Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Odchudzanie
  • Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    W tym dziale dowiecie się jak pozbyć się zbędnych kilogramów. Dowiecie się jak trenować, jaką dietę stosować, ćwiczenia, spalacze tłuszczu.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez alexis15 » 16 Wrzesień 2014, o 13:41

    Chciałabym wreszcie schudnąć!!! Myślę, że jestem już wystarczająco zmotywowana żeby zacząć trzymać dietę i cwiczyć. Tylko zastanawiam się jaka forma aktywności fizycznej będzie dla mnie najlepsza. Słyszałam, że bieganie jest dobre na spalenie tłuszczu. Co o tym myślicie? Jednak mam problem, bo nie lubię jak inni się patrzą jak ćwiczę...:( Wolałabym trenować sama w domowym zaciszu i dlatego myślę o zakupie bieżni. Na jakie parametry należy zwrócić uwagę? Chcę aby sprzęt był trwały i posłużył mi przez kilka lat. Może ktoś z Was ma fajną bieżnię i podzieli się ze mną informacją jaki to model?
    alexis15
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 20 Sierpień 2014, o 12:20

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez Jarek_28 » 17 Wrzesień 2014, o 23:59

    zależy ile możesz wydać pieniędzy :)
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez Ania_ABCfitness » 23 Wrzesień 2014, o 11:39

    Jeśli wolisz ćwiczyć w domowym zaciszu to bieżnia będzie super rozwiązaniem na odchudzanie, pamiętaj tylko że musisz też pilnować diety:) Przy zakupie patrz koniecznie na moc silnika i maksymalną prędkość, przyda się też wbudowany pulsometr (np. jeśli chciałabyś ćwiczyć interwały). U mnie sprawdziła się bieżnia Sapphire Sg-2100T, ćwiczę na niej już od kilkunastu miesięcy i na razie działa bez zarzutu.
    Ekspert sklepu ABCfitness
    www.abcfitness.pl
    Ania_ABCfitness
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 29
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2014, o 11:29
    Data urodzenia: 09 09 1989

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez hulkies » 24 Wrzesień 2014, o 21:42

    Ja ostatnio zakupiłem używaną bieżnię treningową od sąsiadki. Przyznam, że za atrakcyjną cenę (nowa kosztowała 250 zł) dostaje się całkiem fajny sprzęt, bo bieżnia wygląda ok, ponadto oferuje specjalne funkcje, akie jak pomiar prędkości, spalone kalorie i takie pierdoły :) Tylko problem w tym, że moja bieżnia chyba potrzebuje jakiegoś smarowania lub czegoś podobnego, bo taśma przesuwna strasznie cieżko się - jak w nazwie :PP - przesuwa :/
    może przez to, że długo stała nieużywana. jeśli jednak zastanawiasz się nad sprzętem w niskim budżecie, to polecam taką zwykłą prostą bieżnię, napędzaną własną siłą :P a poza tym, nic jednak nie jest lepsze od biegania w terenie :) :Pokłon:
    hulkies
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2014, o 21:32
    Miasto: rz-ów
    Data urodzenia: 05 08 1995

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez Jarek_28 » 24 Wrzesień 2014, o 23:31

    Polecam tylko używane sprzęty treningowe, pozwala to pozbyć się marży, oczywiście mowie o nowych lub lekko używanych sprzętach. Cena za taki sprzęt treningowy nie powinna przekraczać 50% ceny zakupu.
    Jarek_28
    Sierżant
     
    Posty: 218
    Rejestracja: 22 Styczeń 2014, o 23:22
    Pochwały: 25
    Data urodzenia: 25 08 1983

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez wężówka » 18 Kwiecień 2015, o 18:49

    Ja się sposobie do orbiterka, ale robiłam rozeznanie w innych sprzętach "domowych". Co do ceny tychże na pewno warto najpierw dobrze przeszukać internet, bo ceny faktycznie mogą się sporo różnic między sobą. Czy zdecydowałabym się na sprzęt używany - chyba jednak nie, bo wydaje mi się że to jest dosyć osobista rzecz i nie chciałabym po prostu mieć go po kims nieznanym. No nie wiem, może to dziwne podejście, ale psychiki się nie przeskoczy. :Worek: Ja się ostatecznie przymierzam do Kettler Rivo P 7644-000 (http://www.*****.pl/c03010300-Orbitreki) Cena mnie satysfakcjonuje, a jak ją rozłożyć na dwie osoby (moja druga połowa) to jest "do przełknięcia")
    wężówka
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 18 Kwiecień 2015, o 18:31

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez EcoJody37 » 29 Maj 2015, o 14:52

    może przejdź się do siłowni raz i zobacz czy takie ćwiczenia na siłowni jest odpowiednie dla Ciebie. Bo kupisz sprzęt wydasz kupę kasy a okaże się, że bieganie na bieżni nie jest dla Ciebie.
    EcoJody37
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 05:09
    Data urodzenia: 19 10 1980

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez UltraSammie26 » 2 Czerwiec 2015, o 09:03

    osoba która wymyśliła bieżnie i zaczęła ją sprzedawać to mega mózg. Bo namówić ludzi na taki sprzęt i dodatkowo płatny a przecież biegać można za darmo to trzeba umieć i być mistrzem marketingu.
    UltraSammie26
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 09:08
    Data urodzenia: 01 03 1962

    Re: Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez Min2000 » 2 Czerwiec 2015, o 18:31

    Też kiedyś wpadłam na taki genialny pomysł, że nie lubię ćwiczyć przy ludziach, więc kupię sobie wiosła. Skończyło się na tym, że schowałam wiosła pod łóżko, bo się cały czas o nie potykałam.
    Min2000
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 24 Maj 2015, o 02:38
    Data urodzenia: 05 06 1958

    Chcę zacząć biegać na bieżni - jaką wybrać?

    Postprzez VegaSport » 26 Październik 2015, o 14:36

    W zimę bieganie dla wielu amatorów jest utrudnione z racji niskich temperatur,ale faktycznie zakładając odpowiednia odzież oraz bieliznę termoaktywną,też da się radę,to kwestia przełamania się i otwarcia na nowe doświadczenia treningowe.
    VegaSport
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 26 Październik 2015, o 13:44
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 12 05 1985

    Następna

    Wróć do Odchudzanie

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron