Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POBIJ REKORD

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 20:00

    rafimoc napisał:Napisze - powtorze.
    To co ja robie to moja sprawa - jesli mialem zrobic wioslowanie w polowicznym ruchu to to zrobilem, jesli mialem nawet oderwac sam ciezar tez to zrobilem bo ja widze w tym sens - kazdy progres jest na wage zlota! niektorzy sie dziwnie patrza na silowni - trudno, a pozniej sie patrza jeszcze dziwniej kiedy widza szrugsy na 280kg na 3pow - coz ja na to poradze kolego:) to ze ktos nie widzi w tym sensu, nie znaczy ze nie dziala. Ja filmow porobie jeszcze mnostwo zarowno tych mocno technicznych - uwierz ja wiem co robie.

    Oczywiście że to Twoja sprawa też nieraz dziwnie trenuję ale chodzi mi tylko o nazewnictwo na YT,nie nazwałbym ćwiczenia "wiosło" jeżeli widzę że nie pracuje najszerszy tylko kaptury,tak samo nie zaliczyłbym ćwiczenia jako wyprostu rąk w dół na triceps jeżeli widzę że pracują tylko same nadgarstki.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 20:04

    pewny jestes ze tam pracowaly same nadgarstki?
    oraz pewny jestes ze same czworoboczne?
    Mylisz sie, ale coz ja na to poradze - dzieki tym dwom cwiczeniom przelamalem swoje martwe punkty w wielu cwiczeniach!

    Napisalem Ci, czy w chodzisz w to zeby za miesiac 1,5 robic 50pow na drazku?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 20:08

    rafimoc napisał:Ba... napisze Ci jeszcze : a gdybym teraz Ci powiedzial,ze za miesiac, gora 1,5 jestes w stanie podciagnac sie 50powtorzen to wchodzisz w to czy nie?

    Chętnie bym w to wszedł tylko jest parę małych ale:
    1 przecież nie zagwarantujesz mi odpowiednich odżywek ani suplementów a mnie na mało stać
    2 pracuję na zmiany i nie zawsze mogę trenować jak chcę
    Jeszcze pewnie więcej przeszkód by się znalazło ale nie szukam wymówek tylko myślę że sam trening to nie wszystko.
    No i wreszcie jeszcze jedno jestem pewien że nawet swoimi sposobami jestem wstanie podciągnąć się więcej razy niż teraz,ale mam inny pomysł konik ostatnio narzeka na brak postępów na drążku może On zdecyduje się na prowadzenie przez Ciebie.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 20:10

    http://www.youtube.com/watch?v=SECKBDEZ ... r_embedded << mala probka:)

    205x12 przez Adama.
    Gdzie 3 miesiace temu bylo 180x3, daje do myslenia?
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 20:19

    rafimoc napisał:http://www.youtube.com/watch?v=SECKBDEZrMU&feature=player_embedded << mala probka:)

    205x12 przez Adama.
    Gdzie 3 miesiace temu bylo 180x3, daje do myslenia?

    Bardzo ładnie ale to jego sprawa jak Ci zaufał,przecież nie każdy musi akceptować Twoje metody.A ja nie mówię że mi się nie podobają i że są złe tylko że Twoja wiedza moim zdaniem nie bardzo pasuje do techniki na Twoich filmach na YT,ale mogę się mylić więc jak uda Ci się wyszkolić następcę Pudziana to będzie chwała dla Ciebie.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 20:20

    nie ma sprawy - nastepnym razem nagram cos technicznego - kosmetycznego.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 20:30

    Dalej jak Ty sobie wyobrażasz wyszkolić na drążku kogoś lepszego w tym fachu od Ciebie?
    nic-sie-nie-bac-na-sztange-doyebac-czyli-wyznanie-leszcza-t3555-160.html
    przecież np. konik w te klocki bije Cię na głowę On się podciąga po przeszło 20x w seriach i z obciążeniem też,ale jeśli by Ci zaufał i zdecydował się to chętnie zobaczę jak ustanawia nowy rekord na http://www.pobij-rekord.pl
    Ostatnio edytowano 14 Luty 2011, o 20:35 przez pobijrekord, łącznie edytowano 1 raz
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 20:34

    jakbys troszke uwazniej wszystko przsledzil to zobaczylbys ze stosuje progresje dlugoterminowa a nie wskakuje co trening na jakies rekordy tak wiec nie jest to zaden moj szczyt.

    popatrz ze Adam tez byl lepszy wymiarowo i silowo i co dalo rade go "wyszkolic" na duzo wyzszy poziom? no wlasnie... Przypominam Ci ze on jest strongmanem! z reguly to sa silni,ludzie wiesz??

    Ja nie widze w tym problemu - jak sie zastosuje odpowiednie podejscie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 20:40

    rafimoc napisał:jakbys troszke uwazniej wszystko przsledzil to zobaczylbys ze stosuje progresje dlugoterminowa a nie wskakuje co trening na jakies rekordy tak wiec nie jest to zaden moj szczyt.

    popatrz ze Adam tez byl lepszy wymiarowo i silowo i co dalo rade go "wyszkolic" na duzo wyzszy poziom? no wlasnie... Przypominam Ci ze on jest strongmanem! z reguly to sa silni,ludzie wiesz??

    Ja nie widze w tym problemu - jak sie zastosuje odpowiednie podejscie.

    No dobrze zgodzę się z Tobą tylko dlaczego sobie dotąd nie zaaplikowałeś takiego treningu?,byś był mistrzem YT w podciąganiu.No i druga sprawa rozmowa będzie bez sensu jażeli Mariusz nie zdecyduje się ale może kto inny?
    Ci co to czytają!,może zgłosi się ktoś na ochotnika?
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 20:44

    ja sie wole podciagnac z 80kg obciazeniem i byc mistrzem samym dla siebie - o !

    Widzialem filmy - silowych podciagniec tam bylo 12, gora 15 reszta zarzucanych - co by swiadczylo o slabych plecach - nie atakowanych zadnym porzadnym obciazeniem- drazek to nie wszystko, potrzeba do tego uzupelnienia bezwzglednie.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.