Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja Diablo 88

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: My suffering!

    Postprzez rafimoc » 9 Maj 2011, o 17:52

    skads jakbym znal ta gebe:)

    ps. nie odbijaj w MC - tez kiedys odbijalem chodzi o to ze masz sie zatrzymac na 2s zanim zrobisz kolejny ruch - jest o wiele wiele wiele ciezej:)
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: My suffering!

    Postprzez Diablo 88 » 9 Maj 2011, o 18:25

    No wlasnie to jest inaczej niz sie wydaje z tym odbijaniem,głównie robie tak aby dotknąć gleby i do góry,to niejest tak,ze całym ciezarem odbijam o ziemie i do gory,nie nie...wtedy bylo by owiele glosniej na tym filmie :) No w sumie niema o czym tu gadac bo tam nic niewidac :D Czasem robie tak jak wlasnie piszesz,że na dole jest 2s pauzy,jest tak jak piszesz bo nieraz tak probowalem ze wzgledu na to,że rece mi sie slizgaly na tym gryfie i w tym wlasnie momencie cieżar spoczywal na ziemi a ja ukladalem rece az pod kołnierze i to byla moja 2s pauza na dole.jest ciężej,ale tak jak robie do tej pory jest ok,nogi leca jak spreżyny i wcale tego nieodbijam ;) nagram cos w nastepnym tygodniu,coś co bedzie widac,porobie takze foty mojej silki i moich patentow,może coś bedzie widac to zobaczycie jak chłop karczy na sprzecie własnej roboty :)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: My suffering!

    Postprzez rafimoc » 9 Maj 2011, o 20:53

    Nie tlumacz sie bo widze jak na dloni ze odbijasz - nie istotne czy mocno calym ciezarem czy tylko musnieciem - ustalmy cos - wykorzystujesz ped sztangi do tego zeby robic wiecej pow, slowem: celowo zatracasz jakikolwiek deadstart - sztanga ma spoczywac i dopiero kolejne pow.
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: My suffering!

    Postprzez Diablo 88 » 10 Maj 2011, o 09:05

    Dobra mniejsza o to!poprawie technike w tym cwiczeniu.
    Niedlugo przekonamy sie Rafał czy twoja teoria byla trafna,dzis bylem u lekarza i mam skierowania na badania i do endokrynologa.Jak narazie zadnych decyzji niepodejmuje,musze poczekac troche zeby sie wszystko wyjasnilo.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: My suffering!

    Postprzez Diablo 88 » 12 Maj 2011, o 09:58

    Nima obijania sie podczas CR ! :D http://www.youtube.com/watch?v=uDpg-25roC8
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: My suffering!

    Postprzez Michał » 12 Maj 2011, o 12:15

    fajny masz dzwonek przy rowerze :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    Re: My suffering!

    Postprzez Diablo 88 » 14 Maj 2011, o 17:22

    Z dedykacja dla Rafcia :) Image

    Uploaded with ImageShack.us
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: My suffering!

    Postprzez rafimoc » 14 Maj 2011, o 17:26

    ale masz zrycie ahaha:)

    To ja teraz twierdze ze nie chce mi sie wierzyc ze jezdziles tym rowerem po parku - mysle ze to byl symulator:D
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    Re: My suffering!

    Postprzez Diablo 88 » 16 Maj 2011, o 14:58

    Dzień 16 – 16.05.2011r.

    B15

    1.Power Clean
    10x5
    20x5
    30x5
    40x5
    50x15

    2.Przysiady ze sztangą z tyłu
    30x5
    40x5
    50x5
    60x5
    70x15

    3.Podciąganie w szerokim nachwycie
    x5
    x5
    +5kgx15

    4.WL tempo 4210
    30x5
    40x5
    50x5
    60x5
    65x15

    +Kosmetyka

    1.Przenoszenie hantla

    5x15
    12,5x10

    2.Wyciskanie “Francuskie” hantla siedzac

    5x50
    12,5x12
    17,5x12
    22,5x12
    27,5x12

    3.Uginanie z cheatingiem (hantle)

    5x20
    12,5x10
    17,5x10
    22,5x10

    4.Rotatory


    Podsumowanie:Zaczałem po tygodniowej przerwie,cofnięcia w ciężarach nierobie.Wyjątkiem jest tylko WL,które to unikam robienia na tych samych cięzarach co przysiad.Dziś nic niedokładalem do WL,pompa byla przeokrutna,przy 13powt musialem odlozyc i wstac z tej lawki…wszystko bierze się z tego,że od dnia dzisiejszego zacząłem suplementacje zwykłym mono,do tego kupilem 2 blistry AAKG,które będę bral tylko przed treningiem.Dzis wziąłem tylko 2,5g aakg a pompe czulem dosc elegancko,przy przysiadze także było pełno w nogach.Podczas podciągania się przy seri właściwej na 10powtorzeniu plecy mi wybuchly,musialem się dalej odbijac jak to pokazuje na swoich fimach Jan Łuka.Pompa przeokrutna,zawsze była ale to aakg dalo się we znaki,taki trening 15 na podciąganie się niejest mi pisany,niewytrzymuje z owej pompy i musze kombinowac,czy to bez aakg czy z będę walczyl żeby wykonywac serie planowane.
    Nagrałem pare filmow,wrzuce to za jakis czas jak doprowadze je do ladu.Niesa jakies mega interesujące lecz niechce pozostac anonimowy jak niektórzy na tym forum ;)
    Trening przebiegl bardzo fajnie,po tym tygodniu stęskniłem się za silka,wszystko trwalo ok1,5h.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    Re: My suffering!

    Postprzez Michał » 16 Maj 2011, o 15:05

    Widze ze masz podobnie jak ja. Pare porzadnych ruchow i maks pompa, ale to jest piekne :)
    Ciekawy jestem jak ja bym zareagowal na aakg :)
    Sterydy to nie sposób na niedożywienie !!!
    obrazek
    Kliknij obrazek, aby powiększyć
    Awatar użytkownika
    Michał
    Generał broni
     
    Posty: 5472
    Rejestracja: 23 Grudzień 2009, o 12:53
    Pochwały: 101

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.