Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Marcin277 » 9 Wrzesień 2013, o 11:08

    Weź również pod uwagę rowerek Sportia 908U, w swojej klasie cenowej nie ma sobie równych. Z pewnością sprawdzi się do domowej siłowni ;)
    http://www.sporti.pl/product-pol-18955- ... pulsu.html

    Teraz sklep sporti ma bardzo dobrą promocje na ten rowerek, warto zajrzeć :)
    Marcin277
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 4 Wrzesień 2013, o 09:47

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez antolin » 6 Czerwiec 2014, o 22:15

    sebox napisał:Myślę również intensywnie o kupnie rowerka tak do 500zł góra 600zł.
    Powiedzcie mi... lepszy jest mechaniczny czy magnetyczny.
    Jakie polecacie...warto kupić używkę czy lepiej nowy.


    Dostaniesz nawet tańsze: http://www.marbo-sport.pl/category/sprz ... ess-rowery
    W rowerze mechanicznym opór wytwarzany jest przez tarcie koła zamachowego, w rowerze magnetycznym koło zamachowe hamowane jest przez pole magnetyczne. W rowerze magnetycznym opór można ustawić bardziej precyzyjnie. W rowerze mechanicznym opór ustawiamy korzystając z pokrętła. W rowerze magnetycznym opór również ustawiamy korzystając pokrętła, a w lepszych modelach oporem steruje komputer. Ostatnia opcja jest świetna, ale kosztuje.
    antolin
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 44
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2011, o 07:54

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez radar.ko » 24 Czerwiec 2014, o 13:56

    Widzę ze wątek o rowerkach treningowych juz był ale dość dawno temu. Czy cos sie zmieniło na rynku w tym czasie czy dalej polecacie tylko te dwie firmy? Czym sie kierujecie w wyborze? Na które elementy zwracać szczególna uwagę?
    radar.ko
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 24 Czerwiec 2014, o 13:44

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez Ania_ABCfitness » 30 Czerwiec 2014, o 11:32

    Sama marka rowerka nie jest tak ważna jak jego parametry. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na to czy będzie on stabilny (warto zainwestować w coś cięższego) i jaka jest waga koła zamachowego (najlepiej powyżej 6 kg). Im większe i cięższe koło tym bardziej płynna jazda. Dostosujmy także swoją wagę, wzrost (zakres regulacji siodełka i kierownicy), zwróćmy uwagę na stopnie obciążenia. Przydatny podczas ćwiczeń jest też pomiar tętna, dlatego należy sprawdzić czy dostępny komputer ma tę funkcję.
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl
    Ania_ABCfitness
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 29
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2014, o 11:29
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez jacekfx@o2.pl » 6 Lipiec 2014, o 17:19

    Ja mam HOP SPORT Spark.Z początku był OK a teraz obciążenie zmalało a się kurzy .
    jacekfx@o2.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 3 Lipiec 2014, o 22:45

    Re: Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez konevka » 30 Lipiec 2014, o 13:47

    Podłączę się do pytania o wybór roweru treningowego. Ja z kolei potrzebuję do rehabilitacji i ogólnie, do poprawy kondycji. Niedawno miałem duże problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa, więc wybór pada zdecydowanie na rower poziomy. Do tego dochodzą trzy operacje kolan i czekająca mnie operacja żyły odpiszczelowej. Tak więc w zasadzie mój stan zdrowia determinuje typ roweru. Żeby nie było, że jestem leniwy - poszukałem trochę i mam na oku kilka modeli:
    YORK C760
    KETTLER SX1
    KETTLER PASO 307R
    KETTLER AXOS Cycle R

    Czy miał ktoś do czynienia z tymi modelami? Na który zdecydowalibyście się?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
    konevka
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Lipiec 2014, o 13:40

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez usiuuu » 9 Wrzesień 2014, o 15:30

    Moim zdaniem najlepsze są Finnlo, szwagier ma i tesciowa. koszta zbliżone do YORKA, ale jakość wiele lepsza. Kupiłem w zeszłym miesiącu w Wawie http://lord4sport.pl/rower-treningowy-finnlo-corum.html :Yohoo:
    Przed zakupem mocno sie zorientowalem w temacie i jak za te pieniadze, to nie ma nic lepszego. (Moim zdaniem)
    usiuuu
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 9 Wrzesień 2014, o 15:24
    Miasto: Wawa
    Data urodzenia: 13 05 1973

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez FitnessFreak » 1 Październik 2014, o 10:53

    Ja również zdecydowałem się na Finnlo, tylko elektromagnetyczny Varon.
    Chodzi bez zarzutów nawet na wysokich obciążeniach. Dodatkowo ma 3 lata gwarancji, co jest dla mnie bardzo ważne!
    FitnessFreak
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 1 Październik 2014, o 10:47
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 11 08 1991

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez gaczo » 13 Październik 2014, o 14:06

    Sam posiadam KETTLER SX1 i jest mega super. Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu.
    gaczo
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Październik 2014, o 13:56

    Rowerek treningowy , jaki kupić ?

    Postprzez krzysiek90 » 3 Listopad 2014, o 11:55

    Polecem Kettlera AXOS'a, posiadam i jestem bardzo zadowolony. Mogę szczerze polecić każdemu ten rowerek do treningu.


    stomatologia śląsk
    krzysiek90
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 3 Listopad 2014, o 11:49

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron