Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • POBIJ REKORD

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 21:40

    rafimoc napisał:i uwazasz ze trenujac raz w tyg, na kazdym treningu sprawdzajac rekord ruszysz z miejsca?? ojjj....

    Gdzie to napisałem?
    Trenuję
    1.klatka,plecy
    2.triceps,biceps
    3.nogi,brzuch
    i 4 dni przerwy,barków nie trenuję-kontuzja
    próbę ilości na drążku robię na początku pierwszego treningu i jak na razie co dwa tygodnie idzie mi o jeden ruch więcej.
    na innych treningach normalnie trenuję beż żadnych prób.
    I jeszcze jedno nie prosiłem Cię ani nikogo aby oceniał mój trening.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 21:45

    barkow nie trenujesz bo kontuzja, ale zapewne na plaskiej wyciskasz i to jeszcze bez mostka? BULLSHIT! nie kontuzja w takim razie!

    masz racje nie rozpisuj calego planu, ja juz widze ze to lipa...jesli chodzi o pobicie rekordow na drazku.
    Primo: wchodzisz na rekord zawsze swiezy - spoko, dlatego idzie te glupie 1pow, ale do czasu! az poprzez taka praktyke zawalisz progres w innych cwiczeniach! poza tym pewnie progresje jeszcze robic piramida zamiast rampowac to juz w ogole...
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 21:49

    Poza tym podciagasz sie za kark z kontuzjowanymi barkami? gdzie tu logika??!
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 21:56

    I jeszcze jedno nie prosiłem Cię ani nikogo aby oceniał mój trening,czy to jak często robię próby na drążku.Tak jak Tobie sprawdza się Twój trening tak samo mi sprawdza się mój i nic nikomu do tego jedyne co możesz to to przeczytać i uwagi w stylu "głupi trening" mnie nie interesują zachowaj je dla siebie albo pisz z sensem i do rzeczy.
    Naucz się nie krytykować na każdym kroku to będziesz lepiej odbierany przynajmniej przeze mnie
    na poziomej mostkuję w ostatnich seriach i tyle faktycznie nie musisz nic więcej wiedzieć bo wcale nie mam zamiaru stosować się do Twoich rad jak pisałem może kto inny skorzysta.Dalej jedno podciągnięcie więcej co dwa tygodnie to wcale nie "głupie 1pow" tylko coś co wielu by chciało.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 14 Luty 2011, o 21:58

    rafimoc napisał:Poza tym podciagasz sie za kark z kontuzjowanymi barkami? gdzie tu logika??!

    Kto pisze że się podciągam?,wyrażnie pisałem u Ciebie na wątku "motylek" że w ogóle nie podciągam się na drążku(robię inne ćwiczenie) a co do podciąganie za kark masz rację nie wskazane jest przy kontuzji barku.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 21:59

    popatrz popatrz... 1pow na 2 tyg to daje 2pow w skali miesiaca, podczas gdy mozna ich zrobic 6 lub 8- ale Twoja wola.

    Z tymi barkami to sobie nie wkrecaj - skoro mozesz sie podciagac za kark (cholernie kontuzjogenne i antyanatomiczne cwiczenie!) to mozesz tez je odpowiednio cwiczyc.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez konik506 » 14 Luty 2011, o 22:49

    No w końcu natknełem sie na sensowne rozmowy, a takich mi trzeba. Przeczytałem dopiero dzisiaj wszystko bo nie mogę już za wami zdążyć.
    Zaciekawiły mnie wasze rozmowy na mój temat o zmianach w treningach na drążku. Też mnie to wszystko zastanawia jak miało by to wszystko wyglądać, ja chyba bym się na to zgodził i wniusł nowe zmiany w swoich treningach. Po prostu to by ciekawie wyglądało, czyli ja doświadczony stażem na drążku oddał bym się w ręce (widząc po rozmowach) komus kogo znam od kilku dni. No ale pójdę na to widząc że rafimoc masz trochę zaskakującej dla mnie wiedzy. Zgodzę się na prowadzenie mnie na drążku, jutro rozpiszę Ci jak pracuję i warunki bo wszystko Ci będzie potrzebne.
    konik506
    Starszy kapral
     
    Posty: 85
    Rejestracja: 5 Luty 2011, o 19:58
    Pochwały: 7
    Miasto: Szprotawa
    Data urodzenia: 03 11 1973

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez rafimoc » 14 Luty 2011, o 22:50

    glownie dni w jakie trenujesz oraz jakich obciazen uzywasz w cw poza drazkowych.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 07:52

    rafimoc napisał:popatrz popatrz... 1pow na 2 tyg to daje 2pow w skali miesiaca, podczas gdy mozna ich zrobic 6 lub 8- ale Twoja wola.

    Z tymi barkami to sobie nie wkrecaj - skoro mozesz sie podciagac za kark (cholernie kontuzjogenne i antyanatomiczne cwiczenie!) to mozesz tez je odpowiednio cwiczyc.

    No trudno skorzysta konik tylko nie piszcie rozpisek treningów tu tylko gdzie indziej bo jeszcze ja skorzystam,zresztą ciekawe będzie skonfrontować na www.pobij-rekord.pl efekty Twoich porad i moich treningów a jak już konik będzie zadowolony to super bo właśnie o to mi chodzi,ja nie umiem jemu doradzić bo niestety mój trening działa tylko na mnie.
    Co do barków możliwe że sobie wkręcam ale to nie Twój problem.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    Re: POBIJ REKORD

    Postprzez pobijrekord » 15 Luty 2011, o 07:59

    I jeszcze jedno pisałeś że Twój podopieczny miał wstawić filmik na PR i jakoś nie widzę żadnego nowego filmiku?
    rafimoc napisał:moj podopieczny na tej stronce pobij rekord wlasnie - zabral Ci 1 miejsce:D na ktorym sie tak dlugo uploasowales.

    Chyba że chodzi Ci o Adama i poręcze z obciążeniem
    http://www.pobij-rekord.pl/Na-poreczach ... 7,dz_typ,1
    to wiec że On od początku był na pierwszym miejscu.
    pobijrekord
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 198
    Rejestracja: 12 Luty 2011, o 13:21

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.