Szybkie logowanie
  • Strona główna Metodyka Suplementy i Odżywki
  • Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Sporty siłowe takie jak kulturystyka, fitness strongman czy sztuki walki to także suplementy i odżywki, zobacz jak wspomagać odżywianie aby uzyskać lepsze efekty. Suplement diety jest to dodatek, uzupełnienie diety.

    Moderatorzy: Michał Bodzioch, StalMOD


    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez Kwachu » 30 Maj 2010, o 11:30

    spaler - Gainer jest uzupelninieniem diety. To tak jak bym w sklepie samochodowym sprzedajac spojler nie zapytał jaki ma samochód jaki ma być wymiar tego spojlera i jaki kolor./ KKoles za dwa dni przyjdzie i po wie ze ten spojler jest do dupy, a mnie oskarzy ze zle mu doradziłem. Tak samo wyglada sprawa w suplementacji i ozdywkach Jesli nie bedziemy wiedzieli podstawowych danych jak mamy doradzać.
    Skad mam wiedziec jakie odzywki potzrebuje ktos skoro nei widze jego diety?
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Prezenty!

    Uwaga! - Rozdajemy prezenty! - Zarejestruj się już dziś i zgarnij prezent!

    Post przez Vito

    Cześć! Widzę, że przeglądasz ten temat jako niezalogowany / niezarejestrowany użytkownik! Zarejestruj się na naszym forum a otrzymasz prezent, który z pewnością przyda Ci się na treningach!

    Wśród wszystkich zarejestrowanych użytkowników rozlosujemy między innymi: rękawiczki i pasy kulturystyczne, shakery oraz opaski na rękę z motywującym napisem!

    REGULAMIN:
    • Losowanie prezentów odbędzie się 10 stycznia 2016r. przez Administratora forum Kulturystyczni.pl
    • W losowaniu weźmie udział każdy zarejestrowany użytkownik forum Kulturystyczni.pl, który na swoim koncie posiada co najmniej 3 pochwały.
    • Każdy wylosowany przez nas użytkownik otrzyma po jednym prezencie.
    LISTA PREZENTÓW:
    • 3x Rękawiczki do ćwiczeń
    • 3x Pas kulturystyczny
    • 3x Shaker
    • 3x Opaska na rękę z motywującym napisem
    Życzymy szczęścia! Zarejestruj konto i zgarnij prezent!
    Awatar użytkownika
    Vito
    Administrator

    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez spaler » 30 Maj 2010, o 11:57

    Kwachu generalnie krytykowałem tego kolegę który twierdził że to nie ten dział.Do Ciebie jako dietetyka już się przyzwyczaiłem(masz naprawdę sporo racji w tym co wypisujesz).
    Kolega podał jednak co je:"śniadanie: przewaznie to: ryba,ser żółty, ser biały, boczek,szynke,mleko lub płatki
    2 śniadanie : jogurt
    na obiad to: zupę pomidorową itp. kurczak,mięso,ziemniaki,marchewka lub kapusta,buraki itp
    podwieczorek : znów jogurt
    kolacja:mleko z płatkami wielozbożowymi, lub to co na śniadanie
    a koło 22 to czasem jogurt tez zjem "

    Jak dla mnie to są to podstawowe dane(co prawda nie podał nawet ilości tego co je-ale jakaś podstawą to jest do wywnioskowania co dostarcza organizmowi z dietą).

    Jak patrzę na to co je nie dziwię się że chce się wspomóc gainerem.Nie wygląda aby mógł mu zaszkodzić w przytyciu...
    Jakbyś mu doradził odpowiedni gainer dodając że jeżeli poprawi dietę to znacznie lepszy będzie efekt niż użycie samego gainera(bez zmiany diety) to i on by dostał właściwą odpowiedź a i Tobie by nie zarzucił później złej rady.

    Proponowałbym być trochę milszym dla nowych na forum(to są często początkujący-oni naprawdę nie muszą się jeszcze na tym znać-często zaglądają właśnie szukając pomocy)-lekka ironia że z taką dietą to można zostać modelką nie pakerem nie jest chyba potrzebna w wykonaniu moderatora...
    Ta funkcja powinna zobowiązywać nie tylko do dobrych porad(jak napisałeś),ale także do nie zniechęcania kogoś kto na naszym forum szuka pomocy...Bo chyba zgodzisz się ze mną że jak wyczytał że ma dietę dla modelek to się tylko wkurzył...

    Autor postu otrzymał pochwałę
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez Kwachu » 30 Maj 2010, o 12:05

    spaler - dzięki/ ale nie zgodził bym sie po prostu dieta tak wyglada jogurciki i reszte tego typu produktów jedza modelki, paker ma jesc kasze/ryz+mieso/jajka+warzyw, a nie jakieś popierdułki. To żadna irtonia/zle odbieasz moje wypowiedzi :)

    Uważam że jestem stosunkowo miły dla uzytkowników którzy chca uzyskac pomoc, a nie zadaja pytanie i po mojeje radzie zaczynają wygłaszać swoje madrości.
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez spaler » 30 Maj 2010, o 12:19

    Spoko Kwachu jednak modelka na tym co on napisał nie byłaby długo modelką...(boczek u modelki...).
    To jest koleś który pewnie jeszcze się uczy,jest na utrzymaniu rodziny i musi dostosować się do tego co w domu gotują.Jeżeli mam rację to i finanse ma ograniczone żeby samemu inwestować w dietę.(tak wnioskuję z nicku i rozpiski żywieniowej)

    W swojej opinii podkreślasz jogurciki z jego diety a nie wymieniasz zgodności z tym co sam napisałeś.Wypiszę tylko zgodności to co on wymienił z tymi co Ty w tym poście.
    Ty:kasza,ryż,mięso,jajka,warzywa
    On:mięso,warzywa.


    Oczywiście jak już wspomniałem minusem jest brak ilości(ile tego je),oraz że je tylko 3 posiłki.
    Nadal będę się trzymał wersji że o ile nie jest w stanie zwiększyć liczby posiłków(poprawić diety) to gainer jest wskazany(jakby nie było jego celem ma być uzupełnianie braków z diety).
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez Kwachu » 30 Maj 2010, o 14:08

    spaler - ale ile ma tego miesą? Tylko w jednym posiłku. Zresztą podałem czym zywi sie paker a czym modelka nei bralem pod uwage diety kolegi. Tak wogóle zurzciłem tylko okiem na ta diete nie wnikałem w szczegóły, bo nie było sensu juz odrazu dało sie zauwazyc ze nie ma to sensu.

    Nie czepiaj się wszytskiego, podejdz z dystansem

    Naturalnego posiłku nei zastapisz odzywką, gainera kupujemy w wyjątkowych sytuacjach, nie od tak bo to do nieczego dobrego nei prowadzi :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez spaler » 30 Maj 2010, o 19:49

    Kwachu ja rozróżniam słowo "paker" a ktoś ćwiczący żeby poprawić sylwetkę-jak dla mnie to nie to samo.
    Mięso wymienił 2razy bo i przy obiedzie i śniadaniu,więc w dwu na 3 posiłki.

    Nie czepiam się wszystkiego ale nigdy nie uwierzę że jak ktoś niema dobrej diety to niema po co ćwiczyć,że to niema sensu.Każda aktywność fizyczna ma sens.

    Jak dla mnie sytuacja kiedy z podstawowej diety dostarcza tyle ile napisał jest wyjątkową i w jego przypadku gainer jest wskazany.
    Jakbyś napisał że zdrowiej jest dostarczać to wszystko z dietą co z odżywek to ok-bo pod tym się podpisuję.
    Jednak ja ciągle będę obstawał że odżywki pomagają w rozbudowie,progresji.Ich wpływ na zdrowie jest już zupełnie inną sprawą.
    PS:pisałem ze podał co je a nie podał ilości-co zasadniczo przeszkadza w ustaleniu tego ile konkretnie czego dostarcza.
    spaler
    Plutonowy
     
    Posty: 120
    Rejestracja: 1 Styczeń 2010, o 13:51
    Pochwały: 1

    Re: Jaki Gainer Waszym Zdaniem Jest Najlepszy?

    Postprzez Kwachu » 30 Maj 2010, o 19:51

    Zamykam temat nie ma sensu dalej go przeciągać/wszystko wyjasnione :)
    Awatar użytkownika
    Kwachu
    Generał broni
     
    Posty: 5702
    Rejestracja: 28 Grudzień 2009, o 14:08
    Pochwały: 112

    Poprzednia

    Wróć do Suplementy i Odżywki

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group. | Siłownia
    Witamy na stronie www.kulturystyczni.pl - Forum Kulturystyczne * Suplementy i odżywki * Sporty walki * Kulturystyka i Fitness
    Na naszej stronie znajdziecie wszystko na temat treningu - plany treningowe i ćwiczenia. Możecie tutaj znaleźć doskonale opracowane ćwiczenia na płaski brzuch. Dowiecie się jak powinna wyglądać dieta i prawidłowe odżywianie się, a także jak stosować suplementy i odżywki. Znajdziecie również informacje na temat niedozwolonego wspomagania, takiego jak sterydy anaboliczne i prohormony, a także poznacie najwydajniejszy trening na mase. Forum Sportowe. Katalog stron.