Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Dieta i ćwiczenia.

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez chmurny@onet.pl » 29 Sierpień 2013, o 08:21

    Tak propos diet, mnie przydała by się jakaś nisko kaloryczna :) Jeśli możecie wrzućcie kilka przykładów, proszę was bardzo:)
    chmurny@onet.pl
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 29 Sierpień 2013, o 08:08

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez TomaszM » 10 Wrzesień 2013, o 00:24

    Qlima napisał:Mam pewien problem stosuję dietę bogatą w białko, ale po chorobie brzuszka nie mogę za dużo zjeść, ponieważ wszystko zwracam. Moje pytanie brzmi czy mogę zastosować białko (to z worka :D). Gdy mało jem schudłem już 6 kilo, ale bardziej spadły mięśnie niż tkanka tłuszczowa. Więcej białka pozwoli mi utrzymać stan moich mięśni. Wiec czy kupno białka będzie dobrym rozwiązaniem co do mojej diety?
    W diecie nie mam żadnych cukrów pieczyw ryżów ani nic. Tylko warzywa i mięsa. Zielona herbata, kawa, dziurawiec.
    Co tydzień mam dzień na jedzenie na siłę czego chcę, aby poprawić mój metabolizm ( i to pomaga, chudnę jeszcze szybciej po takim dniu) ale tu tez jest problem, ponieważ nie mogę tak dużo zjeść jak karzą, ponieważ zbiera mi się na wymioty.

    Polecam przeanalizować tematy pdowieszone bo bardzo złe podejście do sprawy.
    Tkanka mięśniowa Ci spada, ponieważ masz dietę niskokaloryczną i mało bodźców treningowych dla swoich mięśni.
    Mało jeść to nei znaczy wcale dobrze !! - http://www.profi-dieta.pl/czytelnia/Die ... ryczne.pdf
    Powinno Ci to dać do myślenia !!!
    Dietetyk Sportowy

    \\ Indywidualne Diety oraz Plany Treningowe: www.profi-dieta.pl
    Awatar użytkownika
    TomaszM
    Kapitan
     
    Posty: 2115
    Rejestracja: 8 Grudzień 2011, o 23:19
    Pochwały: 75

    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez Mysiaczek » 2 Kwiecień 2014, o 18:30

    Udaj się do dietetyka on na pewno Ci pomoże :)
    Mysiaczek
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 35
    Rejestracja: 31 Marzec 2014, o 19:54

    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez barbieb » 23 Maj 2014, o 06:49

    Zastanawiałam się czy skorzystać z tych diet dostępnych przez internet - nie do końca mam czas i pieniądze, aby udać się do dietetyka, a nie wiem czy te internetowe są skuteczne.
    barbieb
    Plutonowy
     
    Posty: 121
    Rejestracja: 21 Maj 2014, o 12:38
    Pochwały: 1

    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez MyszkaMiki » 22 Sierpień 2014, o 22:17

    Wiesz co najlepiej znajdź jakieś ćwiczenia, które lubisz :) Ja np. zapisałam się do fitCurves ( siłownie tylko dla kobiet) żeby się nie krępować przed facetami, a potem na Zumbę. Teraz mam mega zastrzyk energii dzięki temu i nawet nie zauważam jak kg lecą :)
    MyszkaMiki
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 22 Sierpień 2014, o 22:12
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 16 02 1983

    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez adelajda80 » 15 Październik 2014, o 13:31

    :) Powiem krótko. Masz 18 lat- ale waga już za duża. :Kciuk w dół: Warto pomyśleć o odpowiedniej diecie, bo waga rośnie do pewnego wieku :) Osobiście uważam, żę mądra dieta- nie głodówka, ćwiczenia- waga jest ok :) Życzę jak najlepiej......
    adelajda80
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 14 Październik 2014, o 08:55

    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez nentora » 26 Październik 2014, o 10:57

    Moja dieta cały czas się zmienia. Nie lubię monotonii w kuchni. Dużo eksperymentuje, a moja waga cały czas spada. Uwielbiam koktajle, także te z warzyw.
    nentora
    Szeregowy
     
    Posty: 9
    Rejestracja: 26 Październik 2014, o 10:35

    Re: Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez DyZioo14 » 11 Grudzień 2014, o 14:49

    Moja kobita ma diete i sie odchudza i cwiczy . W domu normalnie masakra , my tez głodujermy.
    DyZioo14
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 11 Grudzień 2014, o 13:51
    Data urodzenia: 04 04 1976

    Dieta i ćwiczenia.

    Postprzez ZielArthur » 9 Maj 2017, o 10:54

    Każdy powinien dobierać dietę w zależności od swojej aktywności, od tego jakie ćwiczenia wykonuje, itd, itd. Najważniejsze to mieć wiedzę o poszczególnych składnikach naszych pokarmów http://przyrostmiesni.pl/?q=node/4
    ZielArthur
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 9 Luty 2017, o 14:28
    Miasto: Kraków


    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron