Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez Diablo 88 » 3 Luty 2012, o 21:25

    Ja takze przylaczam sie do pytan Górala i dołaczam taki fakt,ze podchodzenie pod jakiekolwiek rekordy w takim etapie niezda sie na nic.Poczekaj z takimi bojami do tego czasu,w ktorym bedziesz przygotowany nic na sile.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez rafimoc » 3 Luty 2012, o 21:27

    radze zmienic odzywianie - numero uno, nawet za male pieniadze da sie nie jesc takich rzeczy jak frytki - to nie buduje Twoich miesni.

    przemyslec trening i powaznie do tego podejsc. To zadne czepialstwo z mojej strony, a jedynie dobra rada.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik Night

    Postprzez NightKing » 3 Luty 2012, o 21:59

    Już bardzo chętnie odpowiadam na wszystkie wasze pytania, jak ktoś zauważył (lub nie) ostatnio miałem bardzo duże problemy z klatką, męczyłem się z 60, 65, max 75 ledwo 3x (wystarczy przejrzeć kilka stron dziennika). Idąc teraz teorią pamięci mięśniowej, już ciężar roboczy powiedzmy 70-75kg nie będzie mi sprawiał takiego problemu jak wcześniej, i będą to już powtórzenia na poziomie myślę 8 minimum.

    Rafał, dziękuję za wypowiedź, ale ziemniak to jednak ziemniak, a że gotowanych nie miałem to chyba lepsze to niż nic, naprawdę jeść mnie nie musicie uczyć ;)

    Góral napisał:powiedz mi ćwiczysz na masę, tak? więc jaki sens jest w robieniu x1?

    sprawa druga, jaki jest powód do dumy, że POWTÓRZYŁEŚ REKORD SPRZED ROKU!? bo na prawdę nie rozumiem, w tak długim okresie czasu to +15kg to jest minimum! pozdro;)

    trochę mnie ten post rozbawił, bez obrazy ale komentarz kogoś kto ćwiczy aerobik nie jest dla mnie zbyt wartościowy, nie jesteś mną, a takie prognozy ile to powinno być się nie sprawdzą u nikogo, każdy jest inny.
    Po prostu osiągnąłem pewną barierę w której już nie klatka jest problemem tylko cała reszta.
    Tak robię mase, od tego mam jedzenie, a jeden trening który sobie poświęciłem na coś takiego to żadna strata jeżeli dzięki temu będę mógł ćwiczyć tak jak kiedyś.
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Re: Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik Night

    Postprzez Góral » 3 Luty 2012, o 22:18

    NightKing napisał:
    Góral napisał:powiedz mi ćwiczysz na masę, tak? więc jaki sens jest w robieniu x1?

    sprawa druga, jaki jest powód do dumy, że POWTÓRZYŁEŚ REKORD SPRZED ROKU!? bo na prawdę nie rozumiem, w tak długim okresie czasu to +15kg to jest minimum! pozdro;)


    trochę mnie ten post rozbawił, bez obrazy ale komentarz kogoś kto ćwiczy aerobik nie jest dla mnie zbyt wartościowy, nie jesteś mną, a takie prognozy ile to powinno być się nie sprawdzą u nikogo, każdy jest inny.


    aerobik? wyłóżmy kawę na ławę! masz gówniane pojęcie o treningu siłowym,a o moim "aerobiku" nie wspomnę. w sumie nie wiem z jakiej paki wyskakujesz do mnie, powiedziałem grzecznie to nie da się, kurva co za lud!
    Aha, osiagnałeś poziom maksymalny klatki i masz problem tak? TO QURWA ZACZNIJ TRENOWAĆ A NIE SZMAĆ SIĘ Z GÓWNIANYM SPLITEM, który robisz od roku czasu i wpierdzielasz frytki + rybe z puszki! No sory, ale takie są realia.
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez rafimoc » 3 Luty 2012, o 22:20

    "Rafał, dziękuję za wypowiedź, ale ziemniak to jednak ziemniak, a że gotowanych nie miałem to chyba lepsze to niż nic, naprawdę jeść mnie nie musicie uczyć ;)"

    Najmocniej przepraszam, ale jesc to Ty nie umiesz, troche wiecej pokory jednak proponuje. Ziemniak w tak podanej formie na pewno nie sprzyja ksztaltowaniu silnych i zdrowych miesni. I nie pisze tu teraz o dietach pokroju ryz + kurczak, ale w miare rozsadnym menu.

    "Po prostu osiągnąłem pewną barierę w której już nie klatka jest problemem tylko cała reszta."

    A to jest dowod czego? jedzenia i zlej techniki cwiczen i nie ludz sie ze jest inaczej.

