Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Dla Zielonych
  • Dla Zielonych - szybkie pytania

    Dział przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z siłownią. Inni użytkownicy postarają się Wam przekazać niezbędną wiedzę aby móc zacząć uprawiać ten sport.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez Konrad Adamczyk » 2 Marzec 2016, o 14:23

    Hej, jeśli nadwaga jest duża zacznij od ćwiczeń typu cardio na maszynach nie obciążających stawów kolanowych (orbitrek, ergometr). Natomiast jeśli jeśli nadwaga nie jest bardzo duża polecam treningi na siłowni typu FBW (czyli full body workout) z większym naciskiem na prace na maszynach niż wolnych ciężarach. Dieta oczywiście im wcześniej tym lepiej :) aczkolwiek czasem wystarczy bez zmiany nawyków żywieniowych wprowadzić większą częstotliwość posiłków na 5-6 w ciągu dnia w małych porcjach i już powinno coś się ruszyć. I proszę pamiętać o wodzie 3-4L dziennie (jedna butelka z tego to powinna być woda mineralna popijana przez cały dzień).
    https://www.facebook.com/Konrad-Adamczyk-Trenuj-z-cukrzycą-177285445939780/timeline/
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    *Instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji
    *Plany treningowe, plany dietetyczne, suplementacja, treningi personalne
    Awatar użytkownika
    Konrad Adamczyk
    Moderator
     
    Posty: 70
    Rejestracja: 24 Wrzesień 2015, o 18:25
    Pochwały: 5
    Miasto: Kraków
    Data urodzenia: 04 07 1987

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez quickloan » 12 Październik 2016, o 08:09

    quickloan
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 29 Wrzesień 2016, o 06:45
    Miasto: Delhi
    Data urodzenia: 31 12 1994

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez maxxhat » 21 Październik 2016, o 21:36

    Co sądzicie o Kalistenice dla początkujących?
    maxxhat
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 13 Październik 2016, o 12:47

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez minusiik » 25 Październik 2016, o 08:35

    No jest to naprawde dobre dla początkujących.
    minusiik
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 13 Październik 2016, o 17:11

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez bentlej90 » 1 Listopad 2016, o 13:45

    Kalistenika dla poczatkujących jest dobrym rozwiązaniem, ciężko jest sobie zrobić tam krzywdę (da się), ale trudniej niż na siłowni, ponieważ cały czas bazujemy na ciężarze naszego ciała i podczas, gdy organizm wykryje niebezpieczeństwo poczujemy ból i skończy się prawdopodobnie tylko na nadwerężeniu.

    ------------------------
    Trener Personalny Online
    bentlej90
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 1 Listopad 2016, o 13:39
    Miasto: Kraków

    Re: Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez Olaf112 » 1 Listopad 2016, o 15:22

    Cześć i czołem wszystkim,

    długi czas nie chodziłem na siłkę.

    Potrzebuję rady profesjonalisty, mam 45lat i nie bardzo chce chodzić na siłownie, jak mogę cwiczyć sam w domu bez wydawania kasy na karnety i trenerów. Chciałbym wrócić do dawnej formy. mieśnie już nie te. mam 190cm wzrostu i waga 98kg

    Pzdr
    Olaf112
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Listopad 2016, o 15:19
    Miejscowość: Jarocin
    Miasto: gorzów wklp.
    Data urodzenia: 04 09 1954

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez agat.a » 7 Grudzień 2016, o 09:57

    czesc ja tez tak chce bo nie lubię chodzic na siłownie, obczaj kalistenike - to sa cwiczenia bardzo fajnie rozwijające miesnie do ktorych nie potrzeba zadnych sprzetów :D zobacz freeletics, za to sie placi ale maja tez duzo darmowych rzeczy i workoutow :)
    agat.a
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 7 Grudzień 2016, o 09:52
    Miejscowość: odmiany rzepaku

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez protas » 9 Styczeń 2017, o 22:09

    Jaka kreatyna jest Waszym zdaniem najlepsza - mono, jabłczan?
    protas
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 9 Styczeń 2017, o 22:08

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez demon78 » 14 Styczeń 2017, o 13:22

    Witam!
    Dla wszystkich zielonych , ktorzy marza o wspanialej sylwetce Arnolda lub innych kulturystow ,mam jedna rade - nie dotykajcie sterydow! jest wiele innych srodkow dostepnych na rynku , ktore moga wam pomoc zdobyc wasze cele, np. kreatyna, wszelakiej masci odzywki bialkowe ,czy tez suplementy. Ja bym wam polcil to http://bit.ly/2jj6Xxw.
    Somatodrol to suplement diety pomagający zwiększyć masę mięśniową, którego głównym składnikiem jest specjalna formuła GRTH Factor. Jej receptura to beta-alanina i arginina połączone w unikalnych proporcjach gwarantujących najlepsze rezultaty. To ta formuła odpowiada za zwiększenie produkcji testosteronu i HGH, przyśpiesza wzrost mięśni, regenerację organizmu po wysiłku fizycznym oraz daje energię potrzebną do następnej serii ćwiczeń. Innymi składnikami suplementu są m.in. pieprz Cayenne, guarana i witamina B12.

    Drugim srodkiem ktory zazywalem i bylem naprawde super zadowolony to Probolan 50 . Tutaj podaje link http://bit.ly/2jhRxKi
    demon78
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 14 Styczeń 2017, o 08:05
    Miasto: Madryt
    Data urodzenia: 02 10 1978

    Dla Zielonych - szybkie pytania

    Postprzez bartwell » 2 Luty 2017, o 20:28

    Witam, mam 20 lat i waże 75kg przy 175cm. niedawno zacząłem przygodę z treningiem lecz nie stosuje jak dotąd diety (z powodów finansowych) a wiem że jestem troche oblany zwłaszcza w dolnej czesci tułowia i udach i że będzie cięzej dojsc do wymarzonego celu. Czy trening cardio plus ograniczanie posiłków coś pomogą ?
    bartwell
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 2 Luty 2017, o 20:24
    Miasto: Toruń
    Data urodzenia: 25 02 1997

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Dla Zielonych

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron