Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • moja relacja

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: moja relacja

    Postprzez Menik » 26 Marzec 2011, o 19:15

    Tylko, że to są dipsy klatkowe, a jak piszecie poręcze to może chłopak myśleć że mowa o tricepsie, świetny pomysł z 15-10-5, jak się nie będzie lenić to będzie dobrze.
    Menik
    Chorąży
     
    Posty: 1222
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2010, o 19:23
    Pochwały: 6

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: moja relacja

    Postprzez Michał » 26 Marzec 2011, o 19:17

    to co Ty robiles na filmiku to sa pompki tylne, niektorzy mowia odwrotne itp
    Porecze to jest to co podalem w linku :) pzdr
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: moja relacja

    Postprzez Dżery » 26 Marzec 2011, o 19:22

    kij z tym,jak oceniacie ten trening bo mam na oku jeszcze kilka innych
    Dżery
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 25 Marzec 2011, o 19:03
    Miasto: k-ce
    Data urodzenia: 03 01 2010

    Re: moja relacja

    Postprzez rafimoc » 26 Marzec 2011, o 22:57

    Ludzie nie oslabiajcie mnie.

    DIPS to co?? PORECZE!! sposob wykonania warunkuje tylko czy bardziej w glownej mierze bedzie zaangazowany triceps czy tez m.piersiowe.

    Dżery - ja wiem co pisze, wielu chlopakow sie poprawilo jak rozpisalem plan wiec wez sie do roboty a to wystarczy w zupelnosci.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: moja relacja

    Postprzez Dżery » 26 Marzec 2011, o 23:13

    nie twierdze rafi ze twoja rozpiska jest slaba,chetnie ja wyproboje ale najpierw bym sprawdzil cos takiego:
    typowy p/p/l

    PON: Pull
    Martwy ciąg 4x6
    Wiosłowanie sztangi 4x6
    Podciąganie na drążku podchwytem z obciążeniem 4x6
    Uginanie sztanga 2x8

    ŚR: Push
    Ławka Płaska/skos sztangą 4x6
    Militarne stojąc 4x6
    Pompki na poręczach z obciążeniem 4x6
    Rozpiętki na skośnej 2x8

    PT: Legs
    Przysiady 4x6
    Martwy na prostych 4x6
    suwnica/jak nie masz cokolwiek innego 4x6
    łydki do bólu.

    co tydzien dodajemy 2,5% ciezaru maksymalnego
    Dżery
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 25 Marzec 2011, o 19:03
    Miasto: k-ce
    Data urodzenia: 03 01 2010

    Re: moja relacja

    Postprzez rafimoc » 26 Marzec 2011, o 23:23

    Push/Pull + Legs to dobra opcja, tylko:

    2,5% ciezaru maksymalnego to wychodzi roznie - przy 100kg 2,5kg ale przy 200 juz 5kg itd.

    Nie sugerowalbym sie procentazem na tym etapie to jest raz.
    A dwa malo serii malo pow - trening ten moglby byc stricte silowym, a Ty potrzebujesz wzmocnienia na podstawie ktorego dostaniesz MOCNY bodziec silowy a przy okazji spalisz nadmiar tkanki tluszczowej - 6pow tego na pewno nie zalatwi i na pewno nie 4 serie. I tu mozna sie spierac, bo ja wiem ze wiekszosc diety nie pilnuje wiec musimy manewrowac w sprawie treningu - nie inaczej! to jest raz, a dwa Push/Pull legs jest to HYBRYDA oryginalu. Alternatywa dla ludzi,ktorzy maja malo czasu bo prawidlowo ten trening powinno sie robic 4x w tyg, gdzie:

    1 dzien Push
    2 dzien PULL
    3dzien wolne
    4 dzien PUSH
    5 dzien PULL
    6 dzien wolne
    7 dzien wolne

    I nogi sa rowniez tutaj rozdzielone: w Pull (ruch przyciagania) dwuglowe ud, w push czworoglowe. Tak to wyglada.

    Najpierw zrob 15-10-5 co Ci podsunalem nie pozalujesz! a pozniej rob P/P nie widze przeciwskazan.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: moja relacja

    Postprzez Dżery » 26 Marzec 2011, o 23:32

    ten plan akurat wziolem w calosci z animal.paka,wiele ludzi go tam chwali w takiej wlasnie postaci wiec tez sproboje
    na utracie tluszczu mi nie zalezy jak juz wczesniej pisalem,masa+sila,przy odpowiedniej diecie powinno pojsc to i to
    zobaczymy
    Dżery
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 25 Marzec 2011, o 19:03
    Miasto: k-ce
    Data urodzenia: 03 01 2010

    Re: moja relacja

    Postprzez rafimoc » 26 Marzec 2011, o 23:36

    nie bardzo i sie nie spieraj.

    Przy takiej sylwetce nastawienie dodatkowe na mase to SAMOBOJSTWO DLA MIESNI! jeszcze wieksza kumulacja tkanki tluszczowej i nie mow ze Ci na redukcji nie zalezy, bo zacznie jak sie zasapiesz wchodzac na 2 pietro, ale nie do tego zmierzam, mianowicie:

    W FBW BEDZIESZ ZARL JAK PROSIE, BEDZIESZ ROSL A TAKIM SKROMNYM DODATKIEM BEDZIE TO ZE TLUSZCZ SPADNIE, prawda ze o wiele lepsza opcja??

    Wbijam w jakiegos animalpaka - forum koksiarskie. "Animale" co trenuja w pasie, rekawiczkach i paskach...ale dobra jest "animale"
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: moja relacja

    Postprzez Dżery » 26 Marzec 2011, o 23:52

    Bede zarl jak prosie,i tluszcz bedzie spadac?
    troche dziwne,ja slyszalem ze zeby stracic tluszcz to wlacza sie aeroby i ujemny bilans kcal
    wierz mi naprawde z tym fatem tragedi nie ma,dla mnie nieco jeszcze za wczesnie na redukcje,
    jutro posprawdzam maksy na 6rps
    neiwiem co masz do tego paka,coz tego ze paski i rekawiczki jak prawie co trzeci uzytkownik to zawodnik,o modach nie wspominajac
    Dżery
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 49
    Rejestracja: 25 Marzec 2011, o 19:03
    Miasto: k-ce
    Data urodzenia: 03 01 2010

    Re: moja relacja

    Postprzez rafimoc » 27 Marzec 2011, o 00:02

    "troche dziwne,ja slyszalem ze zeby stracic tluszcz to wlacza sie aeroby i ujemny bilans kcal"

    Tak robia splitowcy - istotnie, ktorzy sa kortyzolowani od stop do glow.
    Kreca aeroby do 40minut, zamiast pomyslec i zrobic to w duzo cenniejszy sposob.

    "neiwiem co masz do tego paka,coz tego ze paski i rekawiczki jak prawie co trzeci uzytkownik to zawodnik,o modach nie wspominajac"

    Koksujesz? NIE!
    Suplementujesz tak jak oni? NIE!

    Byl tam mod - facet o wielkiej wiedzy! ale niestety juz go nie ma....wiec sam sobie odpowiedz.

    Chcesz wiec argumentow? spoko.

    Przedramiona sa ludzkim limitatorem w cwiczeniach ciezkich - kiedy puszcza chwyt to organizm daje Ci wyraznie do zrozumienia ze wlasnie tam jest Twoje waskie gardlo silowe! i ten obszar nalezy SKUTECZNIE wzmocnic, a nie oszukac paskami, ktore notabene pomagaja w dzwignieciu ciezaru, lecz nie pomagaja w sile chwytowej - stad pozniej moze sie okazac ze poprzez NADUZYWANIE paskow Twoja naturalna sila chwytna znaczaco spadnie, a zeby bylo ciekawiej to im mniejsza sila chwytna tym coraz gorsza technika i sila, bo sila z przedramion musi zostac przetransferowana na inny obszar czyli np na modlitewniku brachioradilisy i paliczki nie wyrabiaja to przenosza sile wyzej na przednie aktony barkow a to sie prosi az o kontuzje! zerwanie bicepsa, przeciagniecie najszerszych - bardzo czesto spotykane.

    Rekawiczki - pomiedzy dlonia a masa przedmiotu dzwiganego (sztangi) znajduje sie material - przy lekkich ciezarach spoko, przy wyzszych o tyle nie komfortowy ze w niczym nie przypomina ludzkiej dloni! sztanga bez problemu roluje sie w dol po calych palcach i ja musisz rzucac bo nie utrzymasz rolujacej sie sztangi po palcach - rekawiczki rowniez oslabiaja sile chwytna.

    Wiec nie pisz mi tu o takich "animalach"

    Dla przykladu: ciezarowcy korzystaja z paskow, podczas gdy chwyt jest juz wymeczony doszczetnie wtedy to zrozumiale, ale nawet jak bija rekord to maja na lapach tylko magnezje! a sa to ludzie, ktorzy posiadaja jeden z najsilniejszych chwytow wsrod sportowcow zaraz za armwrestlerami.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.