Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Spalacze tłuszczu A-Z

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez StalMOD » 6 Listopad 2015, o 20:35

    wszystko zależy od składu, nie jestem znawcą tematu więc nie doradzę.. generalnie weź skład danego produktu i skonsultuj się z ginekologiem

    generalnie niektóre ekstrakty z ziół mogą mieć jakiś wpływ na antykoncepcję
    Pozdrawiam
    StalMOD

    "Jak mogę to pomogę" :)
    Awatar użytkownika
    StalMOD
    Moderator
     
    Posty: 25
    Rejestracja: 11 Październik 2015, o 19:37
    Pochwały: 2

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez wasylewski » 31 Lipiec 2016, o 18:47

    to nie jest żaden fejk, jeśli chcecie wziac udzial w konkursie o suple (oczywiście za free) to wejdzcie na ta strone, ja raz wygrałem na tej stronie komplet kreatyny dlatego ją polecam! http://suple.konkurs1.pl/ możecie do mnie napisać na priv w celu dowodów
    wasylewski
    Szeregowy
     
    Posty: 7
    Rejestracja: 31 Lipiec 2016, o 18:07
    Miasto: dziwnow
    Data urodzenia: 05 03 1920


    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez Olaf112 » 16 Styczeń 2017, o 12:23

    nie maja raczej wpływu ale najlepiej dać lekarzowi zeby zobaczył skład czy mozesz je razem brać
    Olaf112
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 1 Listopad 2016, o 15:19
    Miejscowość: Jarocin
    Miasto: gorzów wklp.
    Data urodzenia: 04 09 1954

    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez alek45 » 15 Luty 2017, o 20:56

    ale co to spalanie może dać

    when you visit
    alek45
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 15 Luty 2017, o 20:55

    Re: Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez ilonalok » 29 Marzec 2017, o 08:34

    czesc
    ilonalok
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 29 Marzec 2017, o 08:34

    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez masownik » 11 Maj 2017, o 17:23

    Panowie, jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl Dzięki jego pakietowi DZIK (dieta+trening+suplementacja) w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10kg tłuszczu. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że przy okazji przybyło mi prawie tylko samo masy mięśniowej. Genialne efekty, a koszt bardzo niewielki. Teraz jest tam promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po pakiecie DZIK. Wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl Igor jest najlepszy w tym co robi, polecam polecam i jeszcze raz polecam!
    masownik
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 43
    Rejestracja: 11 Maj 2017, o 17:16

    Re: Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez afroppy » 15 Maj 2017, o 17:45

    hje
    afroppy
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 15 Maj 2017, o 17:44

    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez GymRatHoe » 1 Czerwiec 2017, o 14:36

    Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże miesiąca pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty. Skusiłem się innymi fantastycznymi przemianami osób, o ich rezultatach również możecie przeczytać na stronie. Wejść warto– bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety - sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl
    GymRatHoe
    Szeregowy
     
    Posty: 10
    Rejestracja: 1 Czerwiec 2017, o 14:32
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 05 02 1983

    Spalacze tłuszczu A-Z

    Postprzez suple » 17 Sierpień 2017, o 08:56

    Jak chodzi o spalacze tłuszczu to dużo jest dostępnych tutaj: https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/spalacze-tluszczu/, ale każdy powinien dobrać odpowiedni dla siebie produkt. Nie warto natomiast eksperymentować i dobrze jest kupić produkty sprawdzonej marki.
    suple
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 17 Sierpień 2017, o 08:24
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 06 10 1991

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.