Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Sprzęt do siłowni
  • Analizator składu ciała do siłowni ?

    Dobrze wyposażona siłownia to podstawa sukcesu. W dziale wszystko na temat sprzętu do siłowni, czyli: ławki, wyciągi, obciążenia, sztangi, hantle, gryfy, sztangielki, atlasy itp.

    Moderator: Michał Bodzioch


    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez małgoś16 » 23 Styczeń 2015, o 08:02

    Ja też myslałam o takim urządzeniu do pomiaru tkanki tłuszczowej. U mnie w mieście i w okolicy nikt nie ma takiego sprzętu, więc byłabym pierwsza. Jeszcze działalności nie mam, ale w najbliższym czasie planuje otworzyć coś w rodzaju fitness klubu ale dla dzieci. Zastanawiam się czy na takich analizatorach można badać dzieci?
    małgoś16
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 23 Styczeń 2015, o 08:01

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 23 Styczeń 2015, o 21:02

    Na Inbody możesz badać dzieci, bo zakres wieku jest od 3lat. Ostatnio przeglądałem ofertę firmy Medfitness od której wcześniej zakupiłem analizator, bo chcę dokupić kompatybilny z analizatorem ciśnieniomierz i zauważyłem, że w nowym modelu InBody120 jest od 1 roku życia. Wydruki też możesz sobie wybrać, czy mają być dla dzieci czy dorosłych. Jest tam jeden model, który jest specjalnie dla dzieci, z wbudowanym wzrostomierzem model J10. Chyba w innych modelach był specjalny arkusz dzieciecy
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez małgoś16 » 24 Styczeń 2015, o 15:12

    O to nieźle. Nie wiedziałam że są analizatory dla dzieci. A można je gdzieś obejrzeć?
    małgoś16
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 23 Styczeń 2015, o 08:01

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 24 Styczeń 2015, o 20:37

    Mozesz zajechać do Białegostoku jeśli masz niedaleko, lub zapytać medfitness gdzie maja te analizatory. Ja swój kupowałem przez internet. Bardzo dobry kontakt był z firmą..zarówno przed zakupem jak i po gdy zrodziły się nowe pytania dot obsługi sprzętu.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez małgoś16 » 25 Styczeń 2015, o 10:37

    Weszłam na ich stronę i muszę powiedzieć że spodobał mi się ten model dla dzieci....kolorowy design...a i wydruki nie dość że ładnie wyglądają to jeszcze są zrozumiałe dla dzieci. Super sprawa. Będę musiała się skontaktować z tą firmą i dowiedzieć się o cenę. Dzięki za podpowiedź!
    małgoś16
    Szeregowy
     
    Posty: 3
    Rejestracja: 23 Styczeń 2015, o 08:01

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 25 Styczeń 2015, o 12:43

    Ja też obejrzałem sobie sprzęt na medfitness.pl i jeszcze wyszukałem sobie filmiki na youtube. Ten model co Ty masz, InBody230 najbardziej mi przypadł do gustu. Zauważyłem że ta firma ma w ofercie również gotowe pakiety treningowe i dietetyczne. Będę musiał się poważnie zastanowić . Jeśli cena okaże się atrakcyjna, to może i wezmę sprzęt w leasing.
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Mimek » 26 Styczeń 2015, o 11:01

    Daj znać jak kupisz analizator. Jeśli będzie to InBody to na pewno nie pożałujesz. Nawet firma GE Healtcare która robi sprzęt densytrometryczny sama sprzedaje analizatory InBody w USA, czy omron która produkuje analizatory, sprzedaje InBody w Japonii. To o czymś świadczy. Jako klient medfitness dostaje co jakis czas newsletter z nowinkami i kiedyś dowiedziałem się z niego, że nawet firma google zakupiła analizator InBody, by dbać o zdrowie swoich pracowników, a firma Porsche do szkolenia swoich zawodników. Więc sprzęt musi być dobry, skoro najlepsi się na niego decydują.
    Mimek
    Szeregowy
     
    Posty: 12
    Rejestracja: 16 Styczeń 2015, o 16:27

    Re: Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Romi23 » 26 Styczeń 2015, o 18:36

    Dzwoniłem do medfitness i akurat miałem szczęście, bo Pani co dowozi analizatory i szkoli pracowników, miała mieć w niedługim czasie dostawę niedaleko mojego miasta i obiecała przyjechać i zaprezentować model Inbody230. Jestem już po prezentacji i miałeś rację sprzęt jest świetny, a w realu wygląda nawet lepiej niż na zdjęciach. Moim pracownikom też się spodobał. Sami nie mogli się doczekać by zrobić analizę. Dowiedziałem się również od tej pani Moniki, że analizatory Inbody jako jedyne wykonują pomiary tułowia, gdyż jest to opatentowana technologia, a na wydrukach analizatorów innych firm nie będzie pomiarów impedancji dla tułowia. Sprzęt może nie jest najtańszy, ale na pewno najdokładniejszy i przy dobrej reklamie myślę, że dość szybko się zwróci. Dostałem jeszcze duży rabat, bo od razu zdecydowałem się na zakup. Więc jestem podwójnie zadowolony!
    Romi23
    Szeregowy
     
    Posty: 8
    Rejestracja: 14 Styczeń 2015, o 21:53

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez Cehy » 25 Maj 2017, o 21:22

    Jak siłka profesionalna to ja bym zainwestował w analizator InBody. I piszę to z całą powagą. Jest to mega profesionalny analizator, firma zapewnia szkolenia, serwis, pomoc. Wcześniej jest też możliwość prezentacji bo u mnie tak zrobiliśmy w interesie. To jest naprawdę warta sprawa!
    Cehy
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 25 Maj 2017, o 21:16

    Analizator składu ciała do siłowni ?

    Postprzez slownik1 » 30 Czerwiec 2017, o 12:01

    Ja trenuję pod okiem bardzo dobrego trenera i nie miałem robionego analizatory składu ciała. Wszystko zależy od trenera.
    slownik1
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 30 Czerwiec 2017, o 11:58
    Miejscowość: Grajewo
    Miasto: warszawa
    Data urodzenia: 05 04 1981

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Sprzęt do siłowni

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron