Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • otworzyć siłownię?

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    otworzyć siłownię?

    Postprzez Mrówa » 19 Luty 2013, o 23:10

    Witam wszystkich mam nietypowe pytanie
    Mieszkam w małym mieście 12tys ludzi i zastanawiałem się czy
    Otworzyć siłownię i żyć z tego
    Połączył bym przyjemne z pożytecznym :-) bo już dość
    Długo ćwicze i zawsze marzyłem o własnym interesie
    Jak uważacie czy w takim mieście jest szansa się z tego utrzymać???
    Dziękuję pomoc
    Mrówa
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 23 Lipiec 2012, o 23:34
    Miasto: ka

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    otworzyć siłownię?

    Postprzez Pony » 19 Luty 2013, o 23:38

    A w tym mieście jest już jakaś profesjonalna siłownia ?

    No to zależy od wielu czynników . No i to będzie wymagało dużo wkładu własnego :(
    No pain No gain ... ;)
    Pony
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 509
    Rejestracja: 1 Lipiec 2012, o 22:49
    Pochwały: 8
    Data urodzenia: 06 07 1996

    otworzyć siłownię?

    Postprzez kay182 » 21 Luty 2013, o 13:07

    Według prostych obliczeń wychodzi mi coś takiego:
    Miasto w którym mieszkam- Białystok ok. 300 000 mieszkańców.
    Wyniki dla: siłownia, klub fitness w internecie- 41. Zakładam że nieźle prosperujących jest ze 30.

    300 000 : 30 = 10 000- średnia ilość mieszkańców przypadająca na jeden klub.
    Piszesz że w Twoim mieście mieszka 12 000 mieszkańców..
    Jeśli dobrze ogarnąłbyś sam klub lokalizację i reklamę- kto wie. Może masz szansę na sukces :)
    Tak przynajmniej wychodzi mi z tych szacunków.

    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    kay182
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 19 Styczeń 2012, o 13:52
    Pochwały: 4
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 21 02 1988

    otworzyć siłownię?

    Postprzez Mrówa » 21 Luty 2013, o 18:03

    Muszę przyznać że mnie zmotywowales :-) ,lokal fajny widziałem do wynajęcia 140metrów w centrum do parkingu ok 50m
    Za wynajem właściciel chce 3,5tysna zakup sprzętu jestem w stanie wyłożyć 50tys. Jak uważacie wystarczy na sprzęt ?
    Jeszcze jedno pytanie czy warto zrobić coś takiego że np. w jakieś dwa albo jeden dzień w tygodniu silownia tylko dla kobiet?
    Mrówa
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 23 Lipiec 2012, o 23:34
    Miasto: ka

    otworzyć siłownię?

    Postprzez playandwin24 » 21 Luty 2013, o 18:10

    Sam teraz jestem na etapie przejmowania siłowni i mam podobne dylematy jak Ty :)

    Ja ma 120m, sprzęt wystarczający ale kasy poszło ponad 100tys... i największy minus to mało miejsca... :(

    Możesz się starać z PUP o dofinansowanie, otworzyć własną działalność z PUP jest u nas 20 tys ale możesz wyciągnąć chyba nawet 40tys...

    Sprzęt używany chyba wystarczy a na nowy nie... bieżnia dobra, któą Ci nie zjadą po roku używania kosztuje + - 10tys :)

    A jak chcesz kobiety mieć na siłce to bieżni musi być przynajmniej 2 i inny sprzęt aerobowy... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    otworzyć siłownię?

    Postprzez Mrówa » 24 Luty 2013, o 15:29

    A możesz mi mnie więcej napisać jaki sprzęt posiadasz na siłowni? I jak można wiedzieć to ile będziesz płacić za wynajem lokalu?
    Życzę powodzenia w biznesie :-)
    Mrówa
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 23 Lipiec 2012, o 23:34
    Miasto: ka

    otworzyć siłownię?

    Postprzez playandwin24 » 24 Luty 2013, o 17:13

    No to co podstawa...

    Ławka płaska i skośna ze sztangą, 2 ławeczki z regulacją... hantelki od 1kg - 41kg,

    Brama, suwnica na nogi, atlas na którym możesz przyciągać i ściągać na plecy, motylek...

    Maszyna 3 w 1 na nogi... + taki że mało miejsca zajmuje, - że ciężko się na niej ćwiczy, nie poszalejesz z obciążeniem, kobiety wymiękają...

    Ławka ze stojakami do wyciskania zza karku czy z klatki...

    Stojaki solidne do przysiadów no i aerobowe sprawy, rowerki, bieżnie, orbitreki

    Ja mieszkam w mieście które mam około 10tys mieszkańców w, Białystok jest większy ale to też Polska Zet, ludzie jeszcze tak nie dbają wygląd fizyczny, to dopiero wchodzi do nas, bo na zachodzie Polski jest inaczej...

    Czynsz płacę dużo niższy niż Ty, ale tak jak mówiłem wieś to nie miasto ;)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    otworzyć siłownię?

    Postprzez Mrówa » 24 Luty 2013, o 19:53

    No właśnie troche się martwię tym czynszem :-/ czy mnie nie zeźre!!!
    A na ile liczysz mniej więcej ludzi miesięcznie ?
    W polsce niestety ten sport nie jest zbyt popularny ale może uda się to zmienić dzięki takim ludzia jak my :-)
    A kiedy wogóle otwierasz?
    Mrówa
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 23 Lipiec 2012, o 23:34
    Miasto: ka

    otworzyć siłownię?

    Postprzez playandwin24 » 25 Luty 2013, o 17:26

    Ja już pracuje w tym prawie 5lat, ale teraz biorę to na siebie na działalność... gdzieś na dniach, tygodniach, będzie to moje... :)

    Ludzi jest trochę, dlatego narzekam na małe pomieszczenie... u mnie najlepsze miesiące to styczeń- marzec najgorszy jest czerwiec, wrzesień i grudzień, ale z tego co widzę z roku na rok osób jest coraz więcej... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    otworzyć siłownię?

    Postprzez jestembojestemm » 18 Listopad 2013, o 01:01

    Dobre, tego szukałam :)
    jestembojestemm
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 16 Listopad 2013, o 17:47

    Następna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.