Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Zdjęcia
  • Pojedyncze zdjęcia

    W galerii zdjęć można prezentować nasze zdjęcia, fotki z zawodów, imprez, treningów, siłowni itp. Zobacz jaką formę prezentują użytkownicy forum kulturystyczni.pl

    Moderator: Michał Bodzioch


    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Góral » 28 Maj 2011, o 15:55

    cóż źle się określiłem być może, bardziej chodziło o to że aktualnie masa mięśniowa jest większa niż przed redukcją, natomiast jest mniej tkanki tłuszczowej niż było. ot co. przepraszam, źle się wyraziłem - tak nie może być. :)
    narazie nie jest odpowiedni czas na przód. jak bd miał przód dawać to dam własny temat :D
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez blacha » 29 Maj 2011, o 11:40

    Wrzuć teraz, będziemy miec z czym pozniej porownywac :D Nie ma sie czego wstydzic :)
    Zapraszam do mojej hardcore'owejrelacji:
    http://www.kulturystyczni.pl/pora-na-mnie-22ix2010r-zaczynamy-t3073.html

    ^trening na poważnie od str. 10

    SIŁA!
    Awatar użytkownika
    blacha
    Starszy sierżant
     
    Posty: 347
    Rejestracja: 20 Wrzesień 2010, o 15:46
    Pochwały: 4
    Miasto: Tarnów
    Data urodzenia: 06 09 1992

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Góral » 29 Maj 2011, o 15:02

    zobaczymy.
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Ufpo » 31 Maj 2011, o 16:56

    Ufpo
    Starszy plutonowy
     
    Posty: 178
    Rejestracja: 16 Maj 2011, o 14:09
    Pochwały: 3
    Data urodzenia: 24 08 1996

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Góral » 31 Maj 2011, o 19:39

    ładnie:D
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Lexmar » 5 Czerwiec 2011, o 14:38

    Witam, 14 lat staż 8 miechów. Biceps: 32 talia: 58
    :) Oceniajcie
    Image


    Image
    Lexmar
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2011, o 20:13
    Miasto: ---

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Kamil28 » 5 Czerwiec 2011, o 14:55

    Szczerze mówią nie ma co oceniac , jedz duzo i cwicz , ale moim zdaniem jeszcze z rok conajmniej powinienes cwiczyc roznego rodzaju pompki , cwiczenia na brzuch , szwedki na triceps w domu . Powodzenia ;]
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Lexmar » 5 Czerwiec 2011, o 15:12

    Kamil28 napisał:Szczerze mówią nie ma co oceniac , jedz duzo i cwicz , ale moim zdaniem jeszcze z rok conajmniej powinienes cwiczyc roznego rodzaju pompki , cwiczenia na brzuch , szwedki na triceps w domu . Powodzenia ;]



    Skupiłem się dużo na rzeźbie bo byłem ładnie zalany :evil:
    Na tym zdjęciu co dodałem stoje w pozycji lajt :)
    Teraz będę robił masę. Dieta , siłownia i kupie do tego gainera żeby uzupełnić diete. A z tym ćwiczeniem na trica to nie mam gdzie tego wykonywać :)

    Na siłownie chodzę poniedziałek, środa piątek, klatka+ plecy, bic+tric, barki+ nogi.

    Brzuch a6w + staram się robić tak co 2 dni 3 serie po 20 pompek robić i pomału zwiększać żeby lepiej klatke wyrobić.
    Lexmar
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2011, o 20:13
    Miasto: ---

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Kamil28 » 5 Czerwiec 2011, o 15:21

    Ja nie polecam w tym wieku silowni , bo mozesz sie nabawic kontuzji , ktora moze Ci dokuczac w pozniejszym okresie , mi ladnie szlo na początku jak cwiczylem w domu , a to na triceps to wystarczą Ci 2 taborety ... :) I gainer tez moim zdaniem zbedny narazie. Poprostu jedz duzo i cwicz (najlepiej w domu) . Na silke masz czas .
    Awatar użytkownika
    Kamil28
    Sierżant sztabowy
     
    Posty: 469
    Rejestracja: 10 Styczeń 2010, o 13:23
    Pochwały: 3
    Miasto: Kętrzyn
    Data urodzenia: 28 06 1994

    Re: Pojedyncze zdjęcia

    Postprzez Lexmar » 5 Czerwiec 2011, o 15:25

    W domu ćwiczyłem na początku :D pompki przysiady brzuszki itp :D A teraz 8 miechów siłka .
    Lexmar
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 4 Czerwiec 2011, o 20:13
    Miasto: ---

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Nasze Zdjęcia

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron