Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Jak blokować apetyt?

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak blokować apetyt?

    Postprzez Putin » 28 Listopad 2013, o 22:24

    silna wola dokladnie ;)
    Putin
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Listopad 2013, o 22:23

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez marconiusz » 5 Grudzień 2013, o 19:53

    Niestety mnie też dolega, pomaga marchew oczywiście potarta. Talerz takiej marchewki czasami mieszam z potartym jabłkiem i jakoś do rana da się wytrzymać :).
    marconiusz
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 5 Grudzień 2013, o 19:43
    Miejscowość: Śląsk
    Data urodzenia: 23 07 1991

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez Mysiaczek » 31 Marzec 2014, o 20:27

    Nie możemy dopuścić do uczucia głodu, dlatego należy jeść często i w małych ilościach najlepiej co 3 godz.
    Mysiaczek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 35
    Rejestracja: 31 Marzec 2014, o 19:54

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez barbieb » 23 Maj 2014, o 06:51

    Przede wszystkim należy w regularnych odstępach czasu spożywać pięć posiłków dziennie - wtedy organizm będzie się o stałej, bezpiecznej porze domagać jedzenia.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez technician » 2 Czerwiec 2014, o 11:05

    sibutramina
    technician
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 12 Marzec 2014, o 18:10

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez surfer » 27 Sierpień 2014, o 11:01

    Ja polecam pić dużo wody, czasem aż do porzygania :P Często odczuwany głód między posiłkami jest wywoływany właśnie pragnieniem, które źle nasz organizm interpretuje. Wlej w siebie 2 szklanki wody, jak czujesz głód, to z pewnością ci przejdzie.
    Pogody na windsurfing brak - czas wracać na siłkę :)
    surfer
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 27 Sierpień 2014, o 10:32
    Miasto: Lublin

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez NatTadi23 » 4 Wrzesień 2014, o 14:09

    Ja również piłam dużo wody szczególnie przed posiłkiem by wypełnić żołądek
    NatTadi23
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 3 Wrzesień 2014, o 09:41

    Jak blokować apetyt?

    Postprzez spakowany » 9 Wrzesień 2014, o 14:10

    a np zapychanie żołądka jabłkami? 3-4 małe jabłka i mam spokój na kilka godzin
    spakowany
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2014, o 13:35

    Re: Jak blokować apetyt?

    Postprzez Perpetum » 18 Listopad 2014, o 15:34

    Myślę, że można również pić zieloną kawę, to taka kawa, której ziarna nie zostały poddane paleniu. Ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, np. reguluje poziom cukru we krwi i poprawia przemianę materii. Taką kawę kupuję tylko w dobrych i sprawdzonych sklepach, ostatnio tutaj: http://www.slimprofil.pl/slimessence-ka ... -p-61.html
    Perpetum
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 09:38

    Re: Jak blokować apetyt?

    Postprzez piórko » 23 Listopad 2014, o 18:58

    spakowany napisał:a np zapychanie żołądka jabłkami? 3-4 małe jabłka i mam spokój na kilka godzin

    Ja po jabłkach mam jeszcze większy apetyt. Picie wody między posiłkami sprawi, że potencjalnie będziemy wciąż nasyceni.
    piórko
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 14:31

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.