Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Agresive99-changes

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Agresive99-changes

    Postprzez kusia199208 » 14 Luty 2010, o 22:12

    powodzenie
    będę śledził :)
    jeśli pomogłem to kliknij pochwała :)
    No Pain No Gain
    Awatar użytkownika
    kusia199208
    Plutonowy
     
    Posty: 139
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:11
    Miejscowość: Rzeszów
    Pochwały: 10

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez thegame » 15 Luty 2010, o 09:24

    agresive99 napisał:..pomysle jeszcze ile razy w tygodniu bd cwiczyl....od jutra
    OGIEŃ


    Trzy razy siłka wystarczy, do tego dwa dni aero i powinno być ok. Nie szalej z intensywnością za bardzo. Wiem, że masz motywację itd, ale trochę zdrowego rozsądku też się przydaje na siłowni :)
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 15 Luty 2010, o 09:35

    zgadza sie....zdrowy rozsadek to podstawa..wiem ze cwiczac wiecej niz powinienem nie zyskam tyle ile bym chciał.....logiczne...nie w tym sporcie...nie mniej jednak dzis:odwaliłem pierwsza czesc aerobów...ciezko było....zasypana sniegiem droga nie ułatwiała niczego...w miejscach gdzie dało sie biec biegłem....gdzie sie nie dało to szedłem....wielu z was powiedziało by pewnie ze tam sie isc nawet nie da....no fakt...zdarzało mi sie wpadac nawet po kolana w zaspe...po 5 minutach miałem dosc...cały zdyszany jednak parłem dalej...nie dawałem za wygrana...zrobiłem tak ze 3 kilometry...taki HIIT...zmienna wysiłkowa dała znac o sobie...

    efekt:zdyszanie,mokra koszulka,lepsze samopoczucie...w jakims sensie pokonanie samego siebie
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez thegame » 15 Luty 2010, o 18:00

    Jest ogień :twisted: Do boju!!
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 15 Luty 2010, o 18:57

    nie no ognia jeszcze nie ma...w marcu powinien byc jak dojde do jakichs ciezarow...niemniej jednak dzis zrobilem trening mega intensywny...króciutkie przerwy...ciezary moze nie za wielkie ale pozwalajace mi przypomniec dobra technike...nie czuje sie zajechany ale lekko zmeczony...nie chce dac w pizde w pierwszym tygodniu bo pozniej nie bede mógł wogole nic robic a raczej robic nic mi sie nie bedzie chciało...wiec spokojnie dochodze do daaaaaaaaaawnej formy...przez cały dzien zjadłem 5 posiłków...niedługo zjem posiłek nr 6...stopniowo bede sie starał jesc coraz wiecej mniejszych objetosciowo posilkow...

    Podsumowanie:zestaw nr 1 wykonany z zapasem na ciezarach które zakładałem ze podniose...dieta utrzymana..wola walki jest...
    jutro z rana znowu powtarzam to co dzis robilem...chyba ide w te zaspy na przekor...bo zimy nie nawidze...ale nie dam sie jej..moze napierdalac gesty snieg..i tak pojde
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez thegame » 15 Luty 2010, o 19:42

    agresive99 napisał: zimy nie nawidze...ale nie dam sie jej..moze napierdalac gesty snieg..i tak pojde


    Dobre :D

    Powodzenia
    Voice666
    Awatar użytkownika
    thegame
    Chorąży
     
    Posty: 1203
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 09:21
    Pochwały: 40

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez Lord » 15 Luty 2010, o 20:24

    a ja lubię zimę bo masa dobrze idzie :D
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 16 Luty 2010, o 12:59

    niebawem zjem posiłek i o 14 spadam na trening...kolega dzis mowi ze nie da rady...słabo mi jak Go czasem słysze...łatwo sie poddaje ....duzo planuje i pozniej leje na to co mowi...

    zaspy dzis zaliczone...kurewsko ciezko rano bylo bo nawaliło w nocy troszke...a TROSZKE juz było wczesniej...

    dzis po trenie siłowym postukam w worek...ogolnie lepiej spałem po wczorajszym i czuje sie lepiej..zakwasy minimalne po wczorajszym...nie wiem czemu ale lubie czuc zakwasy...fajne uczucie...

    pale sie na kolejny trening...wiem ze prócz zestawu na dzis pocwicze kaptury na sam koniec...

    no nic..ide szamac i spadam...
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez agresive99 » 16 Luty 2010, o 16:54

    na trening ruszyłem nieco pozniej niz zamierzałem...zagrałem sie w WOWA...no bywa...dzis zestaw nr 2 został wykonany na maxymalnych obrotach...minimalne przerwy....dobrze dobrane ciezary i wogole niezła technika...zauwazylem ze niektóre partie lepiej reaguja na cwiczenia...na treningu dzielonym nie bedzie juz tych problemów...

    ogółem..tren udany..suplementacji na razie nie stosuje....dam wrocic organizmowi do zycia...jak sie juz odbije to wtedy cos przyjme ;)

    poki co ide odpoczywac...dieta utrzymana ...na 1 miejscu spozycie białka...

    jak na dzien dzisiejszy to moge napisac...............mission complete....no nic...zabieram sie do crysisa ;)

    a propo gier...jak ktos ma opcje pograc w batman:arkham asylum to gorąco polecam...ukonczyłem....zajebista
    DOPÓKI WALCZYSZ.......... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!
    Awatar użytkownika
    agresive99
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 657
    Rejestracja: 24 Styczeń 2010, o 21:00
    Pochwały: 13
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 28- 7- 0

    Re: Agresive99-changes

    Postprzez Lord » 16 Luty 2010, o 17:26

    ja też lubie zakwasy wtedy wiem że coś ćwiczę :D
    no gry wciągają masakra dlatego już nie gram w nic hehe :D
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.