Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Nowy na pokładzie :)

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez Michał » 17 Luty 2010, o 16:58

    Filmik z wyciskania sztangi na skosie nie dziala "
    Ten film wideo nie został jeszcze przetworzony. "
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez Oliver » 17 Luty 2010, o 16:59

    mam takie wrażenie jakbyś potrzebował wycinki:)
    bo pomimo masy, nie widać abyś był taki duży.
    rzeźba powinna poprawić wizual:) no ale cza brać poprawkę, że na filmikach i fotkach efekt jest inny niż w realu:)
    ujarzmij dziewuchę i do roboty:)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez Nowoś » 17 Luty 2010, o 17:08

    Wiem że dużo pracy przedemną ...
    Waga na dzisiaj 102kg. , biore sie znowu za diete ( tak aby podst.chociaż były) co do supli to jeszcze nie wiem,i za mały cel daje sobie wage na 105kg.
    Myśle że 3kg. na żarciu dobrym jest do zrobienia ???

    Mam już tego troche na kilka tyg.ryżu makaronu i kaszy miesa tez troszke jest ...Więc znowu sie biore za siebie ...
    mam nadzieje że tym razem nie strace motywacji ( problemy osobiste :( ") i pójdzie wszystko z planem ...
    Wkońcu wakacje tuż tuż !,trzeba sie brac do roboty !!

    http://img171.imageshack.us/gal.php?g=zdjcie0025u.jpg

    ...co do fotek to powiem wam że ważyłem juz 101kg i forma była znacznie lepsza niż tu na zdjęciach (102,5dokładnie )
    ...kilka dni :/.. jedzenia smieci i brak aero spowodowały ze troszke balastu złapałem ...

    Teraz robie 4dni wolnego bo czuje ze potzrebuje troszke wolnego ...
    4dni powinno starczyć na regeneracje ...
    Najwyżej jeszcze przyszły tydz. ulgowo potraktuje ... Jak mozecie to napiszcze czy choc minimalną poprawe formy na fotach widać ... ??:) na żywo jest lepiej niz było , i mam nadzieje ze teraz już tylko lepiej bedzie ....
    Nowoś
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 27 Grudzień 2009, o 12:09
    Pochwały: 1
    Miasto: Międzyrzec Podlaski
    Data urodzenia: 25 06 1983

    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez Nowoś » 17 Luty 2010, o 17:10

    michal_fun napisał:Filmik z wyciskania sztangi na skosie nie dziala "
    Ten film wideo nie został jeszcze przetworzony. "


    Póxniej bedzie działał !! wynik marny wiem... Ale mój rekord też bez rewelacji na skosie 140x5 i na raz 160po rozgrzewce...przy 110wagi ...
    Nowoś
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 27 Grudzień 2009, o 12:09
    Pochwały: 1
    Miasto: Międzyrzec Podlaski
    Data urodzenia: 25 06 1983

    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez Oliver » 17 Luty 2010, o 17:13

    pamiętaj, że kulturystyka to nie zawody na wyciskanie;)
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez Nowoś » 18 Luty 2010, o 10:39

    Oliver napisał:pamiętaj, że kulturystyka to nie zawody na wyciskanie;)

    Wiem,,,ale czasami mnie ponosi :mrgreen:
    Nowoś
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 27 Grudzień 2009, o 12:09
    Pochwały: 1
    Miasto: Międzyrzec Podlaski
    Data urodzenia: 25 06 1983


    Re: Nowy na pokładzie :)

    Postprzez valdunn » 26 Wrzesień 2021, o 04:52

    audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
    geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
    hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
    journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
    kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
    сайтlargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
    nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
    papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
    rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
    stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Poprzednia

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.