Szybkie logowanie
  • Strona główna Inne Sztuki Walki
  • Dziwne uczucie...

    Rozmowy i dyskusje na temat wszystkich sztuk walki, między innymi: boks, mma, krav maga, aikido, taekwondo, karate, judo, kick-boxing, sumo, kung-fu, zapasy, wrestling.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 18:36

    siema. mam 15 lat i od 1,5 miesiaca chodze regularnie na kick boxing (treningi trwaja po ok 2 godz). Glowny powód, dla jakiego się tam zapisalem, to zeby wyeliminowac stres.
    To nie jest zwyczajny stres, to jest bardzo dziwne uczucie, podam przyklad z dnia dzisiejszego: wracam sobie legalnie z różanca, przedemna idzie 2 lata starszy gosc, z ktorym mialem kiedys do czynienia, ale potem byl spokoj, normalnie sie witalismy itd, az tu nagle wracam z tego kosciola on idzie przedemna, patrze cos trzyma w zacisnietych piesciach i idzie jakby 2 LCD niosl i idzie tak calym chodnikiem, ja w myslach smieje sie z niego, ze idzie jakby na jakas akcje szedl, piesci wypchane itd. Ludzie powsiadywali do aut wiec niewiele ludzi juz wracalo i on sie nagle do mnie odwraca i pyta sie czy chce wpierdol, ja sie pytam za co niby, a on cos zacza mowic ze cos do niego pisalem na nk ze go besztalem. ja sie szybko polapalem o co chodzi, gdyz bylo wlamanie na nk, ktos mi podawal w profilu osmieszajace mnie tresci i zanim zobaczylem to i odzyskalem haslo, po czym usunalem konto ktos musial mu cos powysylac. I on walną mnie w brzuch a ja glupi zamiast wyleciec na niego to strach mnie oblecial i sie mu jak debil po prostu zaczalem tlumaczyc, ze bylo wlamanie itd on do mnie :nie wkurwiaj mnie jeszcze bardziej; mowie ze ja nic o tym nie wiem itd tlumacze sie no i dal mi spokój i poszedl sobie dalej do kolegow, ja sie oddalilem troche zeby sie nie wdawac tam do nich on sie odwrocil i cos sie tam jeszcze wygrazal, ale juz nie slyszalem co.

    I teraz senk w tym, ze znow mam to okropne uczucie. caly czas o tym mysle, ze mnie zlapie, co bedzie jak mnie zlapie i tak w kółko... Ogarnia mnie taka dziwna niepewnosc z jednej strony teraz "na trzezwo" bym go lekko mowiac rozpierdolil, ale jak przyjdzie co do czego i go nie daj boze spotkam, znowu zachowam sie jak ostatni lamus. Glupio i zle mi z tym, nie wiem jak sie tego cholerstwa pozbyc. Caly czas mnie to gnębi, przez to nic mi sie nie chce wszystko traci sens i mam takie dziwne mysli, zeby isc na ugode zeby wszystko bylo tak jak dawniej miec z tym spokój itd.
    Nie potrafie inaczej opisac tego uczucia, mial ktos kiedys cos takiego? Czy kick boxing mi w tym pomoze?
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Zioło » 13 Październik 2011, o 19:33

    Jestem w twoim wieku.. ale nie mam pojęcia co Ci poradzić..
    Kick może Ci w tym pomóc ale jeżeli już dojdzie do "konfrontacji" to nie wiadomo.. ciekawe jak on sobie radzi..

    Ale jedno co Ci mogę zaproponować to to abyś się jak najbardziej na tych treningach wyżywał.. to co się dzieje na treningu zostaje na treningu.. dawaj z siebie wszystko na nich :)
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 19:39

    Właśnie, że źle, bo zaczynaja się one o 20:30 kiedy już organizm jest po całym dniu zmęczony i nieraz nawet tak mi się nie chce, że robie tam wszystko "na odpierdol", ale dzięki za rade, spróbuje ;)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Zioło » 13 Październik 2011, o 19:49

    Wyczytałem że chodzisz na różaniec wnioskuje że jesteś w 3gim i chodzisz tam bo idziesz do bierzmowania :D
    i teraz takie pytanie: Trening 20:30 koniec 22:30 ? Dajesz rade to ze szkołą godzić ?
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 19:52

    Daje daje, bo sie nie ucze ;) Hahaha
    Nie no na nauke poswiecam malo czasu i lece na trujach przewaznie tylko te materialy do bierzmowania doszly to teraz rzeczywiscie ciezko a jeszcze od pn do tego silownia dojdzie to juz calkiem zapierdol bede mial. Wracam umeczony z kicka ide sie kapac, jesc takze kolo 12 ide spac i wez do szkoly na 7:30 wstawaj :)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Zioło » 13 Październik 2011, o 19:54

    uu.. troszkę mało tego snu :P
    Jedna podstawowa zasada sportu siłowego:
    WIEDZ PO CO TO ROBISZ!
    Awatar użytkownika
    Zioło
    Podporucznik
     
    Posty: 1719
    Rejestracja: 17 Czerwiec 2010, o 18:44
    Pochwały: 12
    Miasto: Szczerców

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 19:59

    Co zrobić...
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Steryd » 13 Październik 2011, o 20:08

    pewnie gosc jest od ciebie poprostu wiekszy..to normalne ze sie go boisz.. ale chodzisz na treningi zeby nabrac pewnosci siebie! 1,5 miesiaca to za malo zeby tej pewnosci nabrac, ale wazne jest zebys sie nie poddawal..Masz pewna motywacje do treningow :Kciuk w góre: Pamietaj o wysypianiu sie i dobrym odzywianiu.
    Powodzenia ;)
    http://aixlase.de/7381a
    Awatar użytkownika
    Steryd
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 624
    Rejestracja: 19 Styczeń 2010, o 13:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 29 10 2021

    Dziwne uczucie...

    Postprzez MassacraPower » 13 Październik 2011, o 20:13

    Nie jest większy. Mimo, że jest 2 lata starszy ma taką łape jak ja (dlatego, że 3 mieś kiedys porzadnie pocwiczylem na silowni, dopoki nie zdalem sobie sprawy, ze spilt 3 dniowy nie ma sensu pozniej byla przerwa w treningach bo nie mial mnie kto nauczyc techiki cwiczen a szczegolnie mc i przysiady, teraz od pn sam powoli bede sie uczyl ;])

    Nie wiem dlaczego sie boje, to samo, to nie ja :)
    MassacraPower
    Sierżant
     
    Posty: 255
    Rejestracja: 14 Luty 2011, o 19:32
    Miasto: Jarosław
    Data urodzenia: 02 05 1996

    Dziwne uczucie...

    Postprzez Steryd » 13 Październik 2011, o 20:21

    spilt 3 dniowy jest faktycznie slaby ale 4 dniowy to jest to .. przynajmniej dla mnie :)

    ale wracajac do tematu. przez te 2 lata psycha mu sie troszke zmienila [ co nie oznacza ze tez nie jest obesrany] ;p 15 lat to nie czas na bitki. Miesiac temu pracowalem kolo Jaroslawia wiec mogles pisac wczesniej ;d
    http://aixlase.de/7381a
    Awatar użytkownika
    Steryd
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 624
    Rejestracja: 19 Styczeń 2010, o 13:41
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 29 10 2021

    Następna

    Wróć do Sztuki Walki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.