Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • Dla Zielonych - szybkie pytania

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez kazik. » 21 Luty 2013, o 16:57

    Jak w każdym innym dziale czyli szybkie pytania - działu Dla Zielonych. W tym temacie proszę pisać krótkie, pojedyncze pytania do których nie chcecie zakładać nowych, osobnych tematów.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez leinadleumas » 28 Luty 2013, o 18:42

    Jak uzyskać pomoc w ułożeniu planu treningowego?? Założyłem temat jakiś czas temu ale nie otrzymałem zadowalającej odpowiedzi
    leinadleumas
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 Luty 2013, o 14:17
    Data urodzenia: 21 01 1994

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez kazik. » 28 Luty 2013, o 19:03

    Najlepiej jeśli trochę poczytasz, wtedy sam ułożysz i możesz wrzucić do oceny innym użytkownikom - podejrzewam że wtedy chętnie Ci pomogą, nie myśl że wszystko zrobią za Ciebie. Masz mnóstwo tematów podwieszonych w dziale trening z którymi możesz się zapoznać.
    Awatar użytkownika
    kazik.
    Major
     
    Posty: 2449
    Rejestracja: 17 Grudzień 2009, o 19:33
    Pochwały: 51

    Re: Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 28 Luty 2013, o 21:04

    leinadleumas napisał:Jak uzyskać pomoc w ułożeniu planu treningowego?? Założyłem temat jakiś czas temu ale nie otrzymałem zadowalającej odpowiedzi


    Po to ktoś napisał i podwiesił te tematy, abyście czytali i czegoś się nauczyli...

    Nikt nie będzie pisał za Was diety, tak jak nikt za Was nie pójdzie do pracy i nie odwali roboty czy nie odrobi lekcji...

    Ułóż coś co się kupy trzyma wtedy Ci pomożemy... bez używania klawisz control + x, control + c i control + v... :Zły:
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Re: Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez robo815 » 28 Luty 2013, o 21:47

    leinadleumas napisał:Jak uzyskać pomoc w ułożeniu planu treningowego?? Założyłem temat jakiś czas temu ale nie otrzymałem zadowalającej odpowiedzi


    JAk żądasz to płać !!! Lub sam coś pokombinuj za pomocą postów podwieszonych
    Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności.
    http://www.youtube.com/watch?v=Iskjc3qcVew&feature=grec_index
    Awatar użytkownika
    robo815
    Generał broni
     
    Posty: 5655
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 20:34
    Pochwały: 55
    Miasto: Poznań
    Data urodzenia: 17 07 1975

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez szymon12159 » 28 Luty 2013, o 22:04

    popros kolege jakiegos moze ci ulozy .. jak nie to do roboty i ukladasz :Strzałka:
    Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj ze w życiu będziesz miał pod górkę . !
    szymon12159
    Starszy sierżant sztabowy
     
    Posty: 597
    Rejestracja: 7 Grudzień 2012, o 17:53
    Pochwały: 13
    Miasto: ____________

    Re: Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez philspector » 10 Marzec 2013, o 09:23

    Witam. Ćwicze na siłowni od 4 miesięcy a więc dopiero zaczynam. Dodatkowo biegam przynajmniej raz-dwa razy w tygodniu po 40 minut. O dietę jeszcze jakoś rygorystycznie nie dbam ale wiem, że dieta to podstawa i zamierzam zacząć. Moje pytanie jest następujące- Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś preparat spalający-redukujący tkankę tłuszczową? Taki który w połączeniu z dietą i treningami będzie naprawde działać... Jeśli ktoś mógłby pomóc będę wdzięczny.
    philspector
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 10 Marzec 2013, o 09:20
    Data urodzenia: 18 07 1989

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez TomaszM » 19 Marzec 2013, o 22:53

    będzie to twój pierwszy reduktor ?
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez stasiull » 21 Marzec 2013, o 20:23

    Witam... chciałbym zaczerpnąć korzystnej i mądrej rady od jakiegoś specjalisty. Otóż mam 23 lata waga 77kg przy wzroście 178. Jestem szczupły i chciałbym coś z tym zrobić... Potrzebuję jakiegoś suplementu na lekkie przybranie masy oraz na przetworzenie tego wszystkiego w jakąś lekką rzeźbę. Jestem bardzo czynny sportowo ( piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy oraz bieganie) waga moja trzyma się już tak od kilku dobrych lat i nie mogę nic z tym zrobić... Chciałbym choć o drobinę polepszyć swój wizual dlatego tu jestem. Co byście mi polecili bo lato się zbliża :D
    stasiull
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 21 Marzec 2013, o 20:17
    Miasto: Milłoky
    Data urodzenia: 07 07 1989

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez playandwin24 » 21 Marzec 2013, o 21:11

    Sezonowiec? :P

    Dietę dopracuj... :)
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Następna

    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron