Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez kulturystabezzarysu » 3 Luty 2016, o 19:39

    Mam 32 lata i ważę 78 kg i wzrostu mam 164 cm i mam sporo tkanki tłuszczowej i nie wiem jaki byłby odpowiedni plan treningu dla mnie bo trenowałem już wszystkimi i dietę stosuję i posiadam małą siłownię w domu i chciałbym naprawdę kto by mi rozpisał jakiś plan bo sam raczej bym nie dał rady chociaż stażu mam 13 lat z przerwami.A posiadam obciążenia takie 2x10kg, 4x5kg,4x2,5,2x0,2 , 2,01, ławeczka ze skosem dodatnim i modlitewnikiem,poręcze do pompek i drążek do podciągania, sztanga ,hantle, gryf łamany.Proszę o pomoc
    kulturystabezzarysu
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 28 Styczeń 2016, o 14:32
    Miasto: Częstochowa
    Data urodzenia: 15 02 1983

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez Michał Bodzioch » 6 Luty 2016, o 11:31

    Trening Full Body Workout, kiedyś był post o nim na naszym facebooku. Jeżeli pomimo dobrej diety nie chudniesz to znaczy że dieta jest ZŁA:)
    http://www.facebook.com/dzikimichal
    ---------------------------------------------
    PLANY TRENINGOWE, PLANY ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE, TRENINGI PERSONALNE
    *trener personalny
    *instruktor kulturystyki
    *instruktor ćwiczeń psychosomatycznych
    *instruktor trx
    *specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *absolwent krakowskiego AWF-u
    Awatar użytkownika
    Michał Bodzioch
    Moderator
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 19:26
    Pochwały: 2
    Miasto: Kraków

    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez gratz » 19 Luty 2016, o 12:59

    no fbw bedzie ok, piszesz ze juz cwiczyles ale pewnie sie zapusciles przez te przerwy i zalalo cie fatem :d fbw jest akurat na wstepne ogarniecie sie. potem jak juz wszystko masz to jest pelno planow treningowych w necie, cos dla siebie znajdziesz. ja polecam trening Sakera, bardzo fajnie sie sprawdzil u mnie.
    gratz
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 19 Luty 2016, o 12:57

    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez Ania_ABCfitness » 23 Luty 2016, o 15:12

    Plan ćwiczeń powinien uwzględniać rozwój całego ciała, dlatego zgadzam się - trening FBW będzie na początek najlepszy. Przekonasz się, ile jesteś w stanie zrobić i zgodnie z tym będziesz mógł rozpisać sobie jakiś rozsądny plan ćwiczeń. Póki co możesz np. spróbować naszych ćwiczeń z hantlami, również rozpisanymi na każdą część ciała: http://www.abcfitness.pl/cwiczenia_z_hantlami.html W razie pytań - chętnie odpowiem!
    PS. Jeszcze jedno - jeśli masz nadwagę to pamiętaj, że ćwiczenia siłowe to nie to samo co cardio, nie służą spalaniu tłuszczu. Poza tym podnoszenie ciężarów wiąże się z dużym obciążeniem dla stawów, warto wcześniej zainwestować w stabilizator żeby uniknąć kontuzji.
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl
    Ania_ABCfitness
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 29
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2014, o 11:29
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez elefantina » 25 Luty 2016, o 09:59

    hm, a ja jak nie mam jeszcze sprzetu zadnego i nigdy nie cwiczylam to musze miec to wszystko co kulturystabezzarysu? czy wystarczy tylko sztanga?
    elefantina
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Luty 2016, o 09:57

    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez dareyfother » 25 Luty 2016, o 12:14

    tak naprawdę 70 % sukcesu to dobra dieta, ćwiczenia też są ważne, żeby fat spalić
    dareyfother
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Luty 2016, o 12:12
    Miasto: Katowice

    Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siłowni?

    Postprzez Ania_ABCfitness » 2 Marzec 2016, o 14:16

    Sztanga i hantle na początek są ok, jak masz jeszcze drążek to można zrobić już całkiem sporo :) Zestaw bitumiczny (mniej trwały ale tańszy), bardzo podstawowy, dostaniesz u nas za ok. 250 zł, a najtańszy drążek rozporowy kosztuje ok. 30 zł. Nie jest to więc bardzo drogi sprzęt :) Później obciążenia można oczywiście kupić osobno. A, i na początek polecam gryf prosty, ewentualnie lekko łamany.
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl
    Ania_ABCfitness
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 29
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2014, o 11:29
    Data urodzenia: 09 09 1989


    Re: Jak trening odpowiedni przy dużej wadze i w domowej siło

    Postprzez valdunn » 6 Grudzień 2021, o 09:05

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron