Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • SPAM TEMAT !!

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    SPAM TEMAT !!

    Postprzez dzqu » 12 Lipiec 2016, o 11:09

    Nie wydaje mi się że ten twój prezent był by dobrym rozwiązaniem..
    dzqu
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 12 Lipiec 2016, o 11:08
    Data urodzenia: 06 07 1933

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez jon » 20 Wrzesień 2016, o 05:31

    Dorzucę coś od siebie. Jesli macie ochotę pograć sobie w jakąś dobrą grę polecam zajrzeć sobie na stronę:
    http://www.valhalla.pl/gry-przegladarko ... rzygodowe/

    Znajduje się na niej lista dobrych przygodowych gier, w które można sobie pograć całkowicie za darmo w internecie. Zainstalowałem sobie na przykład Metina 2. Gra nie ma takiej dobrej grafiki, niemniej jest to jedna z bardziej wciągającyh gier mmo, które udało mi sie właczyć.
    Awatar użytkownika
    jon
    Starszy kapral
     
    Posty: 77
    Rejestracja: 11 Lipiec 2016, o 06:14

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez AndrzejuSzar » 20 Wrzesień 2016, o 12:32

    Metin2, pamiętam jak grałem w to lata temu. Czy wiesz może jak obecnie prezentuje się ilość aktywnych graczy? Chcę wrócić do mmo, ale nie wiem jakie wybrać. Z tym mam dobre wspomnienia i coraz bardziej mnie kusi. :Worek:
    https://optiland.pl/soczewki-jednodniowe - Soczewki jednodniowe
    AndrzejuSzar
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 20 Wrzesień 2016, o 12:26

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez AustraliaStudy » 30 Wrzesień 2016, o 08:33

    Kurs Fitness i Sport Development w Australii.

    Jestes trenerem Fitness lub chciałbys nim zostać?

    Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać informacje, co zrobić, aby studiować Fitness lub Sport Development w Australii.

    WWW: http://marketing.australiastudy.pl/stud ... i-fitness/
    E-mail: adrian@australiastudy.net.au
    Jestes trenerem Fitness lub chciałbys nim zostać?

    Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać informacje, co zrobić, aby studiować Fitness lub Sport Development w Australii.

    WWW: http://marketing.australiastudy.pl/studia-w-australii-fitness/
    E-mail: adrian@australiastudy.net.au
    AustraliaStudy
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 30 Wrzesień 2016, o 08:22
    Miasto: SYDNEY

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez ale.kow » 16 Listopad 2016, o 01:52

    Skoro jesteśmy przy spamie, ktoś poleci dobry program, dzięki któremu skutecznie rozliczę pit 37 w nadchodzącym roku? Obiecałem sobie, że zrobię to tym razem jak najwcześniej, a liczenie na piechotę totalnie mi nie idzie. :D
    ale.kow
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 10 Listopad 2016, o 20:26

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez pettardda » 16 Listopad 2016, o 16:12

    Witam wszystkich,
    To będzie aktualne zaproszenie o charakterze niedochodowym. Wierzę, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
    Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza wszystkich do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w nagrodę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
    W przeszłości warsztaty otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że przesyłano zaskakująco oryginalne projekty na rzecz dzieci: od przedstawień teatralnych przez wymianę międzynarodową po leczenie i rehabilitację. Nie tylko wsparcie finansowe.
    Jeżeli ktoś nie zdąży brać udział w konkursie w obecnej odsłonie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
    Zapraszamy,
    Rafal
    PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla stowarzyszeń i fundacji.
    pettardda
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 37
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:22

    Re: SPAM TEMAT !!

    Postprzez sollipos » 14 Grudzień 2016, o 20:34

    Dbanie o własne włosy to podstawa w dzisiejszych czasach, jest wiele ciekawych preparatów które służą do wzmacniania i ochrony włosów ale według mnie najlepszym sposobem jest olejowanie włosów http://www.olejowaniewlosow.org bardzo skuteczna metoda. Na tym portalu dowiecie się jak to idealnie wykonywać, jakie rezultaty to może wam przynieść, świetna metoda !
    sollipos
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 23
    Rejestracja: 29 Listopad 2016, o 15:23

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Arnold67 » 16 Grudzień 2016, o 15:17

    Spodnie dla kulturystów Lee Chase albo jeansy Wrangler Greensboro
    Polecam :)
    Arnold67
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 16 Grudzień 2016, o 15:11

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez bedoes22 » 30 Styczeń 2017, o 19:28

    Kto z Was będzie obstawiał najbliższą galę UFC? :) Szczególnie interesują mnie cztery walki:
    James Vick (1,86) - Albert Truijllo (1,86)
    Chas Skelly (1,69) - Chris Gruetzemacher (2,10)
    Alex Morono (2,04) - Niko Price (1,71)
    Khalil Rountree (1,86) vs Daniel Jolly (1,86)
    Kursy zgodne z bukiem LvBet. Moje typy to Truijllo, Price, Gruetzemecher i Rountree. Ktoś również będzie w ten weekend puszczał kuponiki? :)
    bedoes22
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Styczeń 2017, o 19:19
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 18 07 1991

    SPAM TEMAT !!

    Postprzez Tosia78 » 25 Marzec 2017, o 19:11

    Szuka ktoś może świetnego sponsora sportowego? Ponieważ ostatnio czytałam o działalności świetnej polskiej firmy- ONICO. http://onico.pl/csr/ Myślę, że warto zasięgnąć więcej informacji o nich. W Gdyni 19.03.17 odbył się doskonały ONICO Półmaraton ich sponsorem była właśnie ta firma. Dodatkowo firma podpisała umowę z klubem Warszawskiej Politechniki, od teraz jest tytularnym sponsorem warszawskiej drużyny siatkarzy- ONICO AZS Politechnika Warszawa.
    Tosia78
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 25 Marzec 2017, o 19:05

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron