Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Activlab

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Activlab

    Postprzez Dilo Ricker » 11 Marzec 2010, o 00:18

    Kwachu

    nie widziałeś badań z białkami?

    było bardzo o tym głośno, przejdź się na B-F lub ***, tam podawali wyniki kilkudziesięciu białek

    w wielu przypadkach okolo 10% zaniżone wartości

    pozatym w Europie dopuszczalne różnice % są o wiele mniejsze niz a Ameryce, gdzie siegają (nie pamiętam dokladnie) ale właśnie nawet 10%

    Skoro piszesz, że Europejskie, polskie produkty są, aż tak bezwartościowe, że płacisz o wiele wiecej tylko za marke, dystrybucje, reklame, sprowadzenie itd to chyba coś jest jednak nie halo.

    **
    Aha i prosze nie obrażaj mnie pisząc "jesteś śmieszny" bo ja niczym Cie nie zaatakowałem personalnie na Twoja osobe to raz, a dwa to pomocnikowi działu tak nie wypada, jak nie potrafisz poprostu dyskutować bez emocji to chyba coś jest nie tak?

    pozdrawiam
    Dilo Ricker
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 02:50

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Activlab

    Postprzez Dilo Ricker » 11 Marzec 2010, o 00:20

    chunga napisał:johimbina jest w którymś z produktów Animala


    A animal to jest firmy Universal

    a Universal Nutrition jest skąd? Z USA. Więc gdzie tu Polska? Pozatym wiele substancji z serii Animal będzie wycofana - prawa nowego kodeksu, który wszedł w Styczniu 2010.

    Panowie zastanówcie się co piszecie, a jak nie wiecie to poprostu nie piszcie.
    Dilo Ricker
    Szeregowy
     
    Posty: 11
    Rejestracja: 17 Luty 2010, o 02:50

    Re: Activlab

    Postprzez chunga » 11 Marzec 2010, o 14:19

    Czy ktos używał właśnie serię Uniwersal -Animal ,bo nigdy tego nie używałem i mam w planie zakupic kilka prokuktów zanim to wycofają???
    Obecnie mam Animal Flex i jestem bardzo zadowolony,myśle o zakupie innych rzeczy z tej serii ,ale sam nie wiem czy warto????????????
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: Activlab

    Postprzez Lord » 11 Marzec 2010, o 15:10

    o czym konkretnie myślisz?
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Activlab

    Postprzez Kwachu » 11 Marzec 2010, o 15:55

    Dilo Ricker - badani były dośc konkretnieo omówione, te 10% to nie wiem z kąd sobie wymysliłes.
    Wielokrotni pisałem na temat tego za co płacimy przy odzywkach.
    Gdzie Cie obraziłem, sam sufgerowałes ze jestem naiwny i wierze w reklamy
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Activlab

    Postprzez chunga » 11 Marzec 2010, o 16:31

    Lord napisał:o czym konkretnie myślisz?

    Animal Stack np.i cos przedtrenigowego ,ale nie z kretem,wiesz sam nie wiem co bo nie znam tych produktów ,dużo jest o nich szumu ,ale nie wiem jak to w praktyce wygląda ,czy naprawde są takie dobre jak o tym pisza na etykietach ,bo wiemy że czesto te opisy to tylko reklama i ściemki.Ostatnio zaczynaja tanieć, tez zastanawiam sie dlaczego może kisielu dosypują ,albo innego sy..u
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: Activlab

    Postprzez Lord » 11 Marzec 2010, o 16:59

    co do Animal Stacka to opinie mocno średnie są więc ja bym wolał coś sprawdzonego wziąć.
    Coś przed treningowego to meso mogę śmiało polecić obecnie jeden z lepszych produktów
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Activlab

    Postprzez chunga » 11 Marzec 2010, o 17:50

    meso czy mesomorph ,możesz dokładnie napisac
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    Re: Activlab

    Postprzez Lord » 11 Marzec 2010, o 17:59

    to jest to samo :) często się mówi meso
    mesomorph
    Cel: 100+ kg, plecy jak szafa i na brzuchu krata :)
    Awatar użytkownika
    Lord
    Generał broni
     
    Posty: 5512
    Rejestracja: 26 Grudzień 2009, o 20:10
    Pochwały: 63

    Re: Activlab

    Postprzez chunga » 11 Marzec 2010, o 21:09

    ok .dzieki...... czytałem swego czasu o tym ,ale to jest dośc drogie,górna półka
    O--O O--O
    chunga
    Starszy sierżant
     
    Posty: 306
    Rejestracja: 8 Styczeń 2010, o 22:51
    Pochwały: 13

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron