Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Trening
  • Plan treningowy

    Podstawą w każdej dziedzinie sportu jest trening. W dziale wszystko na temat treningów i ćwiczeń, dowiesz się jak poprawnie trenować aby nie nabawić się kontuzji oraz osiągnąć założony cel.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, playandwin24


    Plan treningowy

    Postprzez albixpompa » 7 Listopad 2015, o 15:21

    Cześć. Mam 15 lat i ćwicze w domu. Mam 2xhantle(10kg. każda) i drążek. Mógł by mi ktoś ułożyć plan treningowy do którego potrzebne są podane wyżej przyrządy ?
    albixpompa
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 7 Listopad 2015, o 15:18
    Data urodzenia: 09 03 2001

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Plan treningowy

    Postprzez playandwin24 » 10 Listopad 2015, o 20:55

    Przysiady z plecakiem (na plecach lub z przodu na klatce)
    Podciąganie na drązku
    Pompki na podwyższeniu
    Wyciskanie hantli nad głową / prowadzenie hantli szeroko wzdłuż ciała
    Odwrotne pompki
    Uginanie ze supinacją
    Słony na podłodze
    Michael
    Gabriel
    Rafael
    Awatar użytkownika
    playandwin24
    Moderator
     
    Posty: 2631
    Rejestracja: 10 Maj 2012, o 12:36
    Pochwały: 109

    Plan treningowy

    Postprzez trenerpatryk123 » 29 Listopad 2015, o 14:01

    Cześć! Oczywiście można z takim zaopatrzeniem ułożyć dobry plan :) Jeśli jesteś zainteresowany napisz na maila trenerpatryk123@gmail.com
    trenerpatryk123
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 29 Listopad 2015, o 13:56

    Plan treningowy

    Postprzez Tomaszekk » 18 Luty 2016, o 12:23

    Jeśli to twój pierwszy plan treningowy to przykładaj się do techniki, żeby nie sprawić sobie kontuzji...
    Tomaszekk
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 18 Luty 2016, o 12:17
    Miasto: Warszawa
    Data urodzenia: 07 10 1988

    Plan treningowy

    Postprzez sathidar » 5 Maj 2016, o 10:33

    Ja chcę zacząć trenować windsurfing i muszę nabrać trochę mięśni. Też szukam jakiegoś nieskomplikowanego planu, który nie wymaga wiele sprzętu.
    sathidar
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 5 Maj 2016, o 10:31

    Plan treningowy

    Postprzez marekzaq » 23 Maj 2016, o 23:08

    Witam Wszystkich ostatnio dowiedziałem się o biegu organizowanym w Gdańsku 28 maja jest to tak zwany bieg dla twrdzieli i wojowników. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku
    warriors run
    marekzaq
    Szeregowy
     
    Posty: 13
    Rejestracja: 10 Maj 2016, o 21:36

    Re: Plan treningowy

    Postprzez tobi85 » 21 Luty 2017, o 15:37

    Na menshealth.pl mają całkiem niezłe porady dla początkujących, zarówno jeśli chodzi o treningi, jak i przyrządy. Może tam też zerknij?
    tobi85
    Kapral
     
    Posty: 68
    Rejestracja: 11 Styczeń 2017, o 10:57
    Miasto: Wrocłąw
    Data urodzenia: 03 01 1985

    Plan treningowy

    Postprzez Eizzy » 23 Luty 2017, o 14:04

    jeśli zabierasz się za trening to nie zapomnij zadbać o komfort w ćwiczeniach i stosownie zaopatrz się w odpowiedni strój treningowy. Polecam to miejsce http://www.sportservice.pl/pol_m_Odziez-100.html
    Eizzy
    Kapral
     
    Posty: 53
    Rejestracja: 9 Sierpień 2013, o 13:16

    Re: Plan treningowy

    Postprzez ZielArthur » 24 Luty 2017, o 14:30

    Sorry, ze się przykleję, ale może ktoś odpowie... ;p panowie, jakieś rady dla kogos, kto ZACZYNA budować sześciopak? Przeszukałam sieć i znalazłem chyba swój plan treningowy https://www.budujmase.pl/trening/artyku ... m-abs.html ale może jakieś rady praktyczne?
    ZielArthur
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 9 Luty 2017, o 14:28
    Miasto: Kraków


    Następna

    Wróć do Trening

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron