Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Jak pozbyć się brzucha

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Jak pozbyc sie brzucha

    Postprzez LauraItemn » 14 Listopad 2016, o 17:38

    Rozpoczelam swoja 30 dniowa misje zdrowego odzywiania, chce schudna troche, ale przede wszystkim zmienic swoje zle nawyki zywieniowe. Wszedzie sa porady jak szybko schudnac, ale to juz jest praktycznie oklepane. Chcialam wesprzec sie czyms skuteczniejszym. Nie mysle o zadnych suplementach odchudzajacych, ale bardziej o wirtualnym trenerze. Znacie moze jakies kursy internetowe zdrowego odzywiania albo strony, gdzie mozna zapisac sie np. do jakiegos trenera?
    Bede wdzieczna za pomoc.

    ___
    NEW XRumer 12.0.19 + SocPlugin: revolutional method in SEO and SMM
    LauraItemn
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 19 Październik 2016, o 07:26
    Miejscowość: Russia
    Miasto: Gorzow Wlkp
    Data urodzenia: 15 05 2050

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez TopWitaminy_pl » 6 Grudzień 2016, o 12:16

    Pozbycie się nadmiaru tłuszczu z brzucha nie należy do prostych zadań, w grę wchodzi zarówno odpowiedni dieta jak i trening. Na początek proponuję aeroby plus dietę na redukcję, pij koniecznie dużo wody aby tłuszcz z brzucha szybciej zszedł. Warto pokusić się także o dodatkowe suplementy.
    TopWitaminy_pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 6 Grudzień 2016, o 12:08
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 02 07 1985

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez mati14 » 8 Grudzień 2016, o 11:18

    Świetne informacje i zgadzam się z nimi ! Powodzenia wszystkim!
    mati14
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 11:16
    Miejscowość: Kraków
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 01 06 1987

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Petrus » 26 Styczeń 2017, o 22:57

    Dużo też zależy jaka ma się budowę i czy ma się skłonności do przybierania na wadze, czy nie.. Jedni osiągną efekt od samej tylko diety, a drudzy na tej samej diecie będą się tylko męczyć.. Ale generalnie popieram wcześniejsze wypowiedzi, że obowiązkowym uzupełnienem diety muszą być ćwiczenia, bo to da gwarancję tego, że sylwetka się poprawi... Jestem na tym etapie, że moja sylwetka nie wygląda tak jak jeszcze dwa lata temu, ale postanowiłem coś z tym zrobić.. Dzisiaj zamówiłem już buty, podobne do tych buty https://www.eobuwie.com.pl/buty-do-biegania.html
    wiec czekam tylko na moment aż przyjdą i ruszam z treningami.. mam nadzieję, że za rok o tej porze uznam, że to była jedna z lepszych decyzji, które podjąłem:)
    Petrus
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 22
    Rejestracja: 26 Czerwiec 2016, o 21:23
    Miasto: Wólka Mała
    Data urodzenia: 02 03 1982

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez TwardyGryz » 27 Styczeń 2017, o 12:08

    Dieta, dieta, dieta, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia...
    Cierpliwość i czas, to tak w skrócie :]
    Obszerniej możesz przeczytać tutaj:
    http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywi ... -5915.html
    TwardyGryz
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 10:12

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez kulturalna90 » 1 Luty 2017, o 14:44

    Jeśli chodzi o trening polecam zrobić szóstke weidera, chociaż jest bardzo wymagający i nie każdy da radę wytrzymać. Ale efekty są na pewno.
    kulturalna90
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 1 Luty 2017, o 14:38
    Miasto: Gdańsk
    Data urodzenia: 08 08 1990

    Re: Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez jacekbal » 15 Luty 2017, o 12:10

    Dieta i ćwiczenia to czasami za mało i trzeba pomóc ciału się zregenerować. Kiedyś złyszałem o fali uderzeniowej i szukałem co to takiego. Pozwala zniwelowac cellulit i skutecznie o nim zapomnieć, nawet na brzuchu. Dla zainteresowanych artykuł http://www.salon-mody.stoly-drewniane.eu/artykuly/pozbadz-sie-cellulitu-fala-uderzeniowa.html
    jacekbal
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 2 Styczeń 2017, o 12:19
    Miasto: Dzierżoniów
    Data urodzenia: 04 03 1982

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez Fitmaniacy.pl » 18 Luty 2017, o 11:03

    Akurat tutaj nie do końca się zgodzę, ponieważ dzięki odpowiednim ćwiczeniom jak i diecie- będziemy w stanie pozbyć się okrągłego brzuszka, tylko pamiętajmy że to również wymaga czasu i wytrwałości. Ciekawe porady z tego zakresu znajdziecie na Fitmaniacy.pl
    Fitmaniacy.pl
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 42
    Rejestracja: 19 Grudzień 2016, o 14:57

    Re: Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez ZielArthur » 7 Marzec 2017, o 15:40

    Co do słodyczy i napojów gazowanych- racja. 6 Weidera sama cudów nie zdziała i mowie to, bo ćwiczyłem. Podrzucam według mnie fajny artykuł i każdy może sobie wybrać cwiczenie, jakie mu odpowiada http://www.trener.pl/artykul2135_Trenin ... rzuch.html
    ZielArthur
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 9 Luty 2017, o 14:28
    Miasto: Kraków

    Jak pozbyć się brzucha

    Postprzez marika90 » 11 Kwiecień 2017, o 16:49

    Ja też uważam, że catering dietetyczny to dobry pomysł. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z okolic Skarżyska-Kamiennej, Szydłowca czy Końskich to polecam firmę Zdrowy Ty http://zdrowyty.eu/. Ich posiłki przygotowywują profesjonalni dietetycy, a ich dowóz jest możliwy nawet przez 7 dni w tygodniu.
    marika90
    Kapral
     
    Posty: 71
    Rejestracja: 23 Lipiec 2016, o 08:52
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 13 05 1990

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron