Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Nasze Relacje
  • Powrót na stare śmiecie - dziennik treningowy by Bilon

    Testujemy na sobie: plany treningowe, diety, suplementy, odżywki, sterydy i prohormony. Prowadzimy dzienniczek i zdajemy relację. Zobacz jak ćwiczą prawdziwi twardziele.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Powrót na stare śmiecie - dziennik treningowy by Bilon

    Postprzez Bilon » 30 Czerwiec 2014, o 20:28

    Dzięki :D

    Pora uzupełnić zaległości w dzienniku.
    W końcu wakacje :)


    Czwartek:

    Plecy:

    Podciąganie na drążku podchwytem 4 serie : 7,5,3,3
    Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4 serie: 50kg x15, 60kg x15, 70kg x10, 80kg x10
    Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia: 3 serie: 22kg x10,10,10
    Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 4 serie: 45kg x12,12,10,10
    Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 4 serie: 37kg x15,15,15,15
    Martwy Ciąg klasyczny 4 serie - 70kg x8, 80kgx6, 90kg x7, 100kg x7
    Szrugsy 4 serie 70kg po 12 powtórzeń


    Tył barku:
    unoszenie w opadzie tułowia hantli 5 serii 12kg po 8 powtórzeń

    Biceps:

    Uginanie naprzemienne hantlami stojąc 3 serie po 15 powtórzeń 11kg
    Uginanie stojąc sztanga łamana 3 serie po 6-8 powtórzeń 46,5kg
    Uginanie hantlem o kolano 8kg 3 serie po 15-12 powtórzeń




    Piątek:

    Barki przód:
    Wyciskanie sztangi stojąc: 3 serie 60kg x9,7,6
    Arnoldki 3 serie 16kg x10,10,10
    Unoszenie hantli przodem 10kg x12,12,10

    Triceps:
    Wyciskanie francuskie hantla oburącz zza głowy siedząc 3 serie po 12 powtórzeń 22kg
    Prostowanie przedramion na wyciagu górnym 3 serie po 15 powtórzeń 28kg
    pompki w podporze tyłem 3 serie po 15 powtórzeń
    Prostowanie przedramienia w tył w opadzie tulowia 3 serie po 15 powtórzeń 5kg ciężar





    Poniedziałek:

    Klata:
    Wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej : 50kg x5, 70kg x5, 82kg x5,5,5,5, 90kg x2, 95 x1
    Wyciskanie hantli na skosie dodatnim(30stopni): 22kg x15, 24kg x14,10,10
    Poręcze: 10,10,10,8
    Rozpiętki skos 15 stopni: 4 serie 11kg 15-14-13-12 powtórzeń


    Barki bok:
    Superseria:
    Unoszenie hantli bokiem 3 serie 11kg po 10 powtórzeń
    Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia szeroko 30kg po 10 powtórzeń


    Unoszenie ciężaru jednorącz bokiem 3 serie po 15 powtórzeń 5kg


    Biceps:
    3 serie izometrycznego uginania przedramion z hantlami 11kg 5+5 powtórzeń na każdą rękę.
    3 serie uginania ze sztangą łamaną 26,5kg po 8 powtórzeń
    1 seria uginania hantli chwytem młotkowym 11kg 12 powtórzeń



    Dzisiaj dotarła paczka z sveltaxem, miałem okazję spróbować również znowu nanoproxila oraz bcaa 4:1:1 od nanoxa.

    Mam kilka fotek formy obecnej.
    Nie robiłem aerobów od wypadku.
    W piątek zjadłem uwaga.... 14 tys kalorii.... w sobotę 12 tys.
    Troszkę bardzo odpuściłem dietę przez weekend i popadłem w totalne obżerstwo, dobrze zę chociaż pamiętam co jadłem haha.


    Co do obecnej suplementacji to mała zmiana.

    WPC rano do sniadania 30g, po treningu izolat 40g.
    2 kapsułki nanox sveltax przed treningiem w dni treningowe
    1 kapsułkę nanox sveltax w dni nietreningowe przed głównym posiłkiem


    Image
    Image
    Image

    BCAA 4:1:1
    Smak: Pounch Deluxe
    Rozpuszczalność: 10/10 na początku mała pianka, po minucie znika całkowicie
    Smak: 10/10 prze pyszny :)
    Działanie: tutaj nie mam skali, bcaa jak bcaa.

    NanoProxil:
    Smak: 10/10 - przyjemny posmak miałem długo po wypiciu :) nie wykrzywia gębą na prawo i lewo
    Moc: 10/10 - jak dla mnie jedna z najlepszych przedtreningówek, nie swędzi nic daje mocnego kopa i przeogromną pompę
    Rozpuszczalność: 10/10 nie zostało nic od razu po zmieszaniu żadnych grudek,pianki nic.


    Sveltax - przygoda z nim trwa już dość długo bo zaczynam trzecie opakowanie i szczerze bez robienia tu nikomu reklamy polecam.


    Image

    Coffe Coach - dostałem kolejne 2 próbki tego produktu do zamówienia ze światodzywek.comdo sveltaxa i smak dobry, jak zwykła kawa daje fajne pobudzenie wypiłem dzisiaj przed bieganiem(30min).

    No i sveltax świeża paczka hyhyhy :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
    Image
    Awatar użytkownika
    Bilon
    Chorąży
     
    Posty: 1170
    Rejestracja: 13 Marzec 2010, o 21:09
    Pochwały: 18
    Data urodzenia: 10 06 1995

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator


    Re: Powrót na stare śmiecie - dziennik treningowy by Bilon

    Postprzez valdunn » 26 Wrzesień 2021, o 09:33

    audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
    geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
    hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
    journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
    kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
    http://languagelaboratory.rulargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
    nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
    papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
    rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
    stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
    valdunn
    Marszałek
     
    Posty: 1243767
    Rejestracja: 1 Maj 2018, o 05:00
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 03 05 1984


    Poprzednia

    Wróć do Nasze Relacje

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron