestes w stanie podciagnac sie 50powtorzen to wchodzisz w to czy nie?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.