Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 18 Grudzień 2010, o 21:02

    A więc cześć wszystkim ;-)


    O mnie :

    Waga : 60kg >>> 65kg
    Wzrost : 170cm >> + parę cm
    Wiek : 14 lat

    Wymiary :

    Klatka - 100cm
    Biceps - 32 cm
    Przedramię - 26cm
    Udo-52cm
    Łyda - 40cm
    Talia - ?

    Będę pisał o treningach na siłowni i kicku a także pisał co jem. Staram się jeść zdrowy i tak aby zapewnić budulec(czyli bardzo dużo ; D )

    Od dziecka lubiłem ćwiczyć czyli pompki itp. + 2 hantle po 5kg. Ostatni tak trenowałem z 2 lata temu ; D


    Rekordy siłowe :

    WL : 75kg
    Przysiady : 90kg x 15 ( do 90 stopni w kolanie teraz robię dupą do ziemi )
    MC : nie sprawdzałem na maxa ale niedawno zrobiłem sobie 100kg x3 i dalej nie próbowałem chociaż mógłbym ale raczej nie warto.



    Cele :70kg na żyle , osiągnięcia w kick-boxingu, wymarzona sylwetka, rekordy siłowe : wl(100kg) przysiad(160kg) mc (160kg)


    Plan treningowy :

    Pon :

    Nogi :
    Przysiad 20/18/16/14
    Wykroki/Suwnica 20/18/16/14

    Klata :

    WL 20/18/16/14
    Skos sztanga lub sztangielki 20/18/16/14

    Plecy :

    Wiosło 20/18/16/14
    Podciąganie na drążku 10/10/10/10 lub MC 20/18/16/14

    Biceps :

    Uginanie sztangi stojąc 20/18/16/14

    Triceps :
    Francuz 20/18/16/14

    Barki

    Wyciskanie sztangi 20/18/16/14


    Mam nadzieję że się dogadamy... ; D.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 18 Grudzień 2010, o 21:28

    Zrezygnowałem z opisywania poprzedniego tygodnia w poprzednim dzienniku ponieważ miałem zawody o których wam tutaj napiszę... ( Mistrzostwa Polski w Karate Uniwersalnym w Suszu 18.12.10r )

    A więc ogólnie szkooooda gadać ; D.

    Ogółem dużo się działo , na samym początku lekki stresik . Na swoją walkę czekałem ponad 7 godzin...

    A więc trafiłem na leszcza, z którym mógłbym wygrać na spokojnie gdyby nie kochany sędzia który czepiał się mnie co 1 min za byle gówno... Dostałem jakieś 8 ostrzeżeń i 3 punkty minusowe przez co przegrałem. Na początku jezdziłem go jak chciałem ale potem wkroczył sędzia i baju z zwycięstwem chociaż miałem przewagę punktową.

    Więc sędzia czepiał mnie się o takie rzeczy jak :

    -to nie są zawody muay thai ( czyli nie bij tak mocno )
    - nie bij sierpów same proste... -_-
    - nie kop tak nisko ( spoko... gościu miał pasek od spodni zawieszony na żebrach a ja kopałem mu w wątrobę )
    - to nie była walka light tylko raczej semi co chwilę nas zatrzymywał i mi coś pierdzielił
    - błędów przeciwnika nie zauważał tylko mnie się czepiał...

    Szkoda że nie trafiłem na innego sędziego tylko akurat na tego ehh... W 2 rundzie zaczołem go dotykać rękawicami a nie uderzać , bo inaczej byłaby dyskwalifikacja

    Ogółem nic nie wygrałem . Jedna walka i więcej nie było...
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez qlimax-_ » 20 Grudzień 2010, o 16:37

    To Ci sie upierdliwiec trafil.Nastepnym razem bedzie lepiej ;)

    Kto ci ukladal plan?
    Zrobiłem krok w tył, ale zrobie dwa w przód
    Awatar użytkownika
    qlimax-_
    Chorąży
     
    Posty: 1009
    Rejestracja: 11 Kwiecień 2010, o 18:46
    Miejscowość: Polska
    Pochwały: 3
    Miasto: M-ce

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 20 Grudzień 2010, o 16:51

    Też tak myślę ;-). I na następnych zawodach także w semi contacie spróbuję choć nie lubię go za bardzo.

    Sam sobie ułożyłem plan, czułem że trzeba coś zmienić. Na poprzednim planie (rafiego) przytyłem 5kg w miesiąc, chyba jeszcze wrócę kiedyś do tego planu ; p.

    A i nie będę pisał relacji narazie (sylwester,święta) będę robił ćwiczenia w domu ale nie ma szczerze po co ich opisywać. Od nowego roku zaczynam normalnie ;-).
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez qlimax-_ » 20 Grudzień 2010, o 16:59

    Aha.Ja bym dal zamienie w plecach MC/wioslo a drazek nie.Bary przed lapami ;)Ja tez od nowego roku z nowym planem od Rafiego.Bedzie jazda.Powodzenia Marchwi :D
    Zrobiłem krok w tył, ale zrobie dwa w przód
    Awatar użytkownika
    qlimax-_
    Chorąży
     
    Posty: 1009
    Rejestracja: 11 Kwiecień 2010, o 18:46
    Miejscowość: Polska
    Pochwały: 3
    Miasto: M-ce

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 3 Styczeń 2011, o 17:29

    10 dzień na siłowni 3.1.10r

    Wyciskanie sztangi płasko 20/18/16/14 25/27,5/30/32,5kg

    Przysiady wąsko dupą do ziemi( wcześniej robiłem zbyt szeroko ) 20/18/16/14
    20/22,5/25/30kg

    Wiosłowanie sztangą 20/18/16/14 25/27,5/30/32,5kg

    SS? Wycisk na barki 20/18/16/14 7/9,5/12/14,5kg + podciąganie na drążku szeroko 10/10/10/10

    Uginanie sztangi podchwytem biceps (zmieniłem na wąski chwyt ) 20/18/16/14
    7/9,5/12/14,5 kg

    Wyciskanie sztangi wąsko na płaskiej ławce 20/18/16/14
    12,5/15/19/21,5kg


    Dzisiaj lekki trening zmniejszyłem ciężary o 5kg lecz nie było tak łatwo jak myślałem że będzie. Ale myślę że to przez trening 3 dni pod rząd w domu ( pompeczki itp. ) wczoraj, przedwczoraj i przed przedwczoraj.

    Aha i jeszcze zmieniłem technikę w wszystkich ćwiczeniach. Ruch negatywny 3-5 sec pozytywny jak najszybciej. I w wyciskaniu na klatkę zaczołem robić mostkowanie.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 8 Styczeń 2011, o 00:27

    Relacja z wczoraj (piątek 07.12.11r).

    Dzisiaj nie było siłowni z powodu zamknięcia szkoły (wolne, święta 3 króli )

    A więc z tego powodu trening w domu

    Ogółem rano jakieś 1h uderzania w worek, skakanka,pompki ,brzuszki, trening szyji

    O 18 trening kick-boxingu .

    Jeszcze po treningu wieczorem pompki,brzuszki itp. i uderzanie w worek jakieś 30 min.

    W sumie było z 250 pompek, 200 spięć . krótki trening szyi który zaczołem wprowadzać, 1,5h uderzania w worek,skakanka, rozciąganie i ćwiczenia na kick-boxingu

    Jeszcze coś nagrałem dla Was :D

    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 10 Styczeń 2011, o 17:34

    11 dzień na siłowni 10.01.10r

    W wszystkich ćwiczeniach zakres powtórzeń 20/18/16/14


    Wyciskanie sztangi skos + 25/27,5/30/32,5kg - tutaj słabo poszło, zaczoł mnie boleć bark ale mimo to dokończyłem
    Pompki na poręczach - tutaj na początku było takie załapanie techniki po parę pompek a potem 10/10/10/10 ,świetna pompa , świetne ćwiczenie które nauczyłem się robić odpowiednio dzięki rafiemu ;-).

    Przysiady wąsko zmieniłem do 90 stopni bo inaczej czworogłowych prawie nie czuję
    20/22,5/25/30kg

    Wiosłowanie sztangą 25/27,5/30/32,5kg
    Podciąganie na drążku - 10/10/10 krótkich i 5 pojedyńczych pełnych podci

    Francuz leżąc - 12/15/19/21,5 kg
    Wycisk na barki + uginanie sztangi podchwytem (biceps) - 7/9,5/12/14,5kg

    Uginanie przedramion podchwytem i nadchwytem - 10 i 12,5 kg , powtórzeń duużo z 4 serii .

    W między czasie spięcia z 10kg talerzem i unoszenie nóg i kolan na drążku z 4kg hantlem.

    + na koniec rozciąganie.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez rafimoc » 10 Styczeń 2011, o 18:51

    Co ci moge poradzic: Podciagaj sie zawsze z ziemi.

    tj. zrobisz podciagniecie, opad na ziemie, sekunda przerwy znow w gore.
    Sila idzie jak szalona, poniewaz na biezaco rozciagasz lopatke i aktywujesz szybko jednostki motoryczne.
    A na tym powinienes sie skupiac, wtedy od razu tez lepsza praca miesni i nauka konekcji miesnie-mozg.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Marchewka - mój dziennik treningowy 2

    Postprzez Marchewka » 13 Styczeń 2011, o 21:53

    12 dzień na siłowni 13.01.10r

    Wyciskanie sztangi skos + 25/27,5/30/32,5kg - ok , o wiele lepiej niż w poniedziałek
    Pompki na poręczach 10/10/10/10 - położyłem sobie nogi z przodu na ławeczce, fajne weszło, następnym razem będę musiał poprosić kumpla żeby mi potrzymał nog

    Przysiady wąsko, prawie złączone, zmieniłem do 90 stopni bo inaczej czworogłowych prawie nie czuję
    22,5/25/30/32,5kg +2,5kg

    Wiosłowanie sztangą 25/27,5/30/32,5kg
    Podciąganie na drążku - 10/10/10/10 parę było pełnych podciągnięć reszta niepełnych, ale było czuć najszerszy ;-)

    Francuz leżąc - 12/15/19/21,5 kg
    Wycisk na barki + uginanie sztangi podchwytem (biceps) - 7/9,5/12/14,5kg


    W między czasie spięcia z 10kg talerzem (20/30 powt.) i unoszenie nóg i kolan na drążku z 8kg (10 powtórzeń )hantlem.

    Dzisiaj jeszcze był trening judo, dość długo już go nie było, trening ok, najlepiej jak trener prezentował na mnie techniki :lol:, a dokładniej latałem jak szmata xD . Jedna rzecz mnie rozśmieszyła a mianowicie gdy przyszedł nowy i mieliśmy "sparing" w parterze na pół gwizdka a więc gdy leżał na mnie powiedział do mnie " no i co teraz? " xD, było widać po nim że duma go rozpierała po tym wyczynie xD.

    Dieta :

    7-8 rano : 5 jajek, 3 kanapki z masłem , 2 kanapki z kremem czekoladowym (xD)

    10-12 - 4 kanapki z szynką ...ehh ta szkoła

    14:30-15:00 - makaron ok. gdzieś ponad 100g , kiełbasa, 3 jajka, jakieś kanapki chyba z 4-6, z serem i szynką xP .

    Trening. 15:15-17:00

    17:00 - witaminy , pamiętam tylko że 3 jajka były , coś tam jeszcze jadłem ale nie pamiętam xD

    18:30-21:00 - trening judo

    21:20 - 3 jajka , 100g płatków owsianych + 200ml mleka.

    Niestety w lodówce twarogu nie ma na noc więc nie zjem ; p.


    Jak widać dieta dupna, domowa na masę xD. Ważne że rosnę :twisted: . I trochę za dużo jajek ; p w sumie dziś 15. Tak jem odkąd zaczołem ćwiczyć po przerwie czyli od poniedziałku, niewiadomo ile zjem to i tak cały czas mam ochotę na żarcie :D , aż czuję że rosnę xD, szkoda że niestety przy takiej diecie niski bf pójdzie w zapomnienie, ale na lato zrobię wycinkę.
    Wierze w siebie, wierze w Ciebie , wierze w siebie,ciebie , wierze w to co robię!

    Nie ma rzeczy nie możliwych, z wiarą w siebie przenosisz góry ;-).


    Dlaczego ludzie nie rosną? - Bo nie wpier*****ą!
    Awatar użytkownika
    Marchewka
    Chorąży
     
    Posty: 1001
    Rejestracja: 28 Lipiec 2010, o 14:00
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 23 07 1996

    Następna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.