Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Zdrowie
  • Hormon Tarczycy T3

    Zdrowie i medycyna czyli kontuzje, bóle mięśni, urazy, skurcze, stłuczenia itp - dowiedz się jak im zapobiegać i jak je leczyć.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez matipilkarz » 6 Luty 2013, o 17:31

    Ja chce schudnąć. a ciężko jest bo rodzice są otyli i to jest u mnie genetyczne. strasznie dużo pracy i wyrzeczeń potrzeba żebym jakiś efekt osiągnął. wiem ponieważ 2 lata temu wyglądałem względnie, ale kontuzja gdy ją wyleczyłem pograłem trochę i następna. I teraz szukam czegoś co by mi pomogło w osiągnięciu celu .
    matipilkarz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Styczeń 2013, o 00:19
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 21 09 1990

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez TomaszM » 7 Luty 2013, o 01:04

    ja chce schudnąć. a ciężko jest bo rodzice są otyli i to jest u mnie genetyczne

    Co to ma wspólnego z tym, że rodzice są otyli do tego, iż Tobie nie chce się poświęcić czasu na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną ? Otyłość genetyczna to poniżej 20% osób które mają problemy z odchudzaniem (problemy, a więc jeśli odpowiednio i prawidłowo się odchudzają mają z tym problemy - tutaj należy podkreślić aspekt prawidłowo i odpowiednio - bo wielu osobą się to myli wmawiając sobie najprostszą wersje - u mnie sie nie da bo genetyka ... gratulacje)

    I teraz szukam czegoś co by mi pomogło w osiągnięciu celu .

    Zapomnij chłopczyku o T3. Takie rzeczy nie dla ciebie.

    Dobra dieta + dziennie rano 30-40min aerobów naczczo i efekty będa jak ta lala.
    A jak nie chce Ci się tyle czasu poświęcić to już nikt kompletnie Ci nie pomoże i wtedy to nikomu nie będzie Cie nawet żal kolego
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez matipilkarz » 11 Luty 2013, o 17:31

    Ja chce schudnąć! Rodzice, brat i siostra są otyli, u mnie jest to genetyczne. wyglądam lepiej od nich tylko dlatego że regularnie trenuje i staram się trzymać dietę, wiadomo że czasem tam coś zjem czego teoretycznie nie powinienem. żeby całkowicie wyglądać dobrze musiał bym sie niemal że głodzić, gdyż kiedyś już prawie sie głodziłem i efekt był dobry ale nie do końca mnie zachwycił. szukam czegoś co w łatwiejszy sposób pozwoli mi lepiej wyglądać. Kolega podpowiedział mi że t3 to najlepszy sposób.
    matipilkarz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Styczeń 2013, o 00:19
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 21 09 1990

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez fallenursus » 11 Luty 2013, o 19:49

    zmin kolegow bo wyladujesz w szpitalu to nie zart.
    rozpisz co jadles przez ostatnie trzy dni w jakich ilosciach i o ktorych godzinach.
    rozpisz treningi na caly tydzien lacznie z aerobowymi jak i silowe.
    Image
    lepsze zdrowie za pomoca chemi
    visiting Mod :)
    wali mnie dieta.to dobre dla maminsynkow i lalusiow
    Awatar użytkownika
    fallenursus
    Młodszy chorąży
     
    Posty: 867
    Rejestracja: 25 Grudzień 2009, o 19:26
    Pochwały: 32
    Miasto: montreal
    Data urodzenia: 11 04 1974

    Re: Hormon Tarczycy T3

    Postprzez robo815 » 11 Luty 2013, o 20:09

    matipilkarz napisał:Ja chce schudnąć! Rodzice, brat i siostra są otyli, u mnie jest to genetyczne. Kolega podpowiedział mi że t3 to najlepszy sposób.

    Po pierwsze
    To że rodzina jest otyla to nie znaczy że jest to genetyczne!Tylko nie umieją sie racjonalnie odzywiać i mają skłonności to odkładania się tłuszczu a to jest spora róznica.
    Zmień kolegę bo ten to debil!!! Jak mozna komuś zalecacT3 bez uprawnień lekarskich?
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez matipilkarz » 28 Luty 2013, o 10:53

    Chce schudnąć!
    matipilkarz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Styczeń 2013, o 00:19
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 21 09 1990

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez matipilkarz » 28 Luty 2013, o 11:00

    mam 4 razy w tygodniu treningi piłkarskie po za tym jeszcze dodatkowo sie ruszam w rożnych miejscach (basen, bieganie, amatorskie ligi piłki nożnej) to mało!? nie jadam w ogóle wieprzowiny, ziemniaków, chleba, fast-foodów, słodyczy...
    matipilkarz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Styczeń 2013, o 00:19
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 21 09 1990

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez matipilkarz » 28 Luty 2013, o 11:06

    Każdy trening trwa około 90 min.
    matipilkarz
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Styczeń 2013, o 00:19
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 21 09 1990

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez kazik. » 28 Luty 2013, o 12:54

    Najlepiej się wymówić na genetykę :)
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Hormon Tarczycy T3

    Postprzez Małpa » 28 Luty 2013, o 13:33

    Kolego to jest bez sens. Jak myślisz, co się stanie jak odstawisz t3 lub t4?
    Jeżeli tego niewiesz to sam Ci odpowiem- wystąpi efekt jojo :Lol:
    Druga sprawa wiedz, że najczęściej do redukcji na hormonach tarczycy używane są sterydy anaboliczne w celu antykatabolicznym, bez nich leci tyle mięsa że jest to kompletnie nieopłacalne. Weź się za porządne koryto i trening, a będą zadowalające efekty. Żadne hormony ani prohormony nie są magicznymi tabletkami na utratę wagi czy wzrost mięśnia (no na wzrost mięśnia jest magiczny środek nazywa się synthol, ale to już nie hormon po za tym jest to już inna bajka...).
    Małpa
    Sierżant
     
    Posty: 214
    Rejestracja: 13 Sierpień 2012, o 18:21
    Pochwały: 6
    Miasto: Wies
    Data urodzenia: 14 01 1988

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Zdrowie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron