Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez wilkakora » 30 Maj 2017, o 10:26

    Co jest bardziej efektywne, białko czy keratyna? Słyszałem taka opinię, że po jakimś czasie białko już tak nie działa na mięśnie i należy przestawić się na keratynę. Moje pytanie brzmi, mam odstawić białko i brać keratyn ę, czy zażywać oba preparaty jednocześnie>
    wilkakora
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 25 Maj 2017, o 14:09

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez suple » 17 Sierpień 2017, o 08:33

    Kreatyna taka jak ta: https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/kreatyna/. Chodzi o to, że pozwala stworzyć bardziej długotrwałe efekty. W odróżnieniu od białka nie posiada węglowodanów.
    suple
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 17 Sierpień 2017, o 08:24
    Miasto: Wrocław
    Data urodzenia: 06 10 1991

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez mocarz92 » 12 Wrzesień 2017, o 09:48

    Chyba najlepiej to połączyć, zależy od tego, co chcesz osiągnąć, jakie masz cele treningowe. Najlepiej będzie zaciągnąć rady od jakiegoś dietetyka specjalisty lub trenera personalnego, albo znajdź sklep z odżywkami, w którym Ci doradzą. Ja w Krakowie kupuję tutaj w sklepie stacjonarnym (ale mają też internetowy) i jestem zawsze zadowolony: http://mocnysklep.pl/ :)
    mocarz92
    Szeregowy
     
    Posty: 5
    Rejestracja: 12 Wrzesień 2017, o 09:41

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez viktor » 4 Październik 2017, o 20:11

    a brał ktoś kiedyś largomass? ja zacząłem właśnie i efekty widzę po dwóch tygodniach, robi masę i podnosi testosteron, zobaczymy po całej kuracji jak to będzie wyglądać.
    viktor
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 4 Październik 2017, o 19:43
    Miasto: Rzeszów
    Data urodzenia: 19 09 1989

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez michau » 8 Październik 2017, o 11:34

    Ja rowniez jakis czas temu zainteresowalem sie tym tematem. Niestety mam duzo pracy siedzacej i malo czasu na to aby udac sie na silownie .. jednak postanawiam to w najblizszym czasie zmienic. Nigdy wczesniej nie bralem zadnych odzywek, calego tematu tez raczej nie przeczytam bo sie nazbieralo za duzo postow. Znacie moze jakies artykuly na temat izotonikow? Przeszukalem troche w siecie i udalo mi sie znalezc np. https://www.budujmase.pl/odzywki-i-supl ... tonik.html Jakies opinie?
    michau
    Szeregowy
     
    Posty: 6
    Rejestracja: 8 Październik 2017, o 11:31

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Kegan » 13 Październik 2017, o 20:10

    VIKTOR też korzystałem z LargoMass i jestem już po rocznej kuracji. Uzyskałem konkretną wycinkę, argnina zrobiła swoje co do masy mięśniowej, a tribulus znacznie podniósł poziom testosteronu. Teraz mogę pozwolić sobie na cięższe treningi, bo wytrzymałość i wydolność też wzrosła. Skutków ubocznych kompletnie nie odczuwam, może to dzięki składowi, bo wszystko jest 100pro naturalne.
    Kegan
    Szeregowy
     
    Posty: 1
    Rejestracja: 13 Październik 2017, o 20:00
    Miasto: Warszawa

    Re: Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez viktor » 18 Październik 2017, o 16:28

    A czy tribulus ma faktyczny wpływ na testosteron? czy to tylko mit i bardziej afrodyzjak niż booster? wiem że LargoMass ma go w składzie, ale czy daje efekt czy jest tylko dodatkiem do reszty?
    viktor
    Szeregowy
     
    Posty: 2
    Rejestracja: 4 Październik 2017, o 19:43
    Miasto: Rzeszów
    Data urodzenia: 19 09 1989

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez Hades00 » 28 Październik 2017, o 21:40

    Powiem tak, akurat ten suplement stosuję od dluższego czasu i tribulus to żadna ściema. Mało tego, że zwiększa testosteron, to jeszcze poprawia potencję, a w Chinach to jest nawet uznawany za afrodyzjak.
    Hades00
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 28 Październik 2017, o 21:37

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez fit_lover007 » 6 Listopad 2017, o 10:03

    Ja od wielu lat wybieram odżywki i suplemeny Trec i uważam, że jest to jeden z najlepszych producentów na polskim rynku.
    fit_lover007
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 6 Listopad 2017, o 09:52
    Data urodzenia: 28 05 1991

    Suplementy i Odżywki - Szybkie pytania

    Postprzez body_builder » 13 Listopad 2017, o 16:16

    Pytanie: ćwiczę od niedawna i chcę żeby mój trening zaczął przynosić wreszcie lepsze efekty, dlatego chcę dorzucić do diety odżywki białkowe. Niestety mam uczulenie na laktozę, więc nie wszystkie wchodzą w grę. Kolega polecił mi evolite nutrition, jednak on też nie ma zbyt dużego doświadczenia w tym zakresie :) Czy ktoś z was poleca ten izolat białkowy?
    body_builder
    Szeregowy
     
    Posty: 4
    Rejestracja: 13 Listopad 2017, o 15:59

    PoprzedniaNastępna

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.

    cron