Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Pomoc w ocenie treningu plus jego modyfikacja

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Pomoc w ocenie treningu plus jego modyfikacja

    Postprzez klekoo91 » 29 Lipiec 2014, o 10:05

    Witam

    Panowie mam prośbę byście mi pomogli ułożyć nowy trening

    Na starym ladnie przytylem okolo 10kg

    Sila rownież poszła do przodu,wczesniej max 65kg a teraz dam rade 80kg podnieść,więc progresik jak dla mnie ladny.

    Obecnie ważę 76,5kg,chciałbym tak z 7-8kg jeszcze przytyć,wiem ze jestem tak powiem na masie,ale czy mozna jakos trenować boczki ? Po środku brzucha widać u mnie ładnie zarysowany brzuch,ale kurcze boczki są,katuje brzuszki na silowni ale ciezko.

    Obecnie mam
    pas:92
    biceps:36

    chciałbym troche brzucha zrzucic,te boczki i fajnie jakby łapka urosła

    Mój staż treningowy to około pół roku

    Na początku w domu ćwiczyłem samymi hantlami 5x5,na siłownię chodzę z 4 miesiące równieżćwiczyłem 5x5. Poznałem kolegę,zaproponował mi swój trening:



    poniedziałek: klatka piersiowa wyciskanie na ławeczce prostej 4serie po 12 10 8 i 6 powtorzen wyciskanie na laweczce łamanej 4 serie po 12 10 8 i 6 powtorzen wyciskanie sztagielek na laweczce lamanej 3 serie po 10 8 i 5 powtorzen rozpietki na prostej ławce 4 serie po 12 10 i 6 powtorzen przenosy za głowe z sztangielka 4 serie po 12 10 8 i 6 powotrzen

    Wtorek:ręka (biceps triceps przedramie) unoszenie sztangielek do górry 4 serie po 12 10 8 i 6 powtorzen unoszenie gryfu na modlitewniku 4 serie po 12 10 8 i 6 powtorzen młotki 4 serie po 12 10 8 i 6 powtorzen unoszenie sztangi prostej 7x do dolnej połowy 7x do górnej połowy i 7x pełne triceps wyciskanie linek zza glowy 12 10 8 i 6 powtorzen wyciskanie sztangielki zza głowy 12 10 8 i 6 powtorzen wyciskanie francuskie do czoła 12 10 8 i 6 powotrzen ostatnie cwiczenie do dyspozycji wlasnej dobic miesien przedramie zobaczysz na treningu bo nie potrafie wyjasnic

    sroda: barki wyciskanie sztangi siedzac do góry przód i tył 4 serie po 12 10 8 i 6 arnoldki 4 serie kazda po 10 powtorzen motylki 12 powotrzen 4 serie wyciskanie sztangielki bokiem i przodem 4 serie po 12 powtorzen tył barków widziałes tez i nie wiem jak wyytlumaczyc kaptury tez widziałes ale mozesz dodac na suwnicy podnoszenie tyłem

    czwartek: plecy podciaganie 4 serie 12 10 8 i 6 na poczatku jest maszyna ktora pomaga zalecam jej uzywanie martwy ciag 12 10 8 i 6 powtorzen wsadzanie do kieszeni sztangielki 12 powtorzen chwytem hakowym maszyna "łodka" 12 10 8 i 6 unoszenie grzebietu prostowniki wiesz po 12 powtorzen sciaganie na wyciagu 12 10 8 i 6 powtorzen wiosłowanie sztanga 12 10 8 i 6 powtorzen na dobicie polecam sciaganie linek ale tez wolalbym pokazac bbo nie umiem napisac hehe

    piatek: nogi przysiady 12 10 8 i 6 powtorzen spacer z sztanga lub sztangielkami w dłoniach badz na plecach wstawanie na łydkach z sztanga i maszyny głownie na koniec pamietaj o dobrym odzywianiu 6 posiłkow zbilansowanych w ciagu dnia


    Przepraszam ze tak chaotycznie napisane,ale to mi na facebooka wyslal kolega.


    Byłem średnio zadowolony z powyższego treningu i ćwiczyłem takim:

    Poniedziałek:
    Klata
    Wyciskanie na płaskiej 5x5 plus ekstra szósta seria na maxa mniejszym ciężarem
    wyciskanie na ławce skośnej hantlami 5x5 plus ekstra szósta seria na maxa mniejszym ciężąrem
    leżenie na ławce płaskiej i przenoszenie hantli za głowę 5x5
    rozpiętki 5x5

    plus dodatkowo ćwiczenia na brzuch

    Wtorek:
    Ramiona barki
    Suwnica 5x5 - unoszenie ciężaru przed siebie na wysokość czoła
    Suwnica 5x5 - unoszenie ciężaru za głową
    unoszenie hantli siedząc 5x5
    unoszenie krzywki przy ciele(wąski chwyt) 5x5
    podciąganie
    prostownik z ciężarem 3x 12

    Środa:
    Nogi
    wykroki z workiem na plecach (taki marsz) 3x (z 30 kroków)
    ćwiczenie na maszynie 12-10-8-6
    ćwiczenie na maszynie 12-10-8-6
    przysiady z ciężarem 12-10-8-6

    plus brzuszki

    Czwartek:
    Biceps
    Krzywka - 12-10-8-6
    młotki - 12-10-8-6
    unoszenie hantel (nie wiem jak to opisac) 12-10-8-6
    podciąganie

    plus brzuszki

    Raz w tygodniu rowerek dłuższa trasa z 50km


    Ćwiczę około pół roku,moj cel przytyć plus nabieranie siły.
    Kurcze,mam małą wiedzę na temat ćwiczeń,słucham się ludzi na siłowni którzy mają staż o wiele większy,ale im więcej ludzi tym więcej opinii,niestety różnych opinii.
    FBW - dobry trening ale dla początkujących
    Piramidka kurcze coś słabo mi szła masa

    Diety trzymam się węgli i białka dostrczam odpowiednią ilość, kcal też.

    Jakby znalazł się ktoś tak miły i pomógł mi w moim problemie będę bardzo wdzęczny


    Pozdrawiam
    klekoo91
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 12 Kwiecień 2013, o 20:59
    Miasto: płock
    Data urodzenia: 05 06 1991

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator


    Re: Pomoc w ocenie treningu plus jego modyfikacja

    Postprzez valdunn » 8 Grudzień 2021, o 17:43

    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    languagelaboratoryсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
    сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron