Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Kick Boxing

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 18 Sierpień 2011, o 20:00

    Witam, od września chodzę na kick boxing, pierwszy raz będę ćwiczył sztuke walki. W zwiazku z tym mam pytanie: czy do nastepnych wakacji naucze się coś bic? Postawilem sobie na celu, ze musze kiedys wpi****lic takim dwum gosciom (oczywiscie 1vs1 bedzie) oni sa rok starsi i cos umia sie bic bo maja sprzet z tego co wiem i widzialem juz gosci przez nich pobitych. I nie wiem: obstawiacie ze dam im rade na nastepnych wakacjach, czy bede musil troche jeszcze na to pochodzic zeby sie nauczyc porzadnie bic?
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Kick Boxing

    Postprzez Góral » 18 Sierpień 2011, o 21:53

    Kolego, po pierwsze proponuję wizytę u psychologa! Cholera jasna!

    Co ma znaczyć "cos umia sie bic"??

    Po drugie czy my jesteśmy jasnowidzami? Wizjonerami? Skąd ja mam wiedzieć jak się posługujesz swoimi kończynami w walce?
    Pamiętaj walka od bójki się różni i to bardzo! Sportów walki nie można traktować jako ot co, chodzę bo chce się lepiej "bić"! Sporty walki wszelkiego rodzaju trzeba traktować jak sztukę! KAŻDĄ! boks, Kickboxing, Teakwondo, Capoieira, Muay Thai, Karate, Sambo, BJJ mogę jeszcze długo wymieniać! Każdy kto się umie po twojemu "bić" w tym stylu jest Mistrzem! Choć są również takie wyrzutki które coś tam potrafią, ale walczą bez powodu. Sztuk walki należy używać w samoobrony, powinni Cię tego nauczyć! A jeżeli nie to jeżeli jesteś psychicznie sprawny to powinieneś sam do tego dojść, tym bardziej że "trenujesz" więc wiesz jaką siłą dysponujesz, jaką techniką!


    PS kiedyś pewien koleś mi powiedział "Skąd będziesz wiedział, że jesteś już gotowy? Wiem jedno....Nie znajdziesz odpowiedzi. Nikt nie napisał książki ani instrukcji. Nikt ci nie powie, że nadszedł czas. Będzie to wiedziała tylko jedna osoba....Ty."
    http://www.kulturystyczni.pl/goral-czyli-jak-chlopak-chce-zostac-mezczyzna-t3705.html - Zapraszam. :)
    Awatar użytkownika
    Góral
    Chorąży
     
    Posty: 1206
    Rejestracja: 7 Luty 2010, o 11:16
    Pochwały: 17

    Re: Kick Boxing

    Postprzez Markiz » 18 Sierpień 2011, o 22:10

    to zależy od wielu czynników...
    Markiz
    Sierżant
     
    Posty: 246
    Rejestracja: 19 Kwiecień 2010, o 21:31
    Pochwały: 6
    Miasto: Łomża
    Data urodzenia: 18 01 1980

    Re: Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 19 Sierpień 2011, o 09:04

    Aha, to tak to jest :) Czyli sam muszę wiedzieć, czy czegoś się przez ten czas nauczyłem... dobra dzięki ;) :Zarumieniony:
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Kick Boxing

    Postprzez Lord » 19 Sierpień 2011, o 10:09

    ja wiem tyle że w rok załóżmy po 3 treningi w tyg jesteś się coś w stanie nauczyć ale nie tyle żebyś chodził i był w stanie wszystkich lać.
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 19 Sierpień 2011, o 12:02

    No no, o to mi chodziło właśnie. No treningi są 3 razy w tyg. A oni ośmieszyli nas (mnie i kolegów) publicznie, że teraz mamy przejebane strasznie... I dlatego obiecaliśmy sobie, że musimy za rok im to wypomnieć ;)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Kick Boxing

    Postprzez bosco » 19 Sierpień 2011, o 12:42

    Powiem krótko: prawdziwa nauka to taka kiedy trafiasz na lepszego od siebie, dostajesz wpierdziel, wyciągasz wnioski, stajesz na nogi, znów dostajesz wpierdziel i tak w kółko, aż nie będzie na ciebie bata. Dla twojej wiadomości wygrana walka to w 70% psychika i doświadczenie w różnego rodzaju sytuacjach, reszta to styl walki, umiejętności, możliwości fizyczne.

    Sukcesów! Oby w słusznej sprawie!
    A Ty jak wykorzystujesz swoją dodatkową masę mięśniową?
    Awatar użytkownika
    bosco
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 6 Lipiec 2011, o 22:23
    Miejscowość: Grajewo
    Pochwały: 1
    Miasto: Grajewo
    Data urodzenia: 0- 0-1981

    Re: Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 19 Sierpień 2011, o 14:14

    No wlasnie... z ta psychika u mnie ciezko. Zawsze jak sie bije, to chocby nie wiem jak bym planowal walke, to i tak pozniej panikuje i dostaje, a potem wogule nie wiem co sie dzialo, nie pamietam NIC z tego zdarzenia, koledzy mi musza przypominac. Nie wiem czy to adrenalina, czy co..
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Re: Kick Boxing

    Postprzez bosco » 19 Sierpień 2011, o 14:26

    Po prostu nie ogarniasz jeszcze tego co się dzieje podczas walki, szczególnie jak zaczynasz obrywać (panika, dezorientacja, stres, chaos).
    Jest tylko jedna rada: trenuj i jeszcze raz trenuj (nie ślepo na pałę, nie ilościowo lecz jakościowo), doskonal swoje ciało, szczególnie pod względem sprawności fizycznej i rozwoju siły, doskonal techniki walki, sparruj z różnymi przeciwnikami (nie tyle lepszymi w umiejętnościach, co gabarytach:D ), efekty przyjdą same, psychika także, która wyrobi się sama, chociaż i tak do pewnego poziomu(każdy ma inne granice).

    Wytrwałość przede wszystkim!
    Dla większej motywacji.. myśl Bruce'a Lee:
    Nie boję się kogoś kto trenował 1000 kopnięć. Boję się kogoś kto trenował 1000 razy jedno kopniecie

    :)
    A Ty jak wykorzystujesz swoją dodatkową masę mięśniową?
    Awatar użytkownika
    bosco
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 21
    Rejestracja: 6 Lipiec 2011, o 22:23
    Miejscowość: Grajewo
    Pochwały: 1
    Miasto: Grajewo
    Data urodzenia: 0- 0-1981

    Re: Kick Boxing

    Postprzez MassacraPower » 19 Sierpień 2011, o 20:58

    No z moją psychiką jest DOKŁADNIE tak jak wyżej napisałeś, że stres, chaos podczas walki itd. Mam o tyle dobrze, że kolega ma worek i 2 pary rękawic, więc będę również na tym trenował to, co na kick boxingu się naucze :)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Następna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.