Szybkie logowanie
  • Strona główna Forum Hydepark
  • Plany na wakacje

    Miejsce dyskusji dosłownie o wszystkim, niekoniecznie związanym z kulturystyką. Dział pozwalający na wolną dyskusję nie ograniczoną żadnym tematem przewodnim.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Plany na wakacje

    Postprzez mondek32 » 23 Kwiecień 2017, o 09:49

    Ja w tym roku postanowiłam spędzić wakacje aktywnie.
    Na pewno wybieram się w Karpaty z Tourclub (Tour to Ukraine), zastanawiam się tylko, czy wybrać trekking w górach czy morze rafting na rzece.
    Jak myślicie, co dostarczy mi więcej wrażeń?
    mondek32
    Starszy kapral
     
    Posty: 87
    Rejestracja: 8 Grudzień 2016, o 16:15

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Plany na wakacje

    Postprzez PatrycjaM » 25 Kwiecień 2017, o 13:44

    Ja również wybieram się w góry :)
    PatrycjaM
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 25 Kwiecień 2017, o 13:33
    Miasto: Olsztyn
    Data urodzenia: 05 07 1993

    Plany na wakacje

    Postprzez talia23 » 10 Maj 2017, o 12:41

    Chorwacja :)
    zielona herbata,african mango
    talia23
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 10 Maj 2017, o 12:33
    Miasto: Wrocław

    Plany na wakacje

    Postprzez KarolinaG » 15 Maj 2017, o 08:44

    Ja jeszcze nie mam żadnych planów na wakacje.
    KarolinaG
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 15 Maj 2017, o 08:41
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 18 10 1993

    Plany na wakacje

    Postprzez Przypinka89 » 17 Maj 2017, o 11:14

    Jeśli wyjeżdżamy na łono natury - powinniśmy wziąć ze sobą namiot, jeśli jesteśmy pewni że pogoda będzie nam dopisywać. Ja jednak z przekory wybieram kamper do wynajęcia, ze względu na ich solidność i niezawodność. Dobrym wyborem w tej dziedzinie może być profesjonalna wypożyczalnia Camprent.pl.
    Przypinka89
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 29 Marzec 2017, o 11:13

    Plany na wakacje

    Postprzez viki99 » 22 Maj 2017, o 21:20

    My z całą rodziną wybieramy się do Jastrzębiej Góry do Primavera https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wiosna-nad-morzem-rodzinny-wypoczynek-w-jastrzebiej-gorze/. Oferta idealnie dostosowana jest dla rodzin z dziećmi - place zabaw, park wodny, zjeżdżalnie i baseny a dla dorosłych SPA. Ośrodek położony jest 100 metrów od morza. Już się nie mogę doczekać :)
    viki99
    Kapral
     
    Posty: 62
    Rejestracja: 3 Kwiecień 2017, o 18:00

    Plany na wakacje

    Postprzez KarolinaG » 26 Maj 2017, o 13:09

    Ja w tym roku jadę w Bieszczady :)
    KarolinaG
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 15 Maj 2017, o 08:41
    Miasto: Opole
    Data urodzenia: 18 10 1993

    Re: Plany na wakacje

    Postprzez pettardda » 27 Maj 2017, o 12:24

    Szukasz jachtu na wynajem? Nie wiesz skąd go wziąć? Polecam portal http://www.yacht-tesia.com/czarter-wynajem-jachtu-tesia , na którym można właśnie wynająć sobie jacht. Nie warto kupować własnego jachtu, bo nie będziemy mieli nawet gdzie go przechować, a w wypożyczalni mamy ogromny wybór i napewno znajdziemy coś dla siebie.
    pettardda
    Starszy szeregowy
     
    Posty: 37
    Rejestracja: 1 Październik 2013, o 19:22

    Plany na wakacje

    Postprzez Mafin » 2 Czerwiec 2017, o 23:00

    Własnie też zastanawiam się nad czarterem jachtu w tym roku. Znalazłem wynajem jachtu w Grecji http://www.punt.pl/region/2,Czarter_Jachtow_Grecja . Opcja zwiedzenia tego kraju od strony morskiej z możliwością cumowania na jego niezaludnionych zakątkach i wyspach gdzie można podziwiać jej naturę to świetna opcja.
    Mafin
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 9 Marzec 2017, o 13:17

    Plany na wakacje

    Postprzez Adamila021 » 30 Czerwiec 2017, o 08:04

    Mi się już znudziły te wszystkie zagraniczne wycieczki. W tym roku Polska i pewnie przez następne 5 lat znowu same egzotyczne kierunki :D Ale coś naszego też warto zwiedzić. Planujemy samochodowe zwiedzanie Poznania. Już mamy zaklepaną wypożyczalnie samochodów FatCar. Auto będzie podstawione pod dworzec wiec pełna wygoda.
    Adamila021
    Kapral
     
    Posty: 69
    Rejestracja: 21 Marzec 2017, o 13:03
    Miasto: Katowice
    Data urodzenia: 29 04 1992

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Hydepark

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron