Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Kulturystyka
  • trening nóg

    Wszystko o zawodowcach: porady, treningi, dieta i różne plotki oraz galerie kulturystów. Kulturystyka jest to amatorska lub zawodowa dyscyplina sportu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    trening nóg

    Postprzez karcia » 4 Styczeń 2013, o 14:38

    witam założyłam nowy temat gdyż nie mogłam znaleźć tematu, ktory dotyczył by tylko i wyłacznie treningu nóg ... głownie chodzi mi o mase ..mega umięśnione nogi i pośladki :D ... bardzo prosze o pisanie jaki trening polecacie jakie odżywki do tego bierzecie.... :Yohoo:
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    trening nóg

    Postprzez karcia » 4 Styczeń 2013, o 14:45

    ja od 2 miesięcy ćwicze nogi ...no chyba już nałogowo ... zawsze byłam szczupła i miałam ogromny problem z przytyciem wiec poświęciłam sie siłowni .. z głownym naciskiem na nogi i brzuch... jak narazie w nogach poszło mi 3 centymetry pewnie dlatego tak dużo iż zastosowałam spoko diete ...teraz chce powiekszyć intensywność ćwiczeń gdyż chce sie skupić tylko wsumie na nogach i brzuchu ułożyłam sobie swój plan ćwiczeń czy mógł by mi ktoś doradzić czy jest to w miare spoko?????? a więc poniedziałek : przysiady 4 serie po 12 powtorzeń Syzyfki - 4 razy po 12 prostowanie nóg w siadzie 4 serie po 12 i uginanie nóg w leżeniu 4 serie po 12 natomiast w czwartek : wykroki 4 serie po 12 wysoki step ze sztangą 4 serie po 12 przywodzenie nóg do wewnątrz 4 serie po 12 i martwy ciąg oczywiście wszystko z cięzarem narazie do tej pory robiłam juz z 12 kilami;) no ale zaczynałąm wsumie od zera wieć to i tak duzy rezultat miedzy ten trening musze wsadzić jeszcze trening łydek tylko bardzo mało ćwiczeń jest na łydki;/
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez playandwin24 » 4 Styczeń 2013, o 14:50

    Ćwicz całe ciało ;)

    Jaką tą dietę masz...? :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    trening nóg

    Postprzez karcia » 4 Styczeń 2013, o 15:02

    ale kiedy ja mam rozpisany trening 3 razy w tygodniu poniedzialek i czwartek nogi do tego musze dołaczyć jeszczy łydki i brzuch sądze że w środe ......mi sie cale ciało ćwiczy odkąd zaczełam takie cięzkie cieżary podnosić podczas przysiadów bo robie z hantlami wygodniej mi i mam tak po 5 kg na każdej hantli czyli wsumie 10 kg i co jakis czas dodaje po 0.5 na każda hanle zeby stopniowo podnosić ciężar....no musze powiedzieć że mój kurzy bicepsik zrobił sie troche większy :D ..... ale ja chce sie skupic głownie na nogach i brzuchu ..no moze jakieś delikatne ćwiczenia na reszte ciałą ale nie wiem kiedy sie ztym wyrobie;/ ponad 2 miesiace cwiczyłam na sucho bez żadnych odżywek na samej diecie głownie białkowej jajka, nabiał mięso, tuńczyk i oczywiście duzo warzyw ..... przed tym jak skupiłam sie na siłowni jadłam głownie same słodycze fuuuuuuuuuuuuuj ktore mi wsumie nic nie dawały bo dalej szczupła byłam , :Zarumieniony: odkad zaczełam ćwiczyć wkoncu zaczełam tyć p;rzez te 2 miesiace waga mi poszla aż o 4 kg dlatego chciała bym zostać przy tej diecie co mam plus odżywka ktorą napisałam a tamtym poście
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez karcia » 4 Styczeń 2013, o 15:08

    a znasz jeszcze jakieś ćwiczenia na łydki wydaje mi sie ze tylko 2 ćwiczenia na łydki to stanowczo za mało... znalazłam inne owszem ale problem w tym że ja mam atlas w domu na ktorym ćwicze nogi reszte staram sie radzić sama hantle wykroki itp do tych ćwiczeń atlas mi starcza gorzej z łydkami bo na łydki robie tylko wznosy na palcach z dość dużym ciężarem 4 razy po 20 i takie drugie ćwiczenie nie wiem jak sie nazywa ale stoje sobie na czyms wyzszym staje na piętach , hantle w rece i i tez takie jak by wznosy nie wiem jak sie to nazywa :Zdziwiony:
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez playandwin24 » 4 Styczeń 2013, o 15:24

    Nie ćwicz tak tych łydek bo kozaczków później nie ubierzesz :P

    Zrób 2ćw na łydki

    1. Wspięcia na stopniu hantlemi np

    2. Wspięcia na stopniu siedząc

    Po 3 - 4 serie :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    trening nóg

    Postprzez karcia » 4 Styczeń 2013, o 20:22

    mam jeszcze dwa małe pytanka ta odzywke Scitec 100% Whey Isolate jak ją mam brać? i sądzicie czy bo mam takie fajne obciążniki na nogi 1kg czy zakładać je przez cały tydzień między treningami da to coś jeszcze ....teraz ćwiczyłam tylko na samej diecie i wsumie jestem zadowolona z rezultatów z 43cm na 47 w udzie to mega rezultat jak dla mnie ... zastanawiam sie tylko czy jeszcze ćwiczyć dalej na diecie czy dołożyć tą odżywke ;D
    dziś zrób coś, czego innym się nie chce.. .. a jutro bedziesz miał to,czego innni pragną
    karcia
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 30
    Rejestracja: 4 Styczeń 2013, o 13:50
    Miasto: nowy
    Data urodzenia: 14 09 1989

    trening nóg

    Postprzez playandwin24 » 4 Styczeń 2013, o 21:02

    Taaa nic nie jedz tylko odżywkę pij tylko 6 razy na dzień co 3h :P

    Normalnie jedz... a odżywkę możesz wypić po treningu...

    Normalne jedzenie to podstawa... :)

    Niedługo będziesz miała 64cm tyle ile ja mam :D Ale łapa ;) ;) ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: trening nóg

    Postprzez sebox » 4 Styczeń 2013, o 21:08

    playandwin24 napisał:Niedługo będziesz miała 64cm tyle ile ja mam :D

    W pasie to raczej kiepski wynik... :P
    Trenując 2 miesiące jesteś pewien, że wiesz wszystko. Trenując 5 lat masz pewność, że nigdy wszystkiego nie będziesz wiedział.
    Awatar użytkownika
    sebox
    Plutonowy
     
    Posty: 111
    Rejestracja: 18 Grudzień 2012, o 20:32
    Pochwały: 3
    Miasto: Chłop z Mazur

    trening nóg

    Postprzez playandwin24 » 4 Styczeń 2013, o 21:09

    O Bicku mówiłem :P
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Następna

    Wróć do Kulturystyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron