Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Odchudzanie

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Odchudzanie

    Postprzez M1sieK » 27 Luty 2013, o 01:14

    Witam wszystkich, jestem nowy na forum, to mój 1 post. Mam do was wielką prośbę, muszę schudnąć, a przy tym "wyciągnąć" mięśnie przede wszystkim brzucha na wierzch.
    Ważę +/- 100 kg , przy moim wzroście to jest spora nadwaga (mam 185 cm). Sylwetką nie przypominam człowieka z nadwagą, jakiś czas w swoim życiu chodziłem na Podnoszenie Ciężarów, lecz moja kariera dobiegła końca gdy lekarz stwierdził u mnie nadciśnienie :( (wiadomo czym to może się skończyć przy nadmiernym wysiłku: Wylewem :/ ) więc zrezygnowałem, przez pewien okres ważyłem wtedy z 82 do 85 kg, były widoczne (delikatnie ) mięśnie brzucha, zapuściłem się, teraz mam oponkę, pojawiły się rozstępy po bokach oraz na bicepsie, oraz co dziwne w okolicach prawego sutka. To dosyć dziwne, apropo sutka, od jakiegoś czasu zauważyłem zmianę w moim ciele, dziwnie to zabrzmi, ale wydaje mi się, że urosły mi "cycki" :O to niemożliwe u faceta, są takie bardzo małe, lecz po prawej stronie jest widoczne takie zaokrąglenie :/ pytanie brzmi, da się to jakoś usunąć? z początku myślałem, że to zmiany spowodowane dorastaniem, lecz nie wydaje mi się.
    Koniec Końców przechodzę do sedna sprawy. Potrzebuje skutecznych ćwiczeń na zgubienie tłuszczyku, zarazem jak i na pojawienie się mięśni brzucha (które są, ale są schowane :( )
    Do tego potrzebowałbym dobrej diety
    Dodam, że nie mogę chodzić na siłownie, więc wszystkie domowe ćwiczenia jak najbardziej mi pasują.
    Proszę, pomóżcie! Będę wdzięczny z całego serca!
    Pozdrawiam Serdecznie !
    M1sieK
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 27 Luty 2013, o 01:04
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 26 05 1996

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Odchudzanie

    Postprzez playandwin24 » 27 Luty 2013, o 11:35

    Poczytaj tematy podwieszone w dziale dieta...

    I idź do lekarza... jak coś nie tak...
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Odchudzanie

    Postprzez TomaszM » 1 Marzec 2013, o 09:19

    wszystko zależne kolego od twojego stanu nadciśnienia i rodzaju sportu jaki uprawiasz, ale generalnie to gówno prawda że nie można uprawiać sportu z nadciśnieniem ... powiem więcej takie aeroby to są nawet wskazane.

    Dieta, dieta i jeszcze raz dieta - tematy pdowieszone w dziale z odżywianiem - wszystko jest opisane, nikt tego za ciebie nei zrobi.
    Do tego aeroby oraz jakiś trening siłowy - może być i w domu oparty na kettlu, czy hantlach i tyle.
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Odchudzanie

    Postprzez kay182 » 1 Marzec 2013, o 09:55

    Oczywiście że nie prawdą jest że nie możesz ćwiczyć!
    Również choruję na nadciśnienie i od 18 roku życia jestem na tabletkach :/
    Każda forma aktywności fizycznej wzmacnia układ krwionośny. Być może Twojemu lekarzowi chodziło o sport wyczynowy.
    Twoja historia jest dla mnie o tyle ciekawa bo gabarytowo jesteśmy bardzo zbliżeni- 183cm/90kg (zaczynałem od 93kg), a Twoje zaniepokojenie stanem klaty również nie jest mi obce ;)
    Tutaj słowa otuchy- przy odpowiednio dobranej diecie i planie treningowym możesz to wszystko zmienić!
    Jeśli mógłbym jakoś pomóc i rozwiać Twoje wątpliwości odnośnie nadciśnienia i trenowania- pisz śmiało PW :)
    Pozdrawiam
    Awatar użytkownika
    kay182
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 19 Styczeń 2012, o 13:52
    Pochwały: 4
    Miasto: Białystok
    Data urodzenia: 21 02 1988

    Re: Odchudzanie

    Postprzez qca » 2 Marzec 2013, o 17:09

    W dzisiejszych czasach wiele osób marzy o pięknej i zgrabnej sylwetce. Wśród nich są osoby całkowicie nieświadome, jak i te które mają jakieś pojęcie o tabletkach odchudzających. W dobie wszędobylskich reklam jesteśmy atakowani także różnymi preparatami na odchudzanie, lecz w jaki sposób dowiedzieć się czy reklamowane środki są skuteczne?
    qca
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 2 Marzec 2013, o 17:07
    Miasto: nowa ruda

    Re: Odchudzanie

    Postprzez diablo4432 » 13 Sierpień 2013, o 22:22

    Prawidłowa dieta i właściwy plan treningowy moga zdziałać cuda :) Wiem cos o tym :)
    diablo4432
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Sierpień 2013, o 21:36

    Re: Odchudzanie

    Postprzez koziolek22 » 30 Sierpień 2013, o 22:41

    qca napisał:W dzisiejszych czasach wiele osób marzy o pięknej i zgrabnej sylwetce. Wśród nich są osoby całkowicie nieświadome, jak i te które mają jakieś pojęcie o tabletkach odchudzających. W dobie wszędobylskich reklam jesteśmy atakowani także różnymi preparatami na odchudzanie, lecz w jaki sposób dowiedzieć się czy reklamowane środki są skuteczne?

    żaden nie jest skuteczny prócz nabijania portfela producentom.
    koziolek22
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 30 Sierpień 2013, o 22:37
    Miasto: Oświęcim
    Data urodzenia: 02 09 1984


    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.