Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • SCITEC

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 25 Styczeń 2015, o 19:19

    Cześć wstawię parę produktów Sciteca Wraz z ich opisem :)))

    Scitec nutrition choco pro

    SCITEC NUTRITION CHOCO PRO ( Wysokiej jakości baton proteinowy z czekoladą )

    CHOCOPRO zawiera 18 gram białka pochodzącego z mieszanki wysokiej jakości białek serwatki, kazeiny oraz białka mleka. Białko zawarte w CHOCOPRO przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz utrzymania normalnego stanu kości. Możesz cieszyć się smakiem tego pożywnego batona zawsze kiedy potrzebujesz dostarczyć organizmowi związków odżywczych!

    Smaki
    Migdałowo-czekoladowy, Cappuccino, Biała czekolada – Ciasto cytrynowe, Podwójna czekolada, Biała czekolada - jagody, Tiramisu

    212 kcal / Białko 18 g / Węglowodany 22 g / Tłuszcze 5.8 g
























    Scitec Bcaa Xpress


    Wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA. Świetnie regenerują po treningu oraz działają antykatabolicznie. Dobrze dobrany skład pozwala maksymalnie wykorzystać ten produkt w treningu. Polecane do stosowania przy wszystkich typach sportów.
    Składniki aktywne w w porcji (7g):

    L-leucyna: 2500 mg
    L-Izoleucyna: 1250 mg
    L-walina: 1250 mg

    inne składniki: kwas cytrynowy, aspartam - substancja słodząca, dextroza, naturalne i sztuczne aromaty, barwnik.

























    Scitec Jumbo


    SCITEC NUTRITION JUMBO (JUMBO oznacza DUŻY! JUMBO oznacza silny!)

    50 g wysokiej jakości białka w 1 porcji!
    "6-CARB" mieszanka węglowodanów o zróżnicowanej masie cząsteczkowej w tym węglowodanów z mąki owsianej, Palatynozy™ i Waxy maize!
    "Jumbo" matriks zawierający dodatkowe składniki!
    5 rodzajów kreatyny!
    Specjalnie dla osób mających problemy z budowaniem masy mięśniowej!
    Brak substancji słodzących!

    Smaki
    Czekoladowy, Waniliowy, Truskawkowy

    Opakowania
    2860 g – 13 porcji, 4400 g – 20 porcji, 8800 g – 40 porcji















    Scitec nutrition mass 2.0

    SCITEC NUTRITION MASS 20 ( Wysokobiałkowy Gainer Do Budowania Mięśni )

    MASS 20 to niskotłuszczowa formuła, o wysokiej zawartości białka. Zawartość białka przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej, a także do utrzymania prawidłowego stanu kości*. Produkt również zapewnia „zastrzyk” węglowodanów (energii), na których wysokiej intensywności ćwiczenia częściowo się opierają.


    Smaki
    Czekoladowy, Truskawkowy, Waniliowy

    Opakowania
    1750 g – 35 porcji, 4000 g – 80 porcji


    W 50g: 185kcal, BIAŁKO 10G, WĘGLOWODANY 35G, TŁUSZCZ 0,7G













    Scitec nutrition muscle army tank

    SCITEC NUTRITION MUSCLE ARMY TANK (Gainer z kreatyną)

    On jest tak duży, jak czołg! Z pomocą MUSCLE ARMY’S TANK Ty również możesz być jak „On” !

    To nie wszystko, bo siłą Tank jest to, że zapewnia Witaminę B6, Wapń, Potas i Fosfor, które przyczyniają się do *:
    - Normalnego funkcjonowania mięśni
    - Regulacji aktywności hormonalnej
    - Utrzymania normalnego ciśnienia krwi
    - Normalnej energii wydajnego metabolizm
    - Zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
    - Normalnego funkcjonowanie układu immunologicznego i nerwowego
    - Normalnego metabolizmu białek i glikogenu
    - Normalnego funkcjonowania enzymów trawiennych
    - Normalnego wytwarzania krwi


    Smake
    Czekoladowy, Truskawkowy, Waniliowy

    Opakowania
    1440 g – 12 porcji, 3000 g – 25 porcji














    Scitec Hot Blood
    Informacja żywieniowa dla porcji / % ZDS:

    Węglowodany 7g / 2%
    Sód 275mg / 11%
    Potas 30mg / 1%
    Witamina B3 70mg / 350%
    Magnez 15mg / 4%
    Fosfor 40mg / 4%

    Mieszanka Hot Blood 13000mg / -

    Multiwektorowy matrix kreatyn:
    Jabłczan Tri-kreatyny
    Orotan Tri-kreatyny
    Matrix prekursorów kreatyny:
    Betaina
    Tri-metyloglicyna
    Kwas guanidynowy
    Multiwektorowy matrix tauryny:
    Etyl ester tauryny
    Boostery tlenku azotu (NO):
    A-AKG
    Etyl ester argininy
    GAKIC
    Ester jabłczanu cytruliny
    Jabłczan cytruliny
    Kwas nikotynowy
    Czynniki energetyczne i nootropowe:
    L-tyrozyna
    Beta alanina
    Jabłczan cytruliny
    Ester jabłczanu cytruliny
    Metyloksantyna
    Niacyna
    Ewodiamina
    Winpocetyna
    Kompleks przeciwutleniaczy:
    Ekstrakt z zielonej herbaty (95% polifenoli)
    Ekstrakt z nasion winogron (95% polifenoli)
    N-acetyl-L-cysteina
    Kwas R-alfa liponowy
    Wzmocnienie elektrolitów:
    Dwuwodorowy Fosforan potasu
    Potrójnie uwodniony wodorowy fosforan magnezu
    Ekspressorb:
    Wodorowęglan sodu
    Polimery glukozy
    Inulina
    Naringina
    Bioperyna
    Norb1

    Posty: 3
    Rejestracja: 23 lis 2014, o 11:48
    Na górę
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 25 Styczeń 2015, o 19:23

    SCITEC PROTEIN DELITE SMAK: TRUSKAWKOWA BIAŁA CZEKOLADA

    Z mlekiem jak i z woda pychotka. Kto nie pił niech żałuję. Skład ok, zero wzdęć i problemów żołądkowych :)
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Devlin » 26 Styczeń 2015, o 09:19

    Ostatnio wcinałem Waniliowe Oat N Whey, normalnie gainerów i podobnych odżywek za często nie stosuje, ale ta jest na wypasie. Smak bomba i to prawda, że to "manna dla spotowców". Mniej wody i śniadanie jak ulał. Osobiście robiłem z wodą i ciekaw jestem opcji z mlekiem, a jeszcze lepiej na ciepło z mlekiem:)
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    SCITEC

    Postprzez workoutaddicted » 3 Luty 2015, o 17:29

    Choco Pro jak dla mnie najlepsza opcja jeżeli chodzi o batoniki. Smak rewelacyjny, lepszych na moje podniebienie do tej pory nie znalazłem, a cenowo również nie najgorzej :Kciuk w góre:
    workoutaddicted
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 23 Listopad 2014, o 16:50
    Miasto: Gdynia
    Data urodzenia: 18 10 1993

    SCITEC

    Postprzez Dodix » 11 Luty 2015, o 19:30

    Uwielbiam tę firmę, choć jeśli chodzi o batony to w smaku w mordzie miałem lepsze.
    Hurtownia Fryzjersko - Kosmetyczna www.hurtpro.pl
    Awatar użytkownika
    Dodix
    Sierżant
     
    Posty: 217
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 14:49
    Pochwały: 1
    Data urodzenia: 25 02 1986

    SCITEC

    Postprzez Devlin » 13 Luty 2015, o 09:00

    Choco pro polecam bo na prawdę pycha, bogaty smak i super rozpuszczalność! ( w ustach po każdym gryzie;) hehe a na serio ja zaczynałem na Scitecu i nie zawiodłem się, nadal trwam przy ich odżywkach, cóż, jestem bardzo sentymentalny;)
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    SCITEC

    Postprzez Norb1 » 1 Marzec 2015, o 16:58

    SCITEC NUTRITION BEEF AMINOS
    Peptydy aminokwasów z hydrolizowanego białka wołowego


    Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego. Wynikiem tego jest doskonałe trawienie, rozpuszczalność i wchłanianie!

    BEEF AMINOS dostarcza spektrum peptydów: około 15% peptydów ma wielkość cząsteczkową 6000 Da, 55% jest 3000 Da i łącznie 30% znajduje się w jako "super formie" peptydów z masy molekularnej - 500 Da lub niższej. Z mniejszych "wstępnie strawionych" peptydów krytycznych potreningowa regeneracja będzie znacznie szybsza, również balans azotowy będzie zwiększony, przez co białko nie będzie musiało być rozkładane w mniejszych rozmiarach. Umożliwi to szybką naprawę uszkodzonych mięśni, ponad to przyczynia się do bardziej efektywnego rozrostu mięśni w fazie przyrostu anabolicznego.




















    SCITEC NUTRITION BCAA-X
    Niezbędne aminokwasy BCAA


    Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "niezbędnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać. Ich jedynym źródłem jest pożywienie oraz suplementy diety.

    Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. BCAA można spożywać w postaci suplementów diety, szczególnie w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego. Formuła BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1 i dostępna jest w dogodnej do spożywania postaci jaką są kapsułki!
















    SCITEC NUTRITION LYSINE
    Aminokwas Niezbędny


    L-Lizyna to aminokwas niezbędny, który jest wykorzystywany w procesie syntezy białek oraz występuje w dużej ilości w tkance mięśniowej. Nasz organizm nie jest w stanie syntezować aminokwasów niezbędnych i dlatego powinny być dostarczane z pożywieniem oraz poprzez suplementację.
    Norb1
    Kapral
     
    Posty: 73
    Rejestracja: 25 Styczeń 2015, o 19:17
    Miasto: Szczecin
    Data urodzenia: 04 02 1993

    SCITEC

    Postprzez Devlin » 15 Marzec 2015, o 08:01

    A ja polecam:

    100% CASEIN COMPLEX
    Mieszanka Kazein Z Przewagą Kazeiny Micelarnej

    Zawartość w jednej porcji: 30 g
    Energia 106 kcal
    Węglowodany 2.8 g
    w tym cukry proste 2.8 g
    Tłuszcze 0.7 g
    Białko 22 g
    Matriks aminokwasowy 400 mg
    Mieszanka enzymów trawiennych 24 mg
    (L-glutamina 200 mg, Tauryna 200 mg)
    (Bromelaina 12 mg, Papaina 12 mg)

    Smak Kantalupa biała czekolada wymiata!
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    SCITEC

    Postprzez Rambo16 » 5 Kwiecień 2015, o 14:09

    Stosowałem Hot Blood normalnie masakra , pobudzenie jak i skupienie na treningu bardzo dobre. Po rannym 45 minutowmy cardio do tego po 8 godzinach pracy , gdzie zmęczenie daje się we znaki zarzucam go i nie czuc wgl juz zmęcznia .. Pompa niesamowita , troszkę smak za intensywny ale to ma kopac a nie smakowac :D
    Rambo16
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 11 Grudzień 2014, o 18:07

    SCITEC

    Postprzez Devlin » 9 Kwiecień 2015, o 03:55

    Też brałem hot blood, zarówno wersję 2.0 i 3.0. Obie w smaku podobne, lekko kwaskowate. Wersja nowsza moim zdaniem trochę mocniejsza. Dobra waskularyzacja i wzrost energii odczuwalny.
    Zapraszam na mój autorski fanpage! Liczne konkursy, zdjęcia, porady, niespodzianki i inne!
    Kod: Zaznacz wszystko
    www.facebook.pl/trenujzglowa
    Devlin
    Plutonowy
     
    Posty: 107
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2013, o 13:43
    Pochwały: 1

    Następna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron