Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Relacja Diablo 88

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Oliver » 11 Październik 2011, o 12:34

    wszystko zależy od tego czego kto oczekuje od siebie i innych:)
    mi do szczęścia łyse goryle na siłowni nie potrzebne:D choć mam tam kilku znajomych z którymi można
    śmiało pogadać o wszystkim
    nic wcześniej nie mówiłaś, że w tej cenie masz jeszcze takie rarytasy:D
    Nin'i no kakaku de... Subete ni oite, watashi wa tsuyoku naru yo!
    Oliver
    Generał brygady
     
    Posty: 3387
    Rejestracja: 24 Grudzień 2009, o 16:20
    Pochwały: 42

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Purina » 11 Październik 2011, o 12:45

    No właśnie w tym rzecz, że łyse goryle wybierają siłownie typu 'hulk', hehe :) Zazwyczaj tam idzie spotkać koksy. Przynajmniej do tej pory nie zdarzyło mi się widzieć kogoś tego pokroju w takim clubie fitness - bardziej ludzie spokojni, wyważeni, nierzadko właściciele firm, bo w sumie oni mogą sobie pozwolić na wygodę nie patrząc na cenę, a na atmosferę, sprzęt, itd. Nie mówię, że sama jestem z tych sfer, bo nie jestem i daleko mi do tego, ale cenię sobie właśnie taki spokój i komfort, a nie krzyki przy podnoszeniu sztangi z dwoma krążkami po 20kg na stronę, hehe :D Takie aparaty też się zdarzają. No i elegancko z tymi saunami, itd. Szkoda, że basenu nie wmontowali :Nieźle: Jedyny minus (mówię na tę chwilę), to karta członkowska, za którą się płaci jednorazowo i umowa.
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Diablo 88 » 11 Październik 2011, o 13:02

    1.Przysiad ze sztangą z tylu

    30x20
    40x5
    50x3
    60x3
    80x3
    90x1
    100x1
    110 2x8

    2.Pompki klasyczne (powoli w dół-szybko w góre)

    2x20

    3.Ściąganie wyciągu górnego pod klatke piersiowa

    25kg 4x8

    Przed treningiem 2 miarki S.A.W – Dobra koncentracja na treningu,silne pobudzenie,duzo siły.Brak skutkow ubocznych podczas sesji treningowej.

    Obecny trening podzieliłem na duze i małe partie mięśniowe.Jutro będę wykonywał ćwiczenia na całość obręczy barkowej,przednie aktony i tylne aktony mieśni naramiennych oraz mięsni trójgłowych i dwugłowych ramion.
    W miare możliwości będę staral się wykonywac te same cwicznia,które były do tej pory chodz już jedno z nich odpadlo.Nie mam możliwości wykonania wyciskania z martwego punktu…musze dokupic metalowe uchwyty do stojakow i wtedy będę mogl wykonywac owiele wiecej ćwiczeń niż do tej pory.
    Może się komuś nie spodobac mój podzial i ok.Szanuje każdego zdanie na ten teamt chodz teraz malo mnie to interesuje…nie zrozumcie mnie zle.wiem co robie.
    Powoli dobiega koniec testu S.A.W na pare treningow jeszcze starczy.Tak jak obiecałem na sam koniec mojej relacji napisze obiektywna recenzje na temat tego suplementu i w ten sposób zakończę relacje moich treningow.Serdecznie pozdrawiam! :)
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Diablo 88 » 12 Październik 2011, o 13:11

    1.Wycisk z klatki siedzac ( już bez oparcia :))

    50kg 4x8

    2.Face Pull

    15kg 4x8

    3.Pompki na poreczach w wersji tricepsowej

    +20kg 10x3

    4.Uginanie ramion ze sztanga stojac

    30x8
    40x8
    40x8

    Przed treningiem 2,5 miarki S.A.W – tak się akurat sypnęło :D Ta dawka powoduje już pompe,która jednak przeszkadza podczas ćwiczeń.W pierwszym cwiczeniu po drugiej serii było już tragicznie…cale przednie aktony zamocno spompowane.Na początku silne pobudzenie i dobre skupienie.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez damiankusak » 12 Październik 2011, o 18:19

    ej to jak z tymi obciążeniami będzie :]
    WOLA PSYCHIKI, DAJE WYNIKI
    Awatar użytkownika
    damiankusak
    Porucznik
     
    Posty: 1834
    Rejestracja: 8 Październik 2010, o 07:59
    Pochwały: 9
    Miasto: Bełchatów
    Data urodzenia: 14 04 1994

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Purina » 19 Październik 2011, o 14:25

    Co z Tobą?
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez rafimoc » 19 Październik 2011, o 15:47

    kompa mu popsutego smsa mi wyslal
    NIE SZTUKĄ JEST ZJEŚĆ/WBIĆ DUŻE ILOŚCI STEROIDÓW. SZTUKĄ JEST DOJŚĆ DO WSZYSTKIEGO BEZ NICH - Z JAJAMI DO CIĘŻKIEGO TRENINGU I CHARAKTEREM, KTÓRY PRZYCIĄGA TYLKO SILNE OSOBOWOŚCI!

    indywidualne odpłatne doradztwo po wczesniejszym uzgodnieniu na PW
    rafimoc
    Generał broni
     
    Posty: 6696
    Rejestracja: 20 Styczeń 2010, o 21:47
    Pochwały: 332
    Miasto: Wrocław

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Diablo 88 » 24 Październik 2011, o 16:28

    Witam wszystkich uzytkowników.Po kilku dniowej nieobecności mam jakiś tam dostep do neta wiedz pisze od razu wszystko to co należy.Komputer padl mi z godziny na godzine…od tak, najprawdopodobniej plyta glowna bądź procesor chodz nie mam 100% pewności.Teraz mecze się przez ta jakze krotka chwile na laptopie ale do rzeczy.
    Test suplementu S.A.W dobiegl konca i tak jak było obiecane zamieszczam krotka recenzje mojej opini na temat tego supla.Wszystko i tak wyobrażałem sobie inaczej lecz awaria komputera jest silniejsza i nie mam na to wpływu.
    Super Anabolic Workout to suplement typowo przedtreningowy.Kazdą porcje spożywałem po 10g (2miarki) 1 dzień był milym zaskoczeniem dla moich mieśni.Przeprowadzony trening pozostanie w mojej pamieci gdyż po pierwszym spożyciu S.A.W nigdy nie miałem takiej petardy na treningu.Preparat dobrze się rozpusza i ma ciekawy smak.Wisniowo grejpfrutowy napoj jest dość smaczny lecz przy jakimkolwiek wytrzepywaniu suplementu w bidonie powstaje mega piana,która bardzo dlugo opada.Podczas spożywania napoju czuć charakterystyczne pieczenie na ustach oraz w całej jamie ustnej :) Po zastosowaniu góra 10 min i suplement jest wyraznie odczuwalny.Na treningu duzo sily,szczególnie w początkowych cwiczeniach…skupienie podczas wykonywania cwiczenia na wieleki plus…nic nie jest w stanie Cie rozproszyc.Precyzyjne podejście do sprawy jest cholernie istotna rola podczas wykonywania ćwiczeń…S.A.W daje nam jeszcze wieksze skupienie,które pomaga pracowac na naprawde duzych obrotach ale czy przez cala sesje treningowa?o tym napisze za chwile.
    Pobudzenie po jednorazowej porcji jest wystarczające a jeżeli chodzi o efekt zwiekszenia obiętości naszych miesni podczas treningu to czaem może się to stac nieco uciążliwe.Na każdego suplement na pewno może zadziałać inaczej ja nie jednokrotnie spotkalem się z bardzo nasilona „pompom’’ mięs niowa,która w sposoba szczególny utrudniala dokończenie pracy nad wytyczona grupa.
    Teraz zagłębiając się nieco bardziej w sklad mamy tutaj multum roznego rodzaju składników,które tak naprawde nie sa nam potrzebne.Tak teraz będzie kilka chlodnych slow o tym suplemencie…było troche dobrego to teraz musi być i zlego.Moim zdaniem jak przy każdym steku przedtreningowym z tak przekombinowanym skladem będą występować te same skutki uboczne jakim sa:
    -bóle głowy
    -brak apetytu
    -złe samopoczucie
    -całkowite „wypompowanie” po treningu,które objawia się znacznym zmeczeniem organizmu i brakiem chęci na cokolwiek-jednym słowek dentka! Zwały sa dość potężne ale coś zacos…na treningu pracujemy na wysokich obrotach o po nim jesteśmy już do niczego.Czy multum substancji w tym produkcie zmusza nasz organizm do całkowitego upadku?Co jest przyczyna,ze nawt najlepsza regeneracja po sesji treningowej nie da nam tylu sil żeby nasz organizm pracowal normalnie a my nie siedzieli mocno przemeczeni i mieli zle samopoczucie już do konca dnia.
    Wyzej napomniałem czy cala sesja treningowa jest tak hardcorowa jak pierwsze 15min po zazyciu S.A.W wychodzi na to,ze nie.Organizm po pewnym czasie przyzwyczaja się do tych wszystkich substancji i owy trening na pelnych obrotach przeprowadzimy w 50% a nie w 100…Jedno może dwa pierwsze cwiczenia wykonamy z bestialska moca i mega skupieniem lecz kolejne cwiczenia to już tylko wykonywanie tego czego mamy zrobic bez taryfy ulgowej i bez łatwości wladania ciezka sztanga.Sily jest duzo ale na krotko.Firma Trec Nutrition wypuszczala już moim zdaniem owile prostrzy suplement i również bardzo skuteczny.Na mój gust S.A.W ma bardzo przekombinowany sklad.Konkurencyjny suplement z tej samej firmy zawieral proste frakcje kreatyny i aminokwasow…tutaj ma jednak cos bardziej upchanego w czyms co już ledwo to może pomieścić i dlatego wystepuje szereg niepozadanycg skotkow ubocznych…Wiecej to nie znaczy lepiej i tutaj takie haslo jest najlepiej przypisane do suplementow tego typu.Najzdrowszym rozwiązaniem było by stworzenie wlasnej formuly przedtreningowej na ktorej oparlibyśmy same podstawowe składniki.
    Produkt S.A.W firmy Trec Nutrition nie przekonuje swoja cena.Patrzac na i nne produkty jest on drogi ale czy Malo ekonomiczny?Puszka 200g starcza na 40 porcji po 5g lecz taka porcja jest Malo odczuwalna przynajmniej dla mojej osoby wiedz ta kwestie pozostawiam każdemu z osobna do rozpatrzenia po swojej mysli.Produkt oceniam na sredni bo już drugi raz przekonuje się,ze wiecej to nie znaczy lepiej.
    W przedziale od 1 do 5 mogę sklasyfikowac poszczególne warianty
    Rozpuszczalnosc-4
    Smak-4
    Pobudzenie-5
    Przyrost sily-3
    Skupienie-5
    Wuskularyzacja-4
    Pompa miesniowa-3
    Skład-3
    W pojemniku znajduje się praktyczna miarka,która ulatwia dawkowanie.Takze w pojemniku znalazłem dwie czarne i bardzo twarde grudki któregoś ze składników.Przypominaly one ziarna pieprzu lecz nie były tak okragle i nie wydzielaly zadnego zapachu…

    Produkt oceniam jako slaby ze względu na sklad,który jednak jest zbyt mocno rozbudowany i może przynieść wiecej zlego niż dobrego.Stawial bym na sprawdzone suplementy z dosc bardziej uboższym skladem lub zrobienia wlasnego stecku z tymi składnikami które potrzebujemy.Kazdy może mieć odmienna opinie co do mojej…jednym będzie taki produkt odpowiadal a jednym nie.Jedynym pocieszeniem dla Trec jest to,ze sa firmy,które produkuje takie steki z jeszcze bardziej przekombinowanym skladem i wiedz naprawde wszyscy co to czytaja mogą mi uwierzyc,że sa gorsze rzeczy.Teraz uświadomiłem sobie,ze może i dla mnie Stecki nie sa stworzone…zle się po nich czuje i zawsze tak było oprucz jednego wlasnie z firmy Trec…latwo się domyśleć co to za produkt…lecz swoja prostota powala na łopatki konkurencyjne produkty.
    Jeżeli ktos zapytal by mnie czy opłaca się kupic S.A.W to powiedział bym,ze nie…bo jest drogi…jeżeli ktos zapytal by mnie czy S.A.W da nam oczekiwane rezultaty to odpowiedzial bym,że jezeli samemu nie przetestujesz czegos na sobie to nic o tym wiedziec nie będziesz wiedz ani nie odradzam zakupu S.A.W ani do niego nie naklaniam.Tyle by było na ten temat odemnie.

    Dziekuje wszystkim za sledzenie mojej relacji.Serdecznie Pozdrawiam.

    Patryk.
    SPORT! SIŁA! NATURA!
    Awatar użytkownika
    Diablo 88
    Starszy Chorąży
     
    Posty: 1485
    Rejestracja: 1 Maj 2010, o 09:21
    Pochwały: 13
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 03 12 1988

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez Purina » 24 Październik 2011, o 17:12

    No, wreszcie jakaś notka :D

    To faktycznie może lepiej skupić się na jakimś innym, mniej pokombinowanym produkcie. Niestety do wszystkiego można przyzwyczaić organizm i na początku, coś, co okazuje się być bajką, jest jakimś badziewiastym czymś :P Na mnie np. źle działała l-karnityna, produkt, który ludzie raczej sobie chwalą. Ech...

    Mimo wszystko, mam nadzieję, że czasem coś tu jeszcze się pojawi. Ty wiesz... :)
    Były dziennik treningowy:
    http://www.kulturystyczni.pl/dziennik-treningowy-puriny-d-t4259.html
    Awatar użytkownika
    Purina
    Podpułkownik
     
    Posty: 2663
    Rejestracja: 3 Czerwiec 2011, o 18:21
    Pochwały: 17

    SILA Z PIEKIEL - TESTUJEMY SAW, DIABLO!

    Postprzez kazik. » 25 Październik 2011, o 16:18

    Zamykam temat na prośbę autora - brak czasu na prowadzenie relacji.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Poprzednia

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.