    "Tak robię mase, od tego mam jedzenie, a jeden trening który sobie poświęciłem na coś takiego to żadna strata jeżeli dzięki temu będę mógł ćwiczyć tak jak kiedyś. "

    Zatem jaki progres masowy jest od czasu roku badz na przestrzeni calego doswiadczenia? Wejscie na ciezary submaxymalne od czasu do czasu OK.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik Night

    Postprzez NightKing » 3 Luty 2012, o 22:31

    Góral napisał:aerobik? wyłóżmy kawę na ławę! masz gówniane pojęcie o treningu siłowym,a o moim "aerobiku" nie wspomnę. w sumie nie wiem z jakiej paki wyskakujesz do mnie, powiedziałem grzecznie to nie da się, kurva co za lud!
    Aha, osiagnałeś poziom maksymalny klatki i masz problem tak? TO QURWA ZACZNIJ TRENOWAĆ A NIE SZMAĆ SIĘ Z GÓWNIANYM SPLITEM, który robisz od roku czasu i wpierdzielasz frytki + rybe z puszki! No sory, ale takie są realia.

    Góral, przecież napisałem "bez obrazy" ale fakt faktem stać Cię na lepszy trening, tylko o to mi chodziło, jeżeli to Cię tak porusza to spoko, nie będę rozdmuchiwał

    rafimoc, od początku mojej przygody 17kg.

    Dobrze, następnym razem zrobie 3s 10pow 60kg, po treningu szklankę wody i będę się modlił o cud :Kciuk w góre:
    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez Góral » 3 Luty 2012, o 22:34

    masz racje, nie rozdmuchuj.
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez NightKing » 6 Luty 2012, o 20:17

    6 luty (poniedziałek)

    Plecy + Biceps

    Podciąganie 4s nachwyt 2s równolegle - 5x | 5x | 5x | 5x | 5x | 5x
    Wiosłowanie sztangą podchwyt - 20x30kg | 20x40kg | 20x50kg | 8x60kg | 5x65kg | 8x55kg
    Wiosłowanie hantlem - 8x25kg | 8x25kg | 8x25kg

    Sztanga przytrzymanie spięcia - 8x20kg | 8x20kg
    Sztanga - 8x30kg | 8x30kg
    Hantle - 10x12kg | 10x12kg | 5x12kg | 10x8kg
    Modlitewnik - 10x5kg

    Trening OK, tylko zimno trochę.
    Po treningu 6,5g BCAA.
    Posiłek po treningowy: kotlet schabowy + ryż z sosem grzybowym + ogórek.

    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez NightKing » 8 Luty 2012, o 20:49

    8 luty (środa)

    Klatka + Barki

    WL - 15x20kg | 15x30kg | 15x40kg | 10x60kg | 8x70kg | 8x70kg | 8x70kg | 8x70kg | 8x70kg | 2x80kg z pomocą
    Wyciskanie hantli z supinacją - 6x22kg | 6x22kg | 6x22kg

    Wyciskanie siedząc - 15x25kg | 15x30kg | 10x35kg | 8x40kg | 15x30kg
    Podciąganie sztangi do brody + Unoszenie boczne -
    10x30kg + 10x8kg
    10x30kg + 7x8kg
    10x30kg + 5x8kg

    Unoszenie przednie hantli - 10x8kg | 10x8kg | 10x8kg
    Odwrotne rozpiętki w opadzie tułowia - 10x5kg | 10x5kg | 10x5kg

    Trening w porządku, jak widać wejście na te 85kg w zeszłym tygodniu dało to co chciałem. Barki mogłyby być lepiej.
    Po treningu 6,5g BCAA
    Posiłek po treningu: spaghetti z mięsem mielonym

    Dziennik Treningowy http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=14&t=2050
    Ból jest chwilowy, duma jest wieczna...

    "w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..."

    "nie idź za tłumem, bo do niczego nie dojdziesz..."
    Awatar użytkownika
    NightKing
    Generał brygady
     
    Posty: 3466
    Rejestracja: 6 Marzec 2010, o 19:51
    Pochwały: 56

    Co Nie Zabije,To Podwójnie Wzmocni Mnie - Dziennik NightKing

    Postprzez cooler_102 » 10 Luty 2012, o 10:33

    siema night
    jak tam masa i obwody? :)
    "Bóg nie zdejmuje ciężarów, wzmacnia tylko plecy"

    Bądź hardcorem!!! wspomóż Stwórce


    KAWASAKI ninja ZX-9R 2001 !!!

    SUPERBIKE\brzytwa
    Awatar użytkownika
    cooler_102
    Major
     
    Posty: 2309
    Rejestracja: 28 Styczeń 2010, o 12:29
    Pochwały: 30
    Miasto: kępno
    Data urodzenia: 09 02 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